favorit black line

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

favorit black line

İleti yufii » 29 Kas 2008, 02:00

selam arkadaslar 93 model bir black line aldım araç güzel temizlpg li ,sormak istediğim sis farını ve arka sileceği çalıştıramdım nereden çalışır bunlar ?:)
birde kalorifer ısıtıyor ama çok fazla sıcak gelmiyor,hararet göstergesi de uzunca bir süre sonra yükseliyor o da yarıya bile gelmiyor? bunlar favorit için normal şeyler midir?:)
son olarak debriyaj ve gaz pedalı çok sert bunları yumuşatmanın bir yolu var mıdır?:)

yufii
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 29 Kas 2008, 02:09

arka silecek, silecek kolunu kendinize doğru bi kademe çekerseniz silecek çalışır bi kademe daha çekerseniz suda fışkırtır...

sis farı orta konsoldaki dörtlü tuşun sağ alt köşedeki olan....

kaloriferinde sıcak vermesini istiyosan 2. kademede hafif gaz ver...

by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti yufii » 29 Kas 2008, 02:15

öncelikle cevabınız için teşekkür ederim,sis farının sigortasında sorun avr sanırım bahsettiğiniz butona bastığımda yanmıyor ona sabah bakarım,arka silecek için de kol ne öne ne de geriye gidiyor,sadece aşağı ve yuakrı hareket var ve birde kol üzerinde bir düğmeye basılıyor,ayrıca ön cama da su gelmiyor,aracı bugün teslim aldım ama bunları hiç incelememiştim:( motoru güzel,herkes rampa da bayılır diyordu bu araçlar için ama lpg li olmasına ragmen hiç vites düşürmedim maşallah:)
yufii
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 29 Kas 2008, 02:41

arka sileceği çalıştırmak için diğer kolda sellektör yapar gibi çekin bi sorun yoksa çalışacaktır...

sis farlarınıda bide farları açtıktan sonra açmayı deneyin, bazılarında öyle, mesela benim arabada öyle, farları yakmadan sis farları yanmaz, bide öyle deneyin, eğer öylede yanmazsa sorun vardır...

by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

İleti by wodoo » 29 Kas 2008, 02:42

ön cama su gelmesi içinde kornaya basar gibi kolu itin...
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir