KAMERA KASETLERİ BİRİKMİŞ OLAN ?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

KAMERA KASETLERİ BİRİKMİŞ OLAN ?

İleti sonertevfik » 18 Ekm 2009, 02:55

ARKADAŞLAR KENDİME YENİ ALDIĞIM TV KARTIM SAYESİNDE VİDEO KAMERAMI DA KULLANARAK,  DİGİTAL 8 VE Hİ 8 FORMATINDAKİ VİDEO KASETLERİNİZİ DVD'YE ÇEKİYORUM. DAHA SONRA SİZ DVD PLAYERİNİZDEN İZLEYEBİLİYORSUNUZ. (GÖRÜNTÜ KALİTESİNDE HİÇBİR NETLİK KAYBI OLMADAN AYNEN KAMERANIZI TELEVİZYONA TAKIP İZLEDİĞİNİZ KALİTEDE)
    ORTALAMA 1 SAATLİK KAYIT 1 DVD'Yİ DOLDURUYOR. DVD BENDEN OLMAK ÜZERE DVD BAŞINA YALNIZCA 5 LİRA ÜCRET ALIYORUM. EĞERKİ ELİNİZDE BİRİKMİŞ VE SİZİN İÇİN ÖNEMLİ OLAN DİGİTAL 8 YA DA Hİ 8 KASETLERİNİZ VARSA BANA TELEFON EDEREK DVD'YE ÇEKTİREBİLİRSİNİZ...  TEL: 0545-399-95-00 HAFTANIN 7 GÜNÜ SABAH 06:00 - 24:00 ARASI ARAYABİLİRSİNİZ... KASETLERİNİZİ DE BİR ŞEKİLDE TESLİM ALIRIM TELEFONLA GÖRÜŞÜRÜZ. (İSTEYEN ARKADAŞLAR BANA ÇAĞRI ATSIN BEN SİZİ ARARIM, OPERATÖRÜM SAĞOLSUN:))

BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti emre_tokay » 18 Ekm 2009, 12:05

[quote="sonertevfik"]    ARKADAŞLAR KENDİME YENİ ALDIĞIM TV KARTIM SAYESİNDE VİDEO KAMERAMI DA KULLANARAK,  DİGİTAL 8 VE Hİ 8 FORMATINDAKİ VİDEO KASETLERİNİZİ DVD'YE ÇEKİYORUM. DAHA SONRA SİZ DVD PLAYERİNİZDEN İZLEYEBİLİYORSUNUZ. (GÖRÜNTÜ KALİTESİNDE HİÇBİR NETLİK KAYBI OLMADAN AYNEN KAMERANIZI TELEVİZYONA TAKIP İZLEDİĞİNİZ KALİTEDE)
    ORTALAMA 1 SAATLİK KAYIT 1 DVD'Yİ DOLDURUYOR. DVD BENDEN OLMAK ÜZERE DVD BAŞINA YALNIZCA 5 LİRA ÜCRET ALIYORUM. EĞERKİ ELİNİZDE BİRİKMİŞ VE SİZİN İÇİN ÖNEMLİ OLAN DİGİTAL 8 YA DA Hİ 8 KASETLERİNİZ VARSA BANA TELEFON EDEREK DVD'YE ÇEKTİREBİLİRSİNİZ...  TEL: 0545-399-95-00 HAFTANIN 7 GÜNÜ SABAH 06:00 - 24:00 ARASI ARAYABİLİRSİNİZ... KASETLERİNİZİ DE BİR ŞEKİLDE TESLİM ALIRIM TELEFONLA GÖRÜŞÜRÜZ. (İSTEYEN ARKADAŞLAR BANA ÇAĞRI ATSIN BEN SİZİ ARARIM, OPERATÖRÜM SAĞOLSUN:))
[/QUOTE]

Benim kasetim yok ama ilanı okuduktan sonra keşke olsaydıda çaldırsaydım dedim LOL Keşke bütün esnaflar böyle olsa bak bakayım ekonomi nasıl düzeliyo. Ondan sonra utanmadan alın verin ekonomiye can verin diyolar. Ulen bakkala markete yada herhangi bir yere gittiğimizde esnafta mahkeme duvarı gibi surat bide doğalgaz borusu gibi fiyatlar olunca gelde alışveriş yap ordan.....

'''''''' EĞİTİM ŞART......''''''

İlandan alakasız şeyler yazdım ama kusuruma bakmazsın inşallah....
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre TOKAY
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: A4 Octavia Elegance 2004 (SATILDI) Felicia GLXi

Hobilerimiz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir