RC ARAÇ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

RC ARAÇ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.

İleti forman37 » 29 Mar 2012, 11:49

DUN AKSAM BAKIRKOY'DEKI TOPMODEL BAYII'NE GITTIM RC ARACLARA BAKMAYA ILK KEZ KULLANICAM VE MARKA OLARAK FAZLA BILGIM YOK YAKITLI ARAC ALMICAĞIM KESIN ELEKTRIKLI OLUCAK VE KUVVETLI BI CIHAZ OLMASI GEREKIYO DAĞDA TAŞTA CAMURDA TIKIR TIKIR ILERLEMESI LAZIM :) VE MAĞAZADAKI EN ILGIMI ÇEKEN BU ARAC OLDU AMERICAN MALI KALITELI VE GUCLU BUTCE OLARAK BU FIYATI VEREBILIRIM SIZINDE GORMENIZI ISTEDIM ARANIZDA KULLANAN VEYA BILENLER VARDIR DIYE :)

http://www.topmodels.com.tr/traxxas_summit__su_gecirmez_servoaliciesc_ve_2_x_7cell_3000mah_batarya_dahil_ervoaliciesc_ve_7cell_3000mah_batarya_ve_sarj_aleti_dahil_urunu.html

_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti yonetici » 29 Mar 2012, 14:39

Baktığınız modelin fiyatına nitro yakıtlı araçlar alınabilir bu kadar bütçe ayırdıktan sonra elektrikli almazdım bende helikopter var pil ile uğraşması sıkıcı oluyor.

Sahibinden ilanlarına bakabilirsiniz temiz ikinciel yada uygun fiyatlı sıfır ürünler çıkabilir.
http://www.sahibinden.com/hobi-oyuncak- ... 955=130940
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti KatatesPızartması » 29 Mar 2012, 15:24

Traxxas iyidir. ama bana sorarsanız HPİ alın derim :)
KatatesPızartması
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia CHOİCE

İleti forman37 » 29 Mar 2012, 15:53

benzınlıyı bende dusundum ama hem yakıtı pahalı hemde bakımı cartı curtu ugrasılması gerekıyo teferruatlı ısıde sevmıyorum. yıne tercıhımı elektrıklıden yana kullanıcam. verdıgınız fıkır ıcınde tesekkur ederım kontrol edıcem onlarıda hpi markayada bakarım modellerıne fıyatlarına :)
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti KatatesPızartması » 29 Mar 2012, 17:40

forman37 yazdı:benzınlıyı bende dusundum ama hem yakıtı pahalı hemde bakımı cartı curtu ugrasılması gerekıyo teferruatlı ısıde sevmıyorum. yıne tercıhımı elektrıklıden yana kullanıcam. verdıgınız fıkır ıcınde tesekkur ederım kontrol edıcem onlarıda hpi markayada bakarım modellerıne fıyatlarına :)

Ben nitro yakıtlı alın derim :) evet biraz uğraştırıyor bakımı vs. ama sesi için değer bence :)
KatatesPızartması
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia CHOİCE

Hobilerimiz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir