arkadaşlar şase problemine yardım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

arkadaşlar şase problemine yardım

İleti 9336 » 20 Eyl 2008, 13:42

Konu, 14 ağustosta açılmış, arkadaşlarımız olası çözümler hakkında fikirlerini belirtmiş, bazı arkadaşlar,  bizlere yakışmayan usturupsuz cevaplar vermişler ve hatalarını anlayıp özür dilemişler. Üzerinden 1 aydan geçmiş bir konuyu tekrar gündeme getirmek bence gereksiz.

Kullanıcı avatarı
9336
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Halil KANDEMİR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: OCTAVIA A4 (2005)

İleti ihsan » 20 Eyl 2008, 14:48

benimde demek istedigim arkadaslar daha ne oldugunu bilmeden yanlıs acılmıs konu dıye o kadar hos olmayan konusmalar yapmaları demek istedigim biraz daha dikkat.  iide senin de boyle her bi konu sonuna sanki son sozu sen soylecekmıs gıbı illa kapanıs yapmak istiyorsun ben onu anlamıyorum boyle bir kac konuda daha aynı tarzada yazı yazmıssın. konu kapanmıssa sılınsın o zman demı konu hala acık gozukuyorkı bızde yorum yapıyoz

Kullanıcı avatarı
ihsan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ihsan ACAR
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia special 1.4 16v 101hp

İleti 9336 » 20 Eyl 2008, 14:57

[quote="ihsan"]

benimde demek istedigim arkadaslar daha ne oldugunu bilmeden yanlıs acılmıs konu dıye o kadar hos olmayan konusmalar yapmaları demek istedigim biraz daha dikkat.  iide senin de boyle her bi konu sonuna sanki son sozu sen soylecekmıs gıbı illa kapanıs yapmak istiyorsun ben onu anlamıyorum boyle bir kac konuda daha aynı tarzada yazı yazmıssın. konu kapanmıssa sılınsın o zman demı konu hala acık gozukuyorkı bızde yorum yapıyoz

[/QUOTE]
Arkadaşım, konuyla ilgili cevaplar verilmiş, hatalı durumda özür dilenmiş yeniden konuyu gündeme getirmenin, ortamı germenin anlamı yok anlamında o cevabı yazmıştım. Konuyu yeniden açan sen değilsin, niye alınganlık yapıyorsun?
Kullanıcı avatarı
9336
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Halil KANDEMİR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: OCTAVIA A4 (2005)

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir