bizim favolar yeni muayene sisteminden geçer mi?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

bizim favolar yeni muayene sisteminden geçer mi?

İleti Er Manas » 22 Ekm 2008, 00:06

Merhaba benim 93 model 135 L nin 2010 a kadar vizesi vardı. Aracı yeni aldım hadi bir de LPG taktırayım dedim, onu da taktırdım. Tabi mecburen vizeye girdim, önce takipçiye verdim, (Pişmanım takipçinin takipçisi oldum.) Yeni sistemde gazın egsoz a yakın olmaması (En az 10 cm)gerektiği söylendi, yan sinyal lambaları yanmıyormuş(ağır kusur),emniyet kemerleri takılıyordu(ağır kusur), far ayarları(ağır kusur),arka silecek çalışmıyor(ağır kusur), ön fren hortumları yıpranmış (ağır kusur), arka fren merkezleri kaçırıyormuş(ağır kusur) tüm bu kusurları yaptırdık, üstelik bundan öncede bayağı masraf yapmıştım. Bir de takipçi sayesinde 2 defa döndü. Tekrar 110 YTL ödedim. Sonunda araç alnının akıyla tüm testlerden geçti. Hasılı yeni sistemde geçen bir araç gerçekten emniyetli bir araç olmakta ve gönül rahatlığıyla alınabileceğimi belirtmeliyim. ClapThumbs%20Up

Er Manas
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PERTT » 22 Ekm 2008, 03:40

IRFAN HOCAMA SORUYORUM BURDAN HOCAM BILIR yenı tuv onaylı muayene ıstasyonları modıfıyeye olanak tanıyormu ızın verıyormu artık ????
PERTT
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir