Araç içinde koku problemi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Araç içinde koku problemi

İleti yufii » 09 Oca 2009, 00:46

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar, Egzosda gözle görülür bir çürüme delik vs göremedim ama ilk olarak ona baktırayım en doğrusu..

Teşekkürler.

yufii
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ozkan3267 » 09 Oca 2009, 01:35

walla ben arabada da koku var da, gaz veya benzin kokusu değil, ama gaz ile alakalı bir koku, ya da arabanın içini iyi temizliyemiyorum ondan oluyo
ozkan3267
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ozkan3267 » 09 Oca 2009, 01:37

walla para lsa 2001 model ve üstü polo veya clio almak istiyorum, ama gelirimiz müsait değil elimizdeki tertemiz ve orjinal olmasına rağmen değerinde istediğimiz zaman satamıyoruz
ozkan3267
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yufii » 11 Oca 2009, 03:04

Bugün gittim motor da herhangi bir sorun yag kaçağı vs çıkmadı çalışması da gayet güzel dedi motor ustası,karbüratörcüye gittim karbüratör baya pislenmiş benzindeyken zor çalışması ondandı sanırım karburatör temzilendi bujiler değişti araba maşallah baya randımanlı oldu çekiş ve gidiş bakımından ama koku hala kesilmedi ve benzinde çalışırken herhangi bir koku olmuyor ama lpg de kokuyor kafayı yememek elde değil,lpg daha sıfır 1 haftalık aldesa marka tüm sistemi yeni sızdırmazlığına da bakıldı..anlamıyorum egzosda da birşey yok tıkadım egzosu araba çalışırken stop edene kadar bekledim her yerine baktım herhangi bir kaçak göremedim,arabay olmadı en son oda kokusu alıcam:D
yufii
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir