ÜVEY OĞLUM DÜN 315 TL MİN BAŞINI YEDİ :))

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ÜVEY OĞLUM DÜN 315 TL MİN BAŞINI YEDİ :))

İleti royal » 21 Nis 2009, 13:49

DÜN ÖNCEKİ GÜN RİVAYA PİKNİĞE GİTMİŞTİK. ORDA DEBRİYAJA BASINCA TAKIR TUKUR Bİ TAKIM SESLER GELDİ. SONRA DEBRİYAJ TELİNDENDİR DİYE DÜŞÜNDÜM TAKMADIM KAFAYA AMA DÜN USTAYA BAKTIRINCA ASLINDA NE KADAR KAFAYA TAKMAKLIK Bİ DURUM OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI LOL DEBRİYAJ BİLYE DAĞITMIŞ BASKI HAŞAT OLMUŞ FALAN FİLAN.

1-SONRA LUT TU SANIRIM SARÇH INDA ÜSTÜYMÜŞ HERHALDE ALMAN MALI BUDA BİRAZ TUZLU AMA DEBRİYAJ BASKI BALATA SETİ ALDIM 145 TL

2-DEBRİYAJ TELİ 10 TL

3-GAZ TELİ 10 TL

4-20/50 CASTROL YAĞ 25 TL

5-YAĞ FİLTRESİ 5 TL

6-BUJİ BOSH 4 ADET 15 TL

7-ŞANZUMAN KEÇESİ 5 TL

8-İŞÇİLİK 100 YTL

TOPLAM 315 TL

BU MALZEMELERİ SULTANBEYLİDE Bİ PARÇACIDAN ALDIM. HERİF TEK SATICI YA PAZARLIK ÇOK ZOR BAYAĞI Bİ TUZLUYA GELDİ PARÇALAR BANA NORMALDE BEN ÜMRANİYEYE GİDİP PARSANDAN HAKAN ABİDEN ALIYORDUM PARÇALARI AMA BU KEZ İŞİM ACELE OLDUĞU İÇİN GİDEMEDİM. TAHMİNİMCE PARSANA GİTSEYDİM ORTALAMA 30-40 TL DAHA UCUZA BU MALZEMELERİ ALABİLİRDİM. AMA ZAMAN MESELESİ.

PARÇALARI ALIRKEN HAKAN ABİYİ ÇOK ANGTIM (İÇİMDEN TABİ). HAKKINI HELAL ET HAKAN ABİ. HAKAN ABİ FİYAT DİYOR MESELA FORUM ÜYELERİ İÇİN İNDİRİMLİ BEN BİŞEYLER DAHA KIRIYORUM Big%20smile İTİRAZ ETMİYORDU PEK. BU HERİF DEDİĞİM DEDİK HERNEYSE. Bİ 60-70 BİN DAHA HERHALDE RAHATIM DEBRİYAJDAN ARTIK. Wink

royal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti HASSAN » 21 Nis 2009, 14:38

çokta pahallı değil gibi,git gel zaman kaybı olacaktı yinede iyi fiyat,kazasız belasız kullanın
RENORENORENORENO
Kullanıcı avatarı
HASSAN
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan
Nereden: İzmir
Arabanız: 1998 GLX FELİCİA

İleti yonetici » 21 Nis 2009, 15:04

Üvey oğul burada araba oluyor herhalde?
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti Erdemsah » 21 Nis 2009, 16:18

Debriyaj baskı balata markası LUK ve Shachs aslında iki kardeştir birbirlerinden ayrıldıkları noktalar ise  LUK  yumuşak debriyaj olamasına rağmen ne yazıkkı zorlanmaya gelmez . Oyüzden de piyasada artık çok ender bulunur Özellikle kamyonet tarzı Pick-Up lara kesinlikle kullanılmaz  Shachs ise örgülü balatadır luk a göre biraz daha debriyaj sert olabilir ama kesinlikle daha sağlam ve sağlıklıdır Fiatı (140 tl) dir . Aldığın fiyatlar gayet uygundur işçilik dahil bir sıkıntı halinde ikitelli de parça satışıda yapmaktayız bizim serviside arayabilirsin.
Uzman oto skoda özel servisi

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Erdem Şahin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 206 HDI

İleti royal » 22 Nis 2009, 16:36

[quote="redneks"]çokta pahallı değil gibi,git gel zaman kaybı olacaktı yinede iyi fiyat,kazasız belasız kullanın[/QUOTE]

SAĞOLASIN KARDEŞİM ALLAH CÜMLEMİZE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER NASİP ETSİN.
royal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti royal » 22 Nis 2009, 16:36

[quote="?"]Üvey oğul burada araba oluyor herhalde?[/QUOTE]

AYNEN ÖYLE Wink
royal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti royal » 22 Nis 2009, 16:41

[quote="Erdemsah"]

Debriyaj baskı balata markası LUK ve Shachs aslında iki kardeştir birbirlerinden ayrıldıkları noktalar ise  LUK  yumuşak debriyaj olamasına rağmen ne yazıkkı zorlanmaya gelmez . Oyüzden de piyasada artık çok ender bulunur Özellikle kamyonet tarzı Pick-Up lara kesinlikle kullanılmaz  Shachs ise örgülü balatadır luk a göre biraz daha debriyaj sert olabilir ama kesinlikle daha sağlam ve sağlıklıdır Fiatı (140 tl) dir . Aldığın fiyatlar gayet uygundur işçilik dahil bir sıkıntı halinde ikitelli de parça satışıda yapmaktayız bizim serviside arayabilirsin.
[/QUOTE]

MERHABA İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM. ARACIN ÜZERİNDEN ÇIKAN SHACHS MARKA İDİ BEN BU ARABAYI Bİ ARKADAŞIMDAN ALMIŞTIM ALDIĞIMDA BİR AY FALAN OLMUŞTU DEĞİŞELİ. AMA DEDİĞİN GİBİ O ZAMANDA DEBRİYAJ BİRAZ SERTTİ BİTTİĞİNDEDE AYNI SERTLİK VARDI BU LUK MARKA GERÇEKTEN ÇOK YUMUŞAK AŞIRI YUMUŞAK SANKİ AYAĞIM BOŞA GİDİYOR GİBİ HİSSETTİM USTAM Bİ ZAMAN SONRA BİRAZ DAHA SERTLEŞİR DEDİ.
SORMAK İSTEDİĞİM LUK MARKA İÇİN ZORLANMAYA GELMEZ DEDİNİZ NE ANLAMDA ZORLANMAYA GELMEZ ŞEHİR İÇİ TRAFİKTE KULANDIĞIM İÇİN ARACI ÇOK FAZLA DUR KALKIMIZ VAR ERKENMİ BİTER
royal
Yeni Üye
Yeni Üye

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir