kalkışlardaki kütleme sesi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

kalkışlardaki kütleme sesi

İleti hayrotunahan » 29 Mar 2009, 02:44

slm  favocu arkadaşla benim araba kalkışta birinci ikinci viteste kütleme ypıyordu geçen akıs kafasını  değitirirken ustaya  söyledim  akıs kafasının  daha ilersinde bitane daha bilyeli bişey var ondan dedi . parçayı söktü parçanın  içinde misket büyüklüğünde 3 tane bilye var  odağılmış yeni aldık taktık sorun ortadan kalktı parça fiyatı 40 tl tıriyyer zincirini değiştirdik  eski zincir biraz sarkma yapmış belkide arabaın üstündeki orjinal zinciriydi daha ben arabayı alalı 4 ay oldu  ufak tefek elime para geçtikçe aklıma takılan sorunları yaptırmaya çalışıyom arabamdan gayet memnunum daha beni hiç yolda bıramadı  gerçi fazlada binmiyorum bazen bir hafta hiç marşa basmadığım olyo  ama okışlarda havalar eksi 3 5 bi marşa basıyom zın diye çalışıyo işimi görüyo sisinle paylaşmak istedim  bence favolar fazla masraf geretirmeyen gariban arabası eh fazla konfor yok ama idare etçez okadar paraya okadar olur 4 5 ay önce 4 milyara aldım herkeze  selamlar kazasız sürüşler.

hayrotunahan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 29 Mar 2009, 02:53

valla hayrettin abi ister inanın ister inanmayın bugun pegeout 206 ile 4-5 saatlik bir yolculugum oldu istanbul - adapazarı adapazarı - istanbul

206 da tamam gidiş guzel favorite gore ama gidrken ben kullandım gelirken arka koltukta oturdum size yemin ederim içeri aldıgı sesi ve arka kapı kolonlarının oradan aldıgı rüzgarı sıze anlatamam araç 2002 modeldi benzinliydi...ya ne bilim benim 93 favoritim var ama favoriti kesinlikle bir 206 ile değiştirmem iğrendim aracdan tamam motoru güzel olabilir enjeksiyonludur ama konfor değil rahatlık 5 para etmez...
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir