boyatıcam

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

boyatıcam

İleti PAŞALI » 19 Şub 2009, 23:06

Arkadaşlar fotoları ekliycem ama boyadan sonra.Sol çamurluk,sol arka kapı,bagaj kapısında ve birkaç yerde ufak rötüşlar yapılacak.Daha önceki sahibi tamponların alt kısımlarını beyaza boyatmış.Onlar siyaha boyanacak tabiki çıkarmak için önerileriniz yoksa.200 lira dediler.Acaba fiyat nasıl.Başka yerede sormadım.Disapprove

PAŞALI
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpino » 20 Şub 2009, 00:23

bana normal geldi fiyat.
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti sainz » 20 Şub 2009, 13:01

[quote="PAŞALI"]...Daha önceki sahibi tamponların alt kısımlarını beyaza boyatmış.Onlar siyaha boyanacak tabiki çıkarmak için önerileriniz yoksa...[/QUOTE]
Boyayı çıkartan solventler var, eğer plastik olarak kalsın istiyorsanız.Wink
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti PAŞALI » 22 Şub 2009, 00:01

Tampon konusunda bende öyle düşündüğüm için onlarıda boyatıyorum.kısmetse pazartesi günü veriyorum.Şimdi 100 vericem diğer 100 ü bir ay sonra vericem.Bu arada 94 lpg li uno ile takas yapmayı düşündüm.Fakat 1.4 olması gerektiğini duydum.Zaten satılmış.Acaba kafa kafaya takas yaparmıydı bilemiyorum.Takas yaparız dedi ama para konuşmadık.
PAŞALI
Yeni Üye
Yeni Üye

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir