Skoda Favorit 135 serisi- 172km Hız

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Skoda Favorit 135 serisi- 172km Hız

İleti shooter » 06 Şub 2009, 05:05

favolar bu hızı görüosa helal önceki emektar 150 de tak die kalıoduda...

görünce youtube ta atim dedim linki...

http://www.youtube.com/watch?v=Hv8AezDd ... re=related

Mahir ER
Kullanıcı avatarı
shooter
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Mahir ER
Nereden: İzmir
Arabanız: Roomster 1.2 Htp

İleti alpko » 06 Şub 2009, 12:05

arkadas benim imzayi kopyalayip kendi imzana koymussun, biraz ayip olmus!!
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 06 Şub 2009, 14:04

172 km/h , ulaşılamayacak bir hız değil ki...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti umt_d » 06 Şub 2009, 14:25

[quote="alpko"]arkadas benim imzayi kopyalayip kendi imzana koymussun, biraz ayip olmus!! [/QUOTE]

Onu sen kendin yapmamışsındır büyük bi ihtimalle biyerden almışsındır sen de..
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpko » 06 Şub 2009, 14:36

[quote="umt_d"][quote="alpko"]arkadas benim imzayi kopyalayip kendi imzana koymussun, biraz ayip olmus!! [/QUOTE]

Onu sen kendin yapmamışsındır büyük bi ihtimalle biyerden almışsındır sen de..
[/QUOTE]

oyle mi? alirken yanimdamiydin?
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpino » 06 Şub 2009, 23:28

of derim soğuk rüzgarlar esiyor sitede. kaçarım ben
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti shooter » 07 Şub 2009, 01:47

[quote="alpko"]arkadas benim imzayi kopyalayip kendi imzana koymussun, biraz ayip olmus!!
[/QUOTE]

imza derken imza dediğin komple bir yazı resim bütünüdür.bitane altarafı gif logo koydum.forum paylaşma alanıdır.ben gerekeni yaptım.neyse uzatmaya gerek yok.sana iyi forumlar...

Mahir ER
Kullanıcı avatarı
shooter
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Mahir ER
Nereden: İzmir
Arabanız: Roomster 1.2 Htp

İleti hakanerdogan » 07 Şub 2009, 02:07

sen nasıl bir favoritsin öyle, makine yürüyor bee...

http://www.youtube.com/watch?v=ahHaZ129 ... re=related
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti HTP » 07 Şub 2009, 11:26

HTP
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ibrahim çakır
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Fabia 1.2 HTP

İleti alpko » 07 Şub 2009, 13:55

[quote="shooter"]

[quote="alpko"]arkadas benim imzayi kopyalayip kendi imzana koymussun, biraz ayip olmus!!
[/QUOTE]

imza derken imza dediğin komple bir yazı resim bütünüdür.bitane altarafı gif logo koydum.forum paylaşma alanıdır.ben gerekeni yaptım.neyse uzatmaya gerek yok.sana iyi forumlar...

[/QUOTE]

Canim kardesim, forum paylasma yeridir evet, bilgileri konular dahiolinde paylasiyoruz, arkadasimin bana ve kendisi icin ozel olarak hazirlamis oldugu sadece benim imzamda bulunan logo da olsa bi harfte olsa, en azindan sorman guzel olurdu.. bu kafa ile cok cekersin sen, suclu ve uste cikmaya calisarak.. neyse gule gule kullan..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 07 Şub 2009, 14:00

alpko arkadasım senin gibi birinin bu muhabbeti yapmasına üzüldüm...
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti alpko » 07 Şub 2009, 14:03

[quote="34 SCU 59"]alpko arkadasım senin gibi birinin bu muhabbeti yapmasına üzüldüm... [/QUOTE]

Barbaros, olay ufak bi logo degil, ama boyle  piskinliklere kiziyorum ben.. neyse olan olmus keyfimizi bozmayalim :--)

bu arada sen istanbul`da neredesin?
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 07 Şub 2009, 14:10

[quote="alpko"] [quote="34 SCU 59"]alpko arkadasım senin gibi birinin bu muhabbeti yapmasına üzüldüm... [/QUOTE]

Barbaros, olay ufak bi logo degil, ama boyle  piskinliklere kiziyorum ben.. neyse olan olmus keyfimizi bozmayalim :--)

[/QUOTE]

ben ümraniye'liyim..ümraniye'deyim.
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti alpko » 07 Şub 2009, 14:23

[quote="34 SCU 59"][quote="alpko"] [quote="34 SCU 59"]alpko arkadasım senin gibi birinin bu muhabbeti yapmasına üzüldüm... [/QUOTE]

[/QUOTE]

ben ümraniye'liyim..ümraniye'deyim.
[/QUOTE]

Trakya yakasinda iyi bir ustaya ihtiyacim olacak var mi bildigin yoksa sadece anadolu yakasinda mi biliyorsun?
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 09 Şub 2009, 13:48

[quote="alpko"]Trakya yakasinda iyi bir ustaya ihtiyacim olacak var mi bildigin yoksa sadece anadolu yakasinda mi biliyorsun?[/QUOTE]
Trakya Yakası derken, İstanbul' un Avrupa yakasından bahsediyorsan, www.sahkanotomotiv.com adresindeki telefonlardan bilgi alabilirsin. Tavsiye ederim, işlerini büyük bir samimiyet ve ciddiyetle yapıyorlar.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti alpko » 09 Şub 2009, 13:56

[quote="sainz"][quote="alpko"]Trakya yakasinda iyi bir ustaya ihtiyacim olacak var mi bildigin yoksa sadece anadolu yakasinda mi biliyorsun?[/QUOTE]
Trakya Yakası derken, İstanbul' un Avrupa yakasından bahsediyorsan, www.sahkanotomotiv.com adresindeki telefonlardan bilgi alabilirsin. Tavsiye ederim, işlerini büyük bir samimiyet ve ciddiyetle yapıyorlar.
[/QUOTE]

arkadasim Asya tarafina Anadolu dediginde Avrupa tarafi Trakya yakasidir.. yani Avrupa yakasi dersen diger tarafa da Asya yakasi demem lazim. Istanbul`un Avrupa yakasi Trakya yakasidir ayni sey zaten..

Bilgi icin ayrica tesekkur ederim, Gungoren`deler sanirim, kendileriyle tecruben olmussa denemekte fayda var.. Ama avcilar, florya, k.cekmece taraflarinda da bildiginiz ustalar varsa paylasirsaniz mutlu olurum..

alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 09 Şub 2009, 15:23

[quote="alpko"]arkadasim Asya tarafina Anadolu dediginde Avrupa tarafi Trakya yakasidir.. yani Avrupa yakasi dersen diger tarafa da Asya yakasi demem lazim. Istanbul`un Avrupa yakasi Trakya yakasidir ayni sey zaten...[/QUOTE]

Biz İstanbul' da Anadolu Yakası-Avrupa Yakası olarak söylüyoruz. Trakya tarafı veya yakası denilirse de Silivri, Kumburgaz gibi yerler anşalıyor. Şaka bir yana Şahkan Oto' da benim de buradan bazı arkadaşların da tecrübeleri oldu. Memnun olmayanı duymadım şimdiye kadar.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti alpko » 09 Şub 2009, 15:34

[quote="sainz"][quote="alpko"]arkadasim Asya tarafina Anadolu dediginde Avrupa tarafi Trakya yakasidir.. yani Avrupa yakasi dersen diger tarafa da Asya yakasi demem lazim. Istanbul`un Avrupa yakasi Trakya yakasidir ayni sey zaten...[/QUOTE]

Biz İstanbul' da Anadolu Yakası-Avrupa Yakası olarak söylüyoruz. Trakya tarafı veya yakası denilirse de Silivri, Kumburgaz gibi yerler anşalıyor. Şaka bir yana Şahkan Oto' da benim de buradan bazı arkadaşların da tecrübeleri oldu. Memnun olmayanı duymadım şimdiye kadar. [/QUOTE]

iste yanlis biliyorsunuz o zaman :) trakya yakasi dediginde Avrupa kisminin olmadigini bunun sadece silivri oldugunu sanan kisinin kendi cahilligi kusura bakmican artik :D
olay kisacasi su:  Avrupa Yakasi - Asya Yakasi ya da
                            Trakya Yakasi - Anadolu Yakasi   .. hic trakya haritasi gormedin mi?:)))

su Sahan otoya giderim diye dusunuyorum, oyle bisey olursa yazarim sana ozelden mesaj..

alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

Sonraki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir