siyal kolu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

siyal kolu

İleti ormancı » 04 May 2009, 01:39

selam arkadaşlar
 bende favorit lx var şu sinyal kolu çok canımı sıkıyo. atmıyo diye sinyal kolunu değiştirdim. ama yine aynı. altarnetif olabilecek başka bi kol bulabilirmiyiz. bulamazsak sinyal kolunun orjinal olduğunu nasıl anlarız.

Ben Balıkesirde ikamet etmekteyim. geçen parçacıya sinyal kolu almaya gittim. sinyal kolu istedim. parçacı bana çin malları 15 tl orjinali 25 tl dedi ben de 25 tl lik aldım.ama şerefsizAngry parçacı bana yine çin malını kakalamış galiba.AngryAngryAngry

çünkü aynı sorun yine devam ediyor.Angry bi daha o parçacıya gitmemeye karar verdim. Balıkesirde ikamet eden arkadaşlar parçacının adı ekrem KONUK bu kişiden kendinizi sakının.  (ondan geçen de rolentiye diyaframı aldım. oda bozuk çıktı. onuda değiştirmek zorunda kaldım)Angry

ormancı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti nolies » 04 May 2009, 11:50

atmıyıor diye değiştirmeseydiniz keşke. atmaması sinyal kolunun tamamıyla alakalı bir durum değil. kendinizin bile basitçe çözebileceği bir hususs aslında. sinyal kolunda dışardan da görünebilen 2 adet beyaz tırnak var. dışardan dediysem sinyal kolu açıktayken.  bunlar zamanla gevreyip kırılıyor. işte atmatyı sağlayan bu tırnaklar para bile değil aslında 10 kuruşa ikisini birden alabilirsiniz. eskisini çıkarığp yenisi takacaksınız. eski sinyal kolunuzda sorun yoksa yeni aldığınızı geri verin ve eskisinde sadece tırnakları değiştirin derim ben.  
nolies
CLASSIC
CLASSIC

İleti cemo » 04 May 2009, 12:25

[quote="nolies"]atmıyıor diye değiştirmeseydiniz keşke. atmaması sinyal kolunun tamamıyla alakalı bir durum değil. kendinizin bile basitçe çözebileceği bir hususs aslında. sinyal kolunda dışardan da görünebilen 2 adet beyaz tırnak var. dışardan dediysem sinyal kolu açıktayken.  bunlar zamanla gevreyip kırılıyor. işte atmatyı sağlayan bu tırnaklar para bile değil aslında 10 kuruşa ikisini birden alabilirsiniz. eskisini çıkarığp yenisi takacaksınız. eski sinyal kolunuzda sorun yoksa yeni aldığınızı geri verin ve eskisinde sadece tırnakları değiştirin derim ben.  [/QUOTE]
doğru aynı problemde bende sinyal kolunu değiştirmemiştim
cemo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ormancı » 04 May 2009, 12:29

tırnakları kırık diye değiştirmeme rağmen bir tarafı çok sert atıyo çok uğraşmama rağmen yine olmadı ve yenisini aldım oda aynı. ilginize çok teşekkürler
ormancı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti writer » 10 May 2009, 14:52

Mrblar,
Benim de sinyal kolu problemli, yenisini almak istedim ama bulunduğum yerde, yani antalya manavgatta sadece bir yerde var o da 40 lira istedi, almadım. İnternette baktım 15 lira görünüyor fiyatı, ama sipariş verebileceğim bir yer bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.
writer
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Bilmex » 15 May 2009, 03:10

[quote="writer"]Mrblar,
Benim de sinyal kolu problemli, yenisini almak istedim ama bulunduğum yerde, yani antalya manavgatta sadece bir yerde var o da 40 lira istedi, almadım. İnternette baktım 15 lira görünüyor fiyatı, ama sipariş verebileceğim bir yer bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.
[/QUOTE]

Manavgatta skodacı yok zaten bildiğim kadarıyla Big%20smile bulduysan yine iyi Wink benimde sinyal kolunda sorun var ama sormadım bile bi ara antalyaya kaçarsam ordan bakcam LOL 

Birde insan zamanla alışıyo sinyali elle atmaya Smile kendimi kamyoncu gibi hissediyorum bazen LOL
Bilmex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ormancı » 15 May 2009, 22:23

teşekkürler arkadaşlar
   altarnatif olabilecek başka bi marka olabilir mi acaba
ormancı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti keceli » 16 May 2009, 12:10

Ankarada olsaydın bir hafta sonu mandal yayından yapardım onu sana. ben öyle çözdüm sorunu ve çokda sağlam oldu.Smile

keceli
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti writer » 16 May 2009, 12:34

Manavgatta bulduğum yer bir yedek parçacı, elindeki de çin malı sanırsam. Benimki otomatik atmasında sorun yok. ama bazen sağa geçmiyor, geçse geri atmasında sorun yok. En çok ta gece sorun oluyor, çünkü tutturacam diye uğraşırken selektör yapıyor, :)) o da sorun oluyor.
İnternetten sipariş verebileceğimiz bir yer var mı, biliyor musunuz? tşk.
writer
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Bilmex » 17 May 2009, 21:29

[quote="writer"]Manavgatta bulduğum yer bir yedek parçacı, elindeki de çin malı sanırsam. Benimki otomatik atmasında sorun yok. ama bazen sağa geçmiyor, geçse geri atmasında sorun yok. En çok ta gece sorun oluyor, çünkü tutturacam diye uğraşırken selektör yapıyor, :)) o da sorun oluyor.
İnternetten sipariş verebileceğimiz bir yer var mı, biliyor musunuz? tşk.
[/QUOTE]

Sitede yanılmıyorsam kullanıcı adı skopar olan bi arkadaş var. kendisine mesaj atarsan yardımcı oluyor. istanbulda parçacı arkadaş. havale yapıyorsun istediğin kalitede ürünü kargoyla gönderiyor. fiyatlarıda uygun bi ara sormuştum bende sinyal kolu fiyatını yanılmıyorsam yan sanayi 15 orjinali 25 tl demişti. online satış yapan bi site yok bildiğim kadarıyla..
Bilmex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ormancı » 18 May 2009, 16:26

keçeli arkadaş buradan tarif edermisin.
 hem diğer arkadaşlara yardımcı olursun.
ormancı
Yeni Üye
Yeni Üye

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir