forman lx depo kapağı :(

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

forman lx depo kapağı :(

İleti ihsan » 04 Ekm 2008, 02:18

arkadaslar bugun cok sansızım hanı derlerya bahsız bedevi olayı :)
bugun uzun yola cıkmıstım yolda gelırken benzın azdı dedım ne olur ne olmaz kotu bi benzınlık vardı 10liralık benzım alayım ılerıde p.o. den alırım dıye dusundum benzını aldım herneyse yola devam ettım p.o. ya geldım 30luk benzın alacaktım anahtarı aldım depoya dogru cıktım bı baktım kapak yok :( sagolsun o dandık yerdekı sahıs kapagı arabnın ustunde bırakmıs bende cok dalgındım kapak gitti gerı dondum aradık bulduk ama parcalanmıs halde :(

arkadaslar sızden rıcam boyle bı durum basına gelıpde depo kapagı alan arkadas varmı varsa fiyatı nedır. bide yenı alınan kapagın kılıtının kontak anaktarına uydurulması yapılabılıyomu . sımdıden tesekkurler

Kullanıcı avatarı
ihsan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ihsan ACAR
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia special 1.4 16v 101hp

İleti ihsan » 04 Ekm 2008, 14:03

arkadaslar ne oluyo 1 gunde bırak cevap vermeyı topu topu 14 kısı okumus daha konuyu. herkez bayram tatılıne cıktı galıba :)
Kullanıcı avatarı
ihsan
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ihsan » 04 Ekm 2008, 16:35

arkadaslar bugun gıttım parcacıya yansanayi kapak vardı o kdarmı igrenc olur yanı cok basıttı 12lıra di ama fıyatı. elınde son orjınal varmıs adamın ilk basta adam 32 dedı 25 e kapattık tuzlu oldu ama hiç yoktan eskısın aynısı. ama sımdı sorun var anaktarlar degısık depo kapagı anahtarını kontak a ayarlamak gerekıyo sımdı
Kullanıcı avatarı
ihsan
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakanerdogan » 04 Ekm 2008, 16:39

hadi geçmiş olsun, ben içerden dış kapağı açarım, donra gidip kendim depo kapağını açıp dış kapağa oturturum güzelcene. kendimde kapatırım. 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti HTP » 04 Ekm 2008, 17:47

hakan yanlıs anlama amacım saldırmak degil ama, adam yardım istiyor bu konuda bilgisi olanlardan sen bagaj kapagını iceriden acmaktan bahsediyorsun bence konu baslıgı ile alakası yok.Cevap yazılırken daha dikkatli olmak gerekir yoksa hakan kardesimiz ile ilgili bir sorunumuz yok hepinize saygılar.
HTP
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ibrahim çakır
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Fabia 1.2 HTP

İleti ihsan » 04 Ekm 2008, 20:26

[quote="HTP"]hakan yanlıs anlama amacım saldırmak degil ama, adam yardım istiyor bu konuda bilgisi olanlardan sen bagaj kapagını iceriden acmaktan bahsediyorsun bence konu baslıgı ile alakası yok.Cevap yazılırken daha dikkatli olmak gerekir yoksa hakan kardesimiz ile ilgili bir sorunumuz yok hepinize saygılar. [/QUOTE]

ilgin için tsk. ederim ama hakanın dedıgı deponun dıs kapagını ıcerıden acıyo. sonra gıdıp elle bi kapak daha aciyo. bu arada hakan sagolasın. bakalım su anaktarı uydurma işinıde bi halledebilirsem ii olacak 
Kullanıcı avatarı
ihsan
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sainz » 07 Ekm 2008, 14:52

Bir aralar depo kapaklarını çalarlardı araçların ve benzinini boşaltırlardı. Basit bir benzin hırsızlığı gibi görünse de, depo anahtarı ile kontak ve kapı anahtarı aynı olduğu için bir kaç gün sonra tekrar gelip arabayı götürüyorlardı. Bence bırak anahtarları ayrı ayrı kalsın.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir