Mini garaj

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Mini garaj

İleti xMEGANx » 20 Şub 2010, 01:57

[quote="quickcan"] [quote="xMEGANx"][quote="skodaizm"] Arkadaşın   Chevrolet Cruze u için Honk Honk tan geri görüş kamerası aldım. 10 gün içinde adrese geldi. Ürünün kaybolması maalesef satıcıdan değil bizim postanelerdeki  eli uzun kişilerin  maarifeti olmakta. Pay-pal ile yapılan ödemelerde de bu gibi maaduriyetler olmamakta. Paranızın % 100 ü güven altında.
__Hakan Ün__
[/QUOTE]
o eli uzun arakdaşlar kendi araçlarına takınca veya satınca parasını haıyırla yiyebiliyolarmı acaba çok merak ediyorum.. gece başlarını nasıl yastığa koyupta güzel hayaller kurabiliyolarki ?[/QUOTE]

adam ş.... olunca...
[/QUOTE]
Allahtan da korkmuyolar artıkl..

-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti C@GL@R » 20 Şub 2010, 02:34

[quote="skodaizm"] Arkadaşın   Chevrolet Cruze u için Honk Honk tan geri görüş kamerası aldım. 10 gün içinde adrese geldi. Ürünün kaybolması maalesef satıcıdan değil bizim postanelerdeki  eli uzun kişilerin  maarifeti olmakta. Pay-pal ile yapılan ödemelerde de bu gibi maaduriyetler olmamakta. Paranızın % 100 ü güven altında.
__Hakan Ün__
[/QUOTE]

başka yapmam gereken birsey varmı hakan bey birde paypal bu işten zarar etmiyormu binlerce böyle kayolan ürünün parasını kendileri ödeyerek..
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti xMEGANx » 20 Şub 2010, 02:35

[quote="caglarkrbyk"] [quote="skodaizm"] Arkadaşın   Chevrolet Cruze u için Honk Honk tan geri görüş kamerası aldım. 10 gün içinde adrese geldi. Ürünün kaybolması maalesef satıcıdan değil bizim postanelerdeki  eli uzun kişilerin  maarifeti olmakta. Pay-pal ile yapılan ödemelerde de bu gibi maaduriyetler olmamakta. Paranızın % 100 ü güven altında.
__Hakan Ün__
[/QUOTE]

başka yapmam gereken birsey varmı hakan bey birde paypal bu işten zarar etmiyormu binlerce böyle kayolan ürünün parasını kendileri ödeyerek..
[/QUOTE]
Günlük Cirosu eminim 1 Trilyonu buluyodur...! zararı 100 milyar olsa kaç yazar ?
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti skodaizm » 20 Şub 2010, 03:04

Çağlar,
   e bay dan benim başıma bu tür olay gelmedi ama gelen arkadaşıma ürünü yeniden gönderdiler.

Adamlar için onur ve prestij meselesi.  Gelmedi dedin mi  iş bitiyor. Tabi süistimale de açık bir mesele.  Birçok ebay satıcısı bazı ülkeleri boykot etmiştir. Mesela italya ya ürün gönderilmez  uyarısı ile karşılaştığım satıcılar var. Posta sistemi  dandik, güvensiz ülkelere mal satmıyorlar.  Aslında satıcılar ürünün kargo ve paketleme kısmını fazla tutarak oldukca kar da ediyorlar Abd den geçen gün gelen bir ürünüe kargo ve paketleme olarak 19 dolar ödememe rağmen kutu üstündeki posta ücreti 4.80 dolar, kutu da ürünün kendi kutusuydu. Kısacası onlar da kendini garantiye çoktan almışlar.

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti onurhan2006 » 20 Şub 2010, 13:50

[quote="skodaizm"]   Çağlar,
   e bay dan benim başıma bu tür olay gelmedi ama gelen arkadaşıma ürünü yeniden gönderdiler.

Adamlar için onur ve prestij meselesi.  Gelmedi dedin mi  iş bitiyor. Tabi süistimale de açık bir mesele.  Birçok ebay satıcısı bazı ülkeleri boykot etmiştir. Mesela italya ya ürün gönderilmez  uyarısı ile karşılaştığım satıcılar var. Posta sistemi  dandik, güvensiz ülkelere mal satmıyorlar.  Aslında satıcılar ürünün kargo ve paketleme kısmını fazla tutarak oldukca kar da ediyorlar Abd den geçen gün gelen bir ürünüe kargo ve paketleme olarak 19 dolar ödememe rağmen kutu üstündeki posta ücreti 4.80 dolar, kutu da ürünün kendi kutusuydu. Kısacası onlar da kendini garantiye çoktan almışlar.

__Hakan Ün__
[/QUOTE]

Herifler harbiden kurnazmış LOL
Volkan İtfaiye Araçları San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ve Teslimat Şefi
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ONUR DURMAZ
Nereden: İzmir
Arabanız: 1993 SKODA FAVORİT LX MEKATRONİK

İleti C@GL@R » 20 Şub 2010, 13:54

[quote="skodaizm"]   Çağlar,

__Hakan Ün__
[/QUOTE]

o benimde başıma geldi 10 paund kargo ücreti ödedim kutuda 6,8 mi ne yazıyordu neyseki 600 lük beyni 150 liraya kargo dahil aldığımız için sesimi çıkarmadım o kadarda olsun artık helal olsun:)
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti skodaizm » 20 Şub 2010, 14:17

Sonuçta bu resimdeki ürünleri ve senin aldığın türden şeyleri Türkiye de bulmak zor bulunsa da fahiş fiyattan satıldığından bizlerde senin dediğin  gibi bu küçük sorundan  pek etkilenmiyoruz.
  Aşağıdaki resimdeki ürünlerden sadece 1 tanesi WRC buradan alındı diğerleri yok bile

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti C@GL@R » 20 Şub 2010, 14:44

bende takip ediyorum uygun bir fabia blursam alacağım bnm araçla aynı renkse tabi..hepsi çok güzeller özellikle favoriti bile bulmuşsunuz helal olsun..özel üretim gibi birsey türkiyede bunları bulmak
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti skodaizm » 20 Şub 2010, 15:13

[quote="caglarkrbyk"]bende takip ediyorum uygun bir fabia blursam alacağım bnm araçla aynı renkse tabi..hepsi çok güzeller özellikle favoriti bile bulmuşsunuz helal olsun..özel üretim gibi birsey türkiyede bunları bulmak [/QUOTE]

Senin aracın aynı rengi geçenlerde vardı ama istediğini bilsem uyarırdım.
Başka arkadaşların araçlarının renginden var

Mavi

Siyah

Çeşitli renklerden; Hatta sedan  modellerin renkleri bile var

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti skodaizm » 22 Ekm 2010, 23:25

Yeni aracımızın da 1/43 modeli dün elime ulaştı.

En kısa sürede diğer araçlarla birlikte, bizim mini garaja parketmiş hallerinin resimllerini ilave ederim.
__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Önceki

Hobilerimiz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir