Araba Çalışmıyor

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Araba Çalışmıyor

İleti cenapibo » 11 Mar 2009, 01:12

iyi akşamlar arkadaşlar, benim 94 model favoritim var, araç son günlerde gaz da çalışmamaya başladı çok zor alıyor iyice pompalıyorum çalıştırmak için son iki gündür de garipbir ses geliyor kantağı çevirdiğimde ( cart cart gibi sert bir ses ) gazcıya goturdum sorun marş dinamosundan olabilir dediler once bir elektrikçiye goster dediler. Sizin görüşleriniz ne olabilir

saygılar

cenapibo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti cenapibo » 11 Mar 2009, 02:16

arkadaşlar duruma bir bakın cevap yazın beklliyorum
cenapibo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kerimoğlu20 » 11 Mar 2009, 03:38

nacizane tavsiyem marş motorunuz çok yıpranmışsa marş dişlisi ,kömür, burç ,işçilik  derken baya bir masraf çıkartır. ben o hatayı yaptım parayı çöpe attım siz o hataya düşmeyin en iyisi felicialar için olan sessiz çalışan çin malı marş motorları var ondan taktırın başta tereddüt ettim çin malı nolur elimde kalırmı diye yarı yolda bırakırmı diye ama marşı çevirince farkı anladım. 135 liraya maloldu benimki onarıma göre fazla ama kafanız rahat olur hemde paldır küldür çalışmaz normalLOL arabalar gibi çalışır favoritçiler beni anlar marşa basmaktan çekinir olmuştum arıza yaptığı dönem.
kerimoğlu20
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti turuncuklu » 11 Mar 2009, 10:41

kardeş senin marş dinamonun kömürleri bitmiş ve kaçırıyor.çok fazla masraf değildir, hemen marş dinamona baktır..
turuncuklu
Yeni Üye
Yeni Üye

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir