34 TU 4945 !!!!! Skoda Octavia sanırm...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

34 TU 4945 !!!!! Skoda Octavia sanırm...

İleti abdulhamit » 02 Tem 2008, 21:46

İzlerini bulursan Denizbankdan arıyorum kredi ile ilgili de Smile

abdulhamit
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 02 Tem 2008, 22:05

[quote="abdulhamit"]İzlerini bulursan Denizbankdan arıyorum kredi ile ilgili de Smile[/QUOTE]

abdulhamit kardeş kırk yıl düşünsem aklıma gelmez bu düşündüğün LOLLOLLOLLOLLOL
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti derude » 04 Tem 2008, 17:07

bu topiği yeni gördüm ve esefle kınıyorum.. Ve yöneticiden acilen kaldırılmasını istiyorum.

Burası çöpçatanlık sitesi ya da arkadaş bulma sitesi değil.

En önemlisi ise; eşi, bacısı, kızı, akrabası vs... olan bizler olarak, kendimi o kızın yakını yerine koydum ve ortaya çıkan manzara beni  çok rahatsız etti.

Niyetim ahlak zabıtalığı yapmak yada muhafazakar görüntü oluşturmak falan değil, sadece "BANA NE" dememek için bu satırları ifade etme gereği duydum.

Herkesin de aynı duyarlılığı göstermesini temenni ediyorum.

Saygılarımla....
derude
CLASSIC
CLASSIC

İleti ilk aşk » 04 Tem 2008, 19:03

[quote="derude"]bu topiği yeni gördüm ve esefle kınıyorum.. Ve yöneticiden acilen kaldırılmasını istiyorum.

Burası çöpçatanlık sitesi ya da arkadaş bulma sitesi değil.

En önemlisi ise; eşi, bacısı, kızı, akrabası vs... olan bizler olarak, kendimi o kızın yakını yerine koydum ve ortaya çıkan manzara beni  çok rahatsız etti.

Niyetim ahlak zabıtalığı yapmak yada muhafazakar görüntü oluşturmak falan değil, sadece "BANA NE" dememek için bu satırları ifade etme gereği duydum.

Herkesin de aynı duyarlılığı göstermesini temenni ediyorum.

Saygılarımla....
[/QUOTE]

senin görüşüne de saygı duyarım Wink ama bu kadar da abartılacak bir durum değil ben ce
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti melodizm » 04 Tem 2008, 23:43

BENCEDE ABARMAYALIM SADECE DUYGULARINI BÖLE DÜRÜSTLÜKLE SÖYLEMİŞ ARKADAŞIMIZ ..NE ÇAKALLAR VAR BİLİYORMUSUNUZ ETRAFTA.. BİZE SORMADAN BUNU KENDİSİDE BULURDU DÜRÜSTLÜK YAPTI BENDE KIZ EVLAT SAHİBİYİM İLERİDE BENİMDE BAŞIMA GELİR BELKİDE BUNADA HAZIRLIKLI OLMAK GEREK KANAATİMCE..Smile
melodizm
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 04 Tem 2008, 23:52

AHHHHHH ülen ahhhhh bi ben kaldım .araba büyük ihtimal octavia 2000 modell octavilar var kredi cekilecek bi araba olduguna göre octavia  simdiye kadıköyde kızı arıyo olurdum ben git kitap fln tası sonra carpış bi göz göze bakış sonra git arabaya carp (ufak caplı)özür dilerim yaptırıyım de araba yapılırken biçay içelim de sonrasıda sana kalmış
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

Önceki

Üyelerimiz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir