Favorit arka stop lambaları yanmayanlara..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Favorit arka stop lambaları yanmayanlara..

İleti by wodoo » 18 May 2009, 20:49

Geçen gün favonun arka sağ tarafın sis ve geri vites lambasının
yanmadığını fark ettim, ampuller patladı sandım stopları söktüm
ampuller sağlam. Ardından bagaj içindeki resimdede gösterdiğim döşemeyi
bi sökeyim dedim söktüm ve kablosunu buldum orda Big%20smile Fişler çıkmış ondan
yanmıyormuş, hemen taktım halloldu. Ordan kablo geçtiğini bende yeni
öğrendim, belki bilmeyenler vardır, ufak bişey için uğraşmayın, ve
aklınızda bulunsun diye hatırlatayım dedim.. Big%20smile

Döşeme bu Big%20smile

Söküyoruz..

Buda çıkan fiş

Bu fotodaki yerlerde parkların ve sinyalin bulunduğu yerin fişleri, oda hemen arkasında, döşemeyi kaldırınca görürsünüz..

Böyle kolay bişeyi neden konu yaptın diyebilirsiniz, ama 3 senedir
kullanıyorum yeni öğrendim bagaj kapağı içinden kablo geçtiğini, ve
bilmeyenlerde vardır eminim..

by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti turuncuklu » 18 May 2009, 21:35

Eline, emeğine sağlık dostum.Paylaşım için teşekkürler.
turuncuklu
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti e_r_c_i_006 » 18 May 2009, 23:31

Teşekkürler emre paylaşım için beni çağırda beraber yapalım böle işleri dostum yaw Big%20smile
e_r_c_i_006
CLASSIC
CLASSIC

İleti almera » 19 May 2009, 00:39

[quote="by wodoo"] Geçen gün favonun arka sağ tarafın sis ve geri vites lambasının yanmadığını fark ettim, ampuller patladı sandım stopları söktüm ampuller sağlam. Ardından bagaj içindeki resimdede gösterdiğim döşemeyi bi sökeyim dedim söktüm ve kablosunu buldum orda Big%20smile Fişler çıkmış ondan yanmıyormuş, hemen taktım halloldu. Ordan kablo geçtiğini bende yeni öğrendim, belki bilmeyenler vardır, ufak bişey için uğraşmayın, ve aklınızda bulunsun diye hatırlatayım dedim.. Big%20smile

Döşeme bu Big%20smile

Söküyoruz..

Buda çıkan fiş

Bu fotodaki yerlerde parkların ve sinyalin bulunduğu yerin fişleri, oda hemen arkasında, döşemeyi kaldırınca görürsünüz..

Böyle kolay bişeyi neden konu yaptın diyebilirsiniz, ama 3 senedir kullanıyorum yeni öğrendim bagaj kapağı içinden kablo geçtiğini, ve bilmeyenlerde vardır eminim..
[/QUOTE]

Benimde arka sis lambaları çalışmıyordu.Ampullerine baktım patlamıştı.Elektrikçime götürdüğümde arka sis tesisatının olmadığını gördük.Tesisat çekip ampulleri değiştirdik çalıştı.Yalnız bagaj kapağındaki döşeme yok,bulamadım.Kontraplakla idare ediyorum.Nereden temin edebilirim acaba?Unhappy
almera
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aymanlı » 19 May 2009, 21:27

benimde arka sağ stop yanmıyor.. sol yanıyor ama acaba lamba mı.söküp bakıcaktım bende bu aralar ii oldu.teşekkürler paylaşım için..
aymanlı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti reprisal_hunter » 26 May 2009, 15:52

birde  şase kablosuna cok dikkat edin  ben frene bastığımda  sinyal yanım sönüyordu sinyal yanmıyordu vs vs  biraz kurcaladım ve sorun  şase kablosundan mış buda aklınızda olsun
Kullanıcı avatarı
reprisal_hunter
CLASSIC
CLASSIC

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir