skoda forman bilgi almak istiyorum

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

skoda forman bilgi almak istiyorum

İleti İstop » 21 Mar 2014, 21:30

mustafa abı sen ve senın gıbı dostlara canımda malımda feda ama boylelerını gordukce dayanamıyorum. kendı kendıne sacma sapan yazıyo duruyo farkındaysan yukarda bende yenı gordum yok muhterem falan fısman salak salak yazmıs bunun sevıyesıne ne yaparsan yap ınemezsın zaten ınemeyızde sadece bıraz utanması varsa susar dıye dayanamadım yazdım bende:) aslında ben boyle kamıllere bıze denk gelen ustaların gelmesını cok ısterım onada boyle atıp tuttuysa adamlar haklı :D

İstop
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Amasya
Arabanız: Forman 135lx

İleti oeb » 22 Mar 2014, 20:13

kkkk945 yazdı:
ubabubab yazdı:formancılar yeni aldığınız araca antifiriz yoksa sizde koymayın zira arkadaşın biri koydu bütün soğutma sistemindeki tortuları +contaları bozar yağı sulu suyunu yağlı görürsünüz başınıza iş çıkar dikkaaaat en az 750 tl masraf

Arkadaş süper bir yorum yapmış. Aynen katılıyorum. Aracınızda antifiriz yoksa kesinlikle koymayın. Hava eksi dereceye indiğinde motor bloğu çatlasın. Motor patlasın çatır çutur tangır tungur sesler gelsin motordan, komple donsun hatta, yinede koymayın. aracınız alev alsa veya uçsa veya vs. vs. aman ha koymayın. Ben kırmızı şarap koyuyorum azda rakı ekliyorum araba süper bir kafa yaşıyor. :)
Hatta bu antifirizi çıkaranın bippppppppp.
Oh be rahatladım vala :)
Nası ?

koymasınlar tabiki nasıl olsa kutuplarda yaşamıyoruz ki ne gerek var , su yerinede kola içsekde olur ne gerekvar su içmeye dimi
oeb
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: OMER.
Nereden: Ankara
Arabanız: FAVORİT LX-octavia 1.4 tsi dsg

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir