Büyükçekmece Buluşması...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Büyükçekmece Buluşması...

İleti irfant » 11 Şub 2008, 18:26

[quote="mygokhan"] [quote="irfant"][quote="ali"]bu buluşma bizim sitenin işi değil. başka yerlerden organize edilmiş. çoğu bizim sitenin üyesi değil bunların.[/QUOTE]

Sen forumda daha yokken o arkadaşlarla forumdaydık burada.  Wink

irfant, real81, mygokhan, YNG_1968, acer1610, serhan, serkan, volkan hangi forumun üyesiler. Üye listesine bak bakalım.

[/QUOTE]

ClapClapClap

bencede benide rahatsız etti"bunların" kelimesi..
[/QUOTE]

O konuya hiç girme zaten... Dead

irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti real81 » 11 Şub 2008, 18:46

arkadaşın babasının sitesi herhalde ... bizde dış kapının dış mandalıyız....

bide  " kedi ve et hasabı " bi durum var ortada....
real81
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti real81 » 11 Şub 2008, 18:50

[quote="kerem89"]

sanırım aranıza yeni katılmış olmamın acemiliği ve cumadan bu yana fabialı olmanın heyecanıyla bu buluşmadan haberim olmadı.. hemde buyukçekmecede :( beylikdüzünden kalkıp buluşma noktasına varmam sanırım 3 dakikamı alırdı :( artık bir dahaki sefere sizlerle tanışmak isterim. forumda okudukca bu ortamda olmak gerçekten güzelmiş diyorum.. Allah bozmasın ;)

[/QUOTE]

hayırlısı olsun... kazasız belasız kullanmanı dilerim..
real81
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti real81 » 11 Şub 2008, 18:54

[quote="ali"]bu buluşma bizim sitenin işi değil. başka yerlerden organize edilmiş. çoğu bizim sitenin üyesi değil bunların.[/QUOTE]

Bugun  SKODAM.COM için ne yaptın?????
real81
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 11 Şub 2008, 19:08

[quote="real81"][quote="ali"]bu buluşma bizim sitenin işi değil. başka yerlerden organize edilmiş. çoğu bizim sitenin üyesi değil bunların.[/QUOTE]

Bugun  SKODAM.COM için ne yaptın?????
[/QUOTE]

LOL,LOL,LOL organizasyonun biraz özel ve başka forumları bilmem ama bu forum dışından halledildiği kesin ama eskiden oluşmuş bir arkadaşlık var saygı duymak lazım..

Irfan hocam kızma ama sen bütün organizasyon bittikten sonra 34scu nickli arkadaşın açtığı konunun ilerleyen sayfalarında birden dayanamadın ve nedense bizde bu pazar birşeyler yapacaktık dedin..ve herşey bu mesajla başladı..birde mygökhan ve irfan hoca hariç gerçekten foruma dahil olma süreleri eski olupta fazla vakitlerini forumda geçirmeyen arkadaşlardan oluşuyor ekip,hepsi bu ali arkadaşa gelince nedense sert bir uslubu var anlayamıyorum neden..

Ama gerçekten organizasyonun hem forum içi hem forum dışı gibi havası var,buna rağmen bende gelecem diyen eski ve yeni her üyeye kapısı açıktı ben şahidim hemde eşli çocuklu olmasına rağmen..

BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 11 Şub 2008, 20:06

Şimdiye kadar bu forumun İstanbul ekibinde hiç buluşma olmadı, daha kalabalık olmak için, henüz daha 2-3 kişinin Çamlıca buluşmasına gelirim dediği anda teklifimi yaptım ki daha kalabalık olalım.

Buluşmaya gelen üyelerin isimleri üstte yazılı, 11 kişi de bu foruma üye, daha neyi tartışıyoruz, eski üye olsa ne olur, yeni üye olsa ne olur? Ben onu anlamadım. Buluşmaya 5 gün kala yazdım, gelen de sağolsun gelmeyen de.  Wink

irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 11 Şub 2008, 21:20

Yazdıklarınızı okuyunca şaşırdım doğrusu. Bu cümleleri beklemiyordum. Sözler nereden nereye çekilmiş. Benim cümlelerimi 98Pickup güzel bir şekilde açıklamış. Söylemek istediklerim de bunlardı zaten. Sitede konuştuğumuz  kişileri merak ediyordum ve resimdeki kişilerin kimler olduğunu sizden sordum. İrfant ve Real81 tek tek yazdılar. Sizlere teşekkür ederim. Fakat mygökhan, irfant ve real81 dışındaki üyeleri tanıyamadım. Site dışından organizasyon yapmışsınız dedim. Bu cümleden nasıl “site dışındakiler gelmesin” anlamını çıkardınız, anlayamadım doğrusu.

İrfant’a;

“bizim sitenin işi değil” derken site dışında organizasyon yapılmış demek istedim. Bunun mesaj sayısıyla ve üyelik tarihiyle ne alakası var? Daha önceden tanıştığımız arkadaşlar var, ya da birçoğu eski üye, yada yeni üye oldular diyebilirdin. Fakat demedin. “sen üyesin de biz neyiz” gibi çirkin bir ifade kullandın. Buluşanlar eski olsa ne olur, yeni olsa ne olur, hiç skodası olmasa, hiç üye olmasa, neti hiç bilmese ne olur? Sonuçta bir aktivite gerçekleşmiş.

Yng 1968 ve İrfant’a;

Buluşmalara site dışından kimse gelemez mi diyorum ben?  Bunu da nereden çıkardınız? Eşiniz de üye olmalı, çocuğunuz da üye olmalı, yoksa buluşmaya gelemez mi dedim ben? Bu yargıya nasıl vardınız anlamadım doğrusu. Son cümleyi tek başına alırsanız yanlış anlarsınız tabi. Son cümle ilk cümlelerin devamı.

gelelim “bunların” sözüne; bu arkadaşların deseydik daha iyi olurdu fakat “bunların” sözünde herhangi bir art niyet yok. Hiç kimseyi, aşağılama gibi bir art niyetim hiçbir zaman olmadı ve bundan sonra da umarım olmaz. O sözü “bu arkadaşların” olarak değiştiriyorum.

Real81’e;

Bu site ne benim ne başkasının sitesi. Sitenin kurucusu belli. Biz de sanal alemin sanal üyeleriyiz. “Babamın sitesi” olduğu kanaatine nasıl vardın hayret doğrusu. Ben bir yerde benim sitem mi dedim yoksa. Ama hatırlamıyorum. Ayrıca “Kedi et hesabı” demişsin. Ben niye kıskanayım, kıskanmam için bir gerekçe var mı?

ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skodacı » 11 Şub 2008, 21:26

"incir çekirdeğini" doldurmayacak bir olay…
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 11 Şub 2008, 21:35

Sürmekte olan tartışmaya ilişkin tarafların tek bir cevap daha vermemesi gerektiği kanaatindeyim konuyu kilitlememek için uyulmasını önemle rica ederim.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi

İleti real81 » 11 Şub 2008, 21:46

[quote="?"]Sürmekte olan tartışmaya ilişkin tarafların tek bir cevap daha vermemesi gerektiği kanaatindeyim konuyu kilitlememek için uyulmasını önemle rica ederim.[/QUOTE]

adımıza yapılan açıklama ve sorulara cevap verme hakkımız olduğunu düşünüyorum....  insanları konuyu kilitlemekle tehtit ediyorsunuz .... size kolay gelsin... hayırlı işler
real81
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 11 Şub 2008, 21:48

[quote="kerem89"]

sanırım aranıza yeni katılmış olmamın acemiliği ve cumadan bu yana fabialı olmanın heyecanıyla bu buluşmadan haberim olmadı.. hemde buyukçekmecede :( beylikdüzünden kalkıp buluşma noktasına varmam sanırım 3 dakikamı alırdı :( artık bir dahaki sefere sizlerle tanışmak isterim. forumda okudukca bu ortamda olmak gerçekten güzelmiş diyorum.. Allah bozmasın ;)

[/QUOTE]

Aramıza hoşgeldin! Bir dahaki sefere...  Wink
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fabia_2008 » 11 Şub 2008, 21:55

Ah ah siz ne güzel kalabalıksınız eğlendiniz bide sitede bizim memleketli çok az ama yinede çok güzel olmuş kıskandım irfant kardeş sen hangisisin bilemiyorum kendi fotonu bir belirtirsen sevinirim tebrikler
fabia_2008
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 11 Şub 2008, 22:00

[quote="real81"][quote="?"]Sürmekte olan tartışmaya ilişkin tarafların tek bir cevap daha vermemesi gerektiği kanaatindeyim konuyu kilitlememek için uyulmasını önemle rica ederim.[/QUOTE]

adımıza yapılan açıklama ve sorulara cevap verme hakkımız olduğunu düşünüyorum....  insanları konuyu kilitlemekle tehtit ediyorsunuz .... size kolay gelsin... hayırlı işler
[/QUOTE]

Karşılıklı atışmanın sonu gelmez bir son vermek gerekir.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi

İleti 34SCU59 » 11 Şub 2008, 22:01

[quote="irfant"]
Şimdiye kadar bu forumun İstanbul ekibinde hiç buluşma olmadı, daha kalabalık olmak için, henüz daha 2-3 kişinin Çamlıca buluşmasına gelirim dediği anda teklifimi yaptım ki daha kalabalık olalım.

Buluşmaya gelen üyelerin isimleri üstte yazılı, 11 kişi de bu foruma üye, daha neyi tartışıyoruz, eski üye olsa ne olur, yeni üye olsa ne olur? Ben onu anlamadım. Buluşmaya 5 gün kala yazdım, gelen de sağolsun gelmeyen de.  Wink

[/QUOTE]

zaten irfan abinin dediği gibi eskinin yeninnin bir onemi yok ben konuyu acınca ifan abi arz etti yoksa boyle bir buluşmadan kimsenin haberi yok gibi olacaktı diyebilirim.irfan abinin dedigi gibi 2 yada 3 kişi varken o kendi konusunu benim konuda actı oyle basladı.Ama ben zannetmiyorumki eski gelsin yeni dışlansın olacagını zannetmıyorum ya trakyalı abimizden yada irfan abimizden çok güzel bir yerde ileri bir tarihli bir buluşma olacaktır.Bu konuyu burada kapatıp birdaha açılmamasını istiyorum.Alı arkadasım bir yandan sende haklısın herkesin bir zayıf tarafı vardır buda böyle olmus diğer abilerim adına senden özür dileyip bu özürü kabul edeceğine inanıyorum ve soyluyorum:_____________Yeni bir buluşma isteyip bizde herkesin birbirini tanıdıgi gibi birileri olalımbirbirlerimizin arkadaşlıgına devam edelim.Konuyla ilgili dusunceleriniz ve anlayısınız için çok teşekkür ederim.

SAYGILARIMLA.......
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti real81 » 11 Şub 2008, 22:25

[quote="?"][quote="real81"][quote="?"]Sürmekte olan tartışmaya ilişkin tarafların tek bir cevap daha vermemesi gerektiği kanaatindeyim konuyu kilitlememek için uyulmasını önemle rica ederim.[/QUOTE]

[/QUOTE]

Karşılıklı atışmanın sonu gelmez bir son vermek gerekir.
[/QUOTE]

karşılıklı atışmaya son vermiştik zaten arkadaş kullandığı kelimeyi düzelleti ama bazı şeyler sordu , onlara cevap verecektim ama  sitemiz için hayırlısı cevap vermemekse dizimizi kırar otururuz....

real81
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 11 Şub 2008, 22:30

tadımızın bozulmaması için cevap vermemeyi tercih ederim..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti roomsterTDI » 11 Şub 2008, 23:41

kardeş dağıttın walla ortalığı
yeni resimler eklenmişmi diye baktım bu topice amaa okuduklarım karşısında şaşırdım.YAKIŞMAZ bizlere!!!!!!!    eyw..
roomsterTDI
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Almirith » 12 Şub 2008, 00:38

Merhaba bende yeni üyeyim.Belki bilenler bilir her zaman bir seyin 2.'ni gereksiz bulmusumdur ama çok sağolun bu görüşümü deiştrdiniz..Sizin sayenizde bizim bağımız daha da artıyor...Sizi görüp birbirimizi daha iyi anlıyoruz...Bugune dek hiç girmek bile istemedim ama giriyim dedim fena diilmiş kendi sitemde hergun skodam.com reklamı yapıcam merak etmeyin...İyi Geceler...

Buluşma güzel olmuş...kebablar guzeldi...dostluk güzeldi..saol CS...
Almirith
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Üyelerimiz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir