89 model 136l fovorit

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

89 model 136l fovorit

İleti arif025 » 10 Ekm 2008, 01:25

sa
arkadaşlar ben bu siteye yeni üye oldum ve hoşuma gitti...

ben bi 89 model temiz ilk sahibinden 3200ytl ye  136l skoda aldımm fiyatı nasıl diye sorcaktımm

ayrıca arac benzinli buna acilen lpg taktırayımmı arabayı aşırı şekilde kullanmıyommm

km ne yaktığını hesaplayamadım çünkü km saati arızalı bununla alakalı bilgilerinizi benimle paylaşırsanız sevinir herkese iyi gecelerr

araçla alakalı şu an sıkıntım yanlız ilk araçım olduğu için bu skodayla alakalı nelere dikkat etmem gerekiyo  teşekkür ederim yazan arkadaşlara....

arif025
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 10 Ekm 2008, 12:59

Silindir bloğu ve silindir kapağı alüminyum olan Favorit motoru harareti hiç sevmez. Termostatının, fan müşirinin, fan motorunun, devir daim pompasının doğru çalıştığından ve radyatör kanallarının tıkalı olmadığından emin olun öncelikle.
Bundan başka bakımlarını ihmal etmemeye özen gösterirseniz sorun yaşamazsınız.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti muzaffer » 10 Ekm 2008, 20:22

Hayırlı olsun.Bence alınmışın ve satılmışın fiyatı tartışılmaz.Yinede Fiyat bence normale yakın...
muzaffer
CLASSIC
CLASSIC

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir