Arka silecek motoru için alternatif

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Arka silecek motoru için alternatif

İleti parsanoto » 04 Mar 2009, 17:34

favoritin silecek motorunun bulunamaması ve çok pahalı olması sebebiyle alternatif olarak bi kaç müşterimize lada samara silecek motoru,silecek kolu ve süpürge verdik.75 liraya mal oldu.alanların hiç biride yapamadık diye geri getirmedi.

parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti royal » 04 Mar 2009, 17:44

[quote="parsanoto"]favoritin silecek motorunun bulunamaması ve çok pahalı olması sebebiyle alternatif olarak bi kaç müşterimize lada samara silecek motoru,silecek kolu ve süpürge verdik.75 liraya mal oldu.alanların hiç biride yapamadık diye geri getirmedi.[/QUOTE]

YAKTIN BENİ HAKAN ABİ BEN TEK ADANADAN GETİRTTİM MOTORU MADEM LADANINKİ OLABİLİYORDU BANA NİYE ÖNERMEDİN. NEYSE AMA SİLECEK MOTORU ÇALIŞMAYAN ARKADAŞLAR FAYDALANSIN BARİ
royal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 04 Mar 2009, 17:51

Cengiz bey, önceki mesajları okumamışsınız ki.Ben tavsiye etmişim diğer markaları.

Gitti paralar...

D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti parsanoto » 04 Mar 2009, 18:15

[quote="royal"][quote="parsanoto"]favoritin silecek motorunun bulunamaması ve çok pahalı olması sebebiyle alternatif olarak bi kaç müşterimize lada samara silecek motoru,silecek kolu ve süpürge verdik.75 liraya mal oldu.alanların hiç biride yapamadık diye geri getirmedi.[/QUOTE]

YAKTIN BENİ HAKAN ABİ BEN TEK ADANADAN GETİRTTİM MOTORU MADEM LADANINKİ OLABİLİYORDU BANA NİYE ÖNERMEDİN. NEYSE AMA SİLECEK MOTORU ÇALIŞMAYAN ARKADAŞLAR FAYDALANSIN BARİ
[/QUOTE]
CENGİZ ABİ BU 10 GÜNLÜK Bİ OLAY.SEN ADANADAN GETİRELİ 3 AY OLDU.YANİ YENİ TESBİT ETTİK LADANINKİNİ.
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti ormancı » 12 Mar 2009, 19:57

işini ii bilen elektrik ustasına götürürsen yapıyorlar. benimkide bozuktu 5 tl ye yaptırdım
ormancı
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir