favorit parça fiyatları

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

favorit parça fiyatları

İleti efsanea_06 » 19 Arl 2009, 12:22

[quote="67 LK 085 FORMAN"]Slm ben kdz ereğliden ümit bendede 94 forman lx varben bu arabaların hastasıyım ama buralarda yedek parça sorunu var millet üretimi durdu diyerek orijinal bulamayacağımı söylüyorlar bir sene içinde 3 kez motor takozu değişirmi arkadaşlar bu arabalar orjinal parça olmayınca çok kötü .Şimdi arabam 112380 km de silindir kapağının üstündeki yağ kapağını kaldrınca hardal rengi gibi köpük oluyor motor üflemeye başladı ama ben skodamdan vazgeçmek istemiyorum çünki o benim için 3500 tl edecek kadar basit bir araç değil benim için aracımı yaptıracağım komple fakat orijinal parça satan bir yer varmı bildiğiniz be aracımın motor rektefesini  öntakım  debriaj balatası disk kampana  akis bilyalarını komple değişeceğim bana diyorlarki sat sat  ben aracımı 4500 tl yede satsam benim bu saydıklarım maksimum 2000 tl tutar haksızmıyım arkadaşlar  6500tl ye şahinmi alayım :)))  teneke yığını :))) uzun lafın kısası orjinal skoda forman lx yedekleri satan bi yer arıyorum yardımcı olursanız sevinirim bu arada  senin arabanda kaçlık fan müşürü   kullanılıyor 60 lıkmı doksanlıkmı  ona göre değişir benim araçta 60 lık var tavsiye ederim çünki skodalar yavaş gitmekten hoşlanmaz hemen heraret yapar şehir içinde bu yüzdendirki motor suyu 60 dereceyi geçince fan açar  yani fan müşürünü gözden geçir bence benim araçta kırmızı çizginin bi o kadar daha üstünde oluyor yani çeyrek depo benzin gibi  kalorifer ısınmasını bile etki ler fan müşürü[/QUOTE]
aynı motor takozu sorunu bendede var 3-4 ay önce değiştirdim orjinalini bulamamıştım kalitelisiymiş yine kopmaya hazırlanıyor heralde kalkışlarda titriyor araba.bulabilirsenizde istanbul,ankara gibi yerlerde bulabilirsiniz

efsanea_06
CLASSIC
CLASSIC

İleti veli » 31 Ekm 2010, 12:50

Selam skoda sever arkadaşlarım ben veli tam bir skoda hastasıyım bende forman var cok memnunum skodanın her yerını sokup takabilirim ve forman ve favorit konusunda profesyonelim diyebilirim form da yazılan sorunlara baktımda değerlendirmemi size anlatım.öncelikle bu arabalardaki hassas(arıza verebilecek)yerlerden bahsedelim.motortakozları kapı açma iç aksesuarları formanler için arka silecek motoru ve özellikle silindir kabağı gibi:fakat bunlar sorun sayılmaz bunları ortalama 15 yılda bir değiştirirsiniz.çünkü.
veli
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: veli karacan
Nereden: Mersin
Arabanız: skoda favorit

İleti veli » 31 Ekm 2010, 12:57

veli: öncelikle size genel bakımdan bahsedim asla yolda kalmıcaksınız.tabi Allah bilir:diyelim günaha girmeyelim:::::::::::::::::) dimi.neyse bakım bizden takdir allahtan dimi.kaputu açalım,öncelikle aküye bakalım(su,şarj,kutup başlıkları,oksitlenme),slindir kapağı üstündeki yağ kapağını açalım (köpürme varmı,kompürosör yapıyomu),sonra ateşleme sistemi valla sıkıldım yazmaktan
veli
CLASSIC
CLASSIC

İleti veli » 31 Ekm 2010, 12:57

veli: öncelikle size genel bakımdan bahsedim asla yolda kalmıcaksınız.tabi Allah bilir:diyelim günaha girmeyelim:::::::::::::::::) dimi.neyse bakım bizden takdir allahtan dimi.kaputu açalım,öncelikle aküye bakalım(su,şarj,kutup başlıkları,oksitlenme),slindir kapağı üstündeki yağ kapağını açalım (köpürme varmı,kompürosör yapıyomu),sonra ateşleme sistemi valla sıkıldım yazmaktan
veli
CLASSIC
CLASSIC

İleti skodaizm » 31 Ekm 2010, 12:59

veli yazdı:Selam skoda sever arkadaşlarım ben veli tam bir skoda hastasıyım bende forman var cok memnunum skodanın her yerını sokup takabilirim ve forman ve favorit konusunda profesyonelim diyebilirim form da yazılan sorunlara baktımda değerlendirmemi size anlatım.öncelikle bu arabalardaki hassas(arıza verebilecek)yerlerden bahsedelim.motortakozları kapı açma iç aksesuarları formanler için arka silecek motoru ve özellikle silindir kabağı gibi:fakat bunlar sorun sayılmaz bunları ortalama 15 yılda bir değiştirirsiniz.çünkü.

11yıldan beri Forman sahibiyim Araç 1994 model ve aynı fikirdeyim. Aracın teknolojisinin ve konforunun eksikliği harici hala dimdik ayakta ve sorunsuz gitmekte. Tek sorunum yakıt .

Konfor ve yakıt sorununu biraz pahalı yolla; ikinci araç olarak Octavia diesel alarak çözdük. Ama Forman in yeri bambaşka o hep kalacak bizle beraber. Forman hancı diğerleri yolcu.

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti forman37 » 03 Kas 2010, 23:18

parcaları gayet ucuz ...bugun aldıklarımı sayayım sıze

2 adet on fren hortumu
2 adet arka fren merkezı
1 adet alt salıncak rotılı
1 adet sılecek suyu motoru

bunların hepsı 50 lıra tuttu bence gayet ıyı..sızınde fıkrınızı alalım
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti felicia_3437 » 03 Kas 2010, 23:44

forman37 yazdı:parcaları gayet ucuz ...bugun aldıklarımı sayayım sıze

2 adet on fren hortumu
2 adet arka fren merkezı
1 adet alt salıncak rotılı
1 adet sılecek suyu motoru

bunların hepsı 50 lıra tuttu bence gayet ıyı..sızınde fıkrınızı alalım
neyyaptın sen ben o paraya kompile motor toplatırım toprağım cok vermişsin sen ya paracını değiştir gel ben yapıyım senın parca lazımsa söle ben satarım sana bol mıktarda var bende benım garajı bılıyon demı
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Arabanız: FELİCİA LX

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir