Koltuk yatırma merdanesi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Koltuk yatırma merdanesi

İleti royal » 12 Ağu 2008, 14:02

[quote="KATARİN"][quote="royal"]onlar ledli aksesuarcılardada var hepsi burada comdada var bekle adresini bulayım sana[/QUOTE] Orjinal gibi vidalımı yoksa nasıl sabitleniyor oraya?
[/QUOTE]

eskisini söküyorsun eskisi vidalı bunların altında çift taraflı sağlam bant var

bağlantıyı yapıyorsun sonra yapıştırıyorsun o kadar

royal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 12 Ağu 2008, 14:03

[quote="royal"]ne gibi yani ben taktırdım oldukça güzel oldu ve kullanışlı hiç bir sıkıntı yok ama zevkine kalmış istersen resmini http://www.sahibinden.com/al_bin_dua_ed ... isplayitem
burda görebilirsin[/QUOTE]

Bu fotoğraftaki gibi duruyorsa emniyet kemerini taktığında kemer kilitleri önde duracağından hem rahatsız eder hem de bir kaza anında kemerde boşluk olacağından özellikle kalça kemiği bölgesine ciddi hasar verir diye düşünüyorum. Yoksa fotoğraftaki kemer tokalarının üzerinde gördüğüm plastik parça başka bir şey mi?Confused
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti formenci » 12 Ağu 2008, 14:04

Bende taktırmayı düşünüyordum bende de aynı sorun vardı koltuk yerlerini değiştirttim güzelce değişti o aralar bi şeyler oldu kolçağı getirtemedim ama getirteceğim.

formenci
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KATARİN » 12 Ağu 2008, 14:08

[quote="royal"]ne gibi yani ben taktırdım oldukça güzel oldu ve kullanışlı hiç bir sıkıntı yok ama zevkine kalmış istersen resmini http://www.sahibinden.com/al_bin_dua_ed ... isplayitem
burda görebilirsin[/QUOTE] Burda sadece k.kartı geçerli sanıırm yani mal tesliminde para ödemesi felan yok sanırım.İnternetten k.kartı alışverişlerinden ben çekiniyorum.
KATARİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti royal » 12 Ağu 2008, 14:09

[quote="sainz"][quote="royal"]ne gibi yani ben taktırdım oldukça güzel oldu ve kullanışlı hiç bir sıkıntı yok ama zevkine kalmış istersen resmini http://www.sahibinden.com/al_bin_dua_ed ... isplayitem
burda görebilirsin[/QUOTE]

Bu fotoğraftaki gibi duruyorsa emniyet kemerini taktığında kemer kilitleri önde duracağından hem rahatsız eder hem de bir kaza anında kemerde boşluk olacağından özellikle kalça kemiği bölgesine ciddi hasar verir diye düşünüyorum. Yoksa fotoğraftaki kemer tokalarının üzerinde gördüğüm plastik parça başka bir şey mi?Confused
[/QUOTE]

valla kardeş anlatmak istediğini tam anlayamadım ama ben 120 kg luk bir adamım bu rahatsız etse beni eder kemersiz yola çıkmam hiç rahatsız olduğumu söyleyemeyeceğim yinede siz bilirsiniz
royal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti royal » 12 Ağu 2008, 14:10

[quote="KATARİN"][quote="royal"]ne gibi yani ben taktırdım oldukça güzel oldu ve kullanışlı hiç bir sıkıntı yok ama zevkine kalmış istersen resmini http://www.sahibinden.com/al_bin_dua_ed ... isplayitem
burda görebilirsin[/QUOTE] Burda sadece k.kartı geçerli sanıırm yani mal tesliminde para ödemesi felan yok sanırım.İnternetten k.kartı alışverişlerinden ben çekiniyorum.[/QUOTE]

ben bu siteden 2002 yılından bu yana k.kartımla alışveriş yapıyorum herhangi bi sorunlada karşılaşmadım sanal kart kullanıyorum. ama zaten fikir olsun diye sitedekini gösterdim aynı kolcak piyasadada var ama 5-10 lira piyasa daha pahalı bilgin olsun
royal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KATARİN » 12 Ağu 2008, 14:11

[quote="royal"][quote="KATARİN"][quote="royal"]ne gibi yani ben taktırdım oldukça güzel oldu ve kullanışlı hiç bir sıkıntı yok ama zevkine kalmış istersen resmini http://www.sahibinden.com/al_bin_dua_ed ... isplayitem
burda görebilirsin[/QUOTE] Burda sadece k.kartı geçerli sanıırm yani mal tesliminde para ödemesi felan yok sanırım.İnternetten k.kartı alışverişlerinden ben çekiniyorum.[/QUOTE]

ben bu siteden 2002 yılından bu yana k.kartımla alışveriş yapıyorum herhangi bi sorunlada karşılaşmadım sanal kart kullanıyorum. ama zaten fikir olsun diye sitedekini gösterdim aynı kolcak piyasadada var ama 5-10 lira piyasa daha pahalı bilgin olsun
[/QUOTE] OK Teşekkürler...
KATARİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti royal » 12 Ağu 2008, 14:11

rica ederim
royal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 12 Ağu 2008, 14:14

bende de var beyaz sinyal :)

www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti sainz » 12 Ağu 2008, 14:19

İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti royal » 12 Ağu 2008, 14:33

[quote="sainz"]

[/QUOTE]
bak buna dikkat etmedim benim koltuk en sonda olabilir bisey diyemem bende sorun yok Big%20smile
royal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti royal » 12 Ağu 2008, 14:35

[quote="alwaysloser"]
bende de var beyaz sinyal :)

[/QUOTE]

evet ama dostum benim araçtaki led üç tane led lamba yanıyor gerçekten harika bendekiler kırmızı yanıyor mavisini belki alırım yakında o zaman sinyalleri direkt parklara bağlıycam daha hoş olacağını düşünüyorum
royal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kemaI » 12 Ağu 2008, 15:07

öğle arasında 15 dk değiştirdim koltukların yerlerini. Bizim kerata becerememiş. çok basit şimdi daha iyi oldu. Emniyet kemeri yerlerine gelince de, bi türlü emniyet kemeri kullanma kültürü edinemedim. Hayatımda hiç takmadım. Marifetmiş gibi sölemiyorum. Ama belkide babamızdan öyle gördük. hiç hatırlamam babamın emniyet kemeri taktığını. Ne kadar faydalı bir alet olduğunu bildiği halde. Tabi şimdilerde eskilere göre daha çok kullanılıyor, benim gözlemim öyle.
kemaI
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 12 Ağu 2008, 15:40

[quote="kemaI"]...Emniyet kemeri yerlerine gelince de, bi türlü emniyet kemeri kullanma kültürü edinemedim. Hayatımda hiç takmadım. Marifetmiş gibi sölemiyorum. Ama belkide babamızdan öyle gördük...[/QUOTE]

Benim de şehiriçinde aklıma gelmiyor da otobana falan çıkacaksam aklıma geliyor.

[quote="kemaI"]...Emniyet kemeri...şimdilerde eskilere göre daha çok kullanılıyor, benim gözlemim öyle.[/QUOTE]

Önceden Almanya' dan izne gelen vatandaşlar emniyet kemeri takarlardı, uzaydan gelmişler gibi bakardık biz de. Avrupa' nın en çok bu özelliğini büyük oranda taklit ettiğimiz için seviniyorum.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ifoba » 13 Ağu 2008, 16:22

ben kendim tasarlayıp şeklini çizdim demirciye tarif ederek demirden ayak yaptırdım. sonra üzerine 8mm mdf'den kutu yaptım ve üzerini vinnex(böyleydi sanırım) le kapladım. el freni, emn. kemeri ve koltuk yatırma merdanesine bir engeli yok. Resimlerde gözüküyor.

ifoba
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 31 misafir