önceden hararet göstergesi farklı gösteriyodu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

önceden hararet göstergesi farklı gösteriyodu

İleti blackline » 08 Arl 2008, 01:45

arkadaşlar 93 favorit black line var 3 yıldır bende şuana kadar hararetle ilgili böyle bir problem
yaşamamıştım danışmak istedim hararet göstergesi normalde alt çizgide daima sabit duruyordu biraz yükselince fan açıyor ve yine çizgiye geliyordu birkaç haftadır gösterge ortalarda dolanıyor takip ettim ortaya gelince fan açılıyor acaba fan müşürü mü arızalı yoksa önceden bozuktu şimdi mi düzeldi :) acaba hangisi daha sağlıklı sizin araçlarda hararet hangi seviyede?

kazasız sürüşler hayırlı bayramlar

blackline
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kerimoğlu20 » 08 Arl 2008, 15:06

bende alttaki ilk çizgide duruyor ortalara gelince tehlike başlar  dikkatli olun uzun zamandır bakmadıysanız bir suyuna bakın eksilmiş olabilir.
kerimoğlu20
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 10 Arl 2008, 19:38

Zamanla fan müşirinin devreye girdiği sıcaklık daha yğksek değerlere gelir. Aynı şekilde termostat da aynı değerden daha yüksek değerlerde açılmaya başlar zira amanla ısına soğuya evsaflarını yitirebiliyorlar.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: style ve 18 misafir