Merkezi Kilit Montajı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Merkezi Kilit Montajı

İleti xufuk » 16 Haz 2009, 18:44

Güzel bir çalışmaymış bilgiler için sağolun Cam otamatiklerinin kontrolü acaba GLX modellerde nerde ona göre Yapabiliriz bilidiği kadarıyla GLX ler merkezi Kilit otamatik cam

xufuk
CLASSIC
CLASSIC

İleti ersinn » 17 Haz 2009, 13:50

arkadaşlar kusura bakmayın buraya her zaman girmiyorum unun için cevap geç oldu

evet benim bagaj açma sistemide aynı sayılır elektrik işine gelince şimdi çiziyorum

ersinn
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ersinn » 17 Haz 2009, 13:52

ersinn
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti asongur » 02 Ağu 2009, 15:21

arkadaşlar benımde lx arabamda merkezi kilit var ama aldıgımdan beri çalışmıyor şu siyah kontrol unitesi var sorun ondan olabilirmi?
asongur
CLASSIC
CLASSIC

İleti keceli » 04 Ağu 2009, 10:42

Olabilir...

keceli
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ersinn » 05 Ağu 2009, 11:34

[quote="asongur"]arkadaşlar benımde lx arabamda merkezi kilit var ama aldıgımdan beri çalışmıyor şu siyah kontrol unitesi var sorun ondan olabilirmi?[/QUOTE]

sigortasını kontrol ettinmi

eğer sigorta sağlam ise o kutu için boşa uğraşma

yeni uk sistem motorla birlikte 35 tlden başlıyor :)
ersinn
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti zafer_715 » 23 Ağu 2009, 01:58

arkadaşlar merkezi kiliti ben monta ettim bugun aracim 136 L. on kapilarda sorun yasanmiyor. 10 numara merkezi kilt oldu.yanliz eger bu işi kendiniz yapmak istiyosaniz ufak ipuclari verebilirim.motorlarla ilgili.on kapi motorlarini açma kapatma mandalinin hizzasinda tam aşagi monta edeceksiniz dik olacak vemotordan çikan demir ile kapi mandalinin demirinin arasinda paralel bi açi olmasina dikkat edin. ufak bi capta bile kapi motoru işlevini tam yapmiyo.on kapilarin motorunu 10 dk da taktim.gelelim arka kapiya arka kapida renolardaki gibi motoru yatay yapamiyosunuz cunku doseme cekme telini sıkıştiriyo hem kabarma yapiyo hemde motorlari zorluyo cekmemesini sagliyo. onun motorunu ise arka kapi kilidinin bulundugu yerde bi bosluk var oraya yine dik olacak sekilde monte ediyosunuz. taktiginiz motorun açisinin kilidin cektireceginiz bolmesine yine parelel olmasina dikkat edin. arka kapi motorlarinda kilit teli ve motor tellerini birlestirmiyoruz. orda kapi mandalinin çektigi demirin kilidi cektigi noktada bi delik var. o deliğe motor demirinin percinli kismini geciriyoruz. kapi motorunu olcuyoruz ona gore demiri uygun yerinden kisaltin ucunu biraz bukun L seklinde motırun deligine gecirin. sonra tekrar bukun ve cengel haline getirinki birakmasin geri. motaj tamam. ellektirik aksami cok basit zaten 5 dk nizi almaz.kizmizi kabloyu  akunun arti kutbuna siyah kabloyuda kaportanin uygun bi yerine vidalayin. elekirik aksaminda yapacaklarinizi zaten içinde cikan kağitta açik ve net gosteriyo.
zafer_715
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti artisss » 09 Arl 2009, 22:57

ankarada nerde uzaktan kumandalı kilit sistemi taktırmak istiyorum.... acaba bana uygun fiyata ve sorunsuz alıp taktırailiceğim yer var mı...*
artisss
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alperen öztürk » 10 Arl 2009, 00:12

ARKADAŞLAR FAVORİTLERİN DİREKSİYONLARINI YUMUŞATMANIN Bİ YOLU VARMI? HİDROLİK DREKSİYON SİSTEMİ UYGULANABİLİR Mİ BU ARAÇLARA. ÇOK MU PAHALI VE ZOR OLUR?
alperen öztürk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BALALI » 18 Şub 2014, 20:39

ELİNE SAĞLIK YAPMIŞIN AMA EMANET GİBİ ONE DIŞARDA MOTOR İŞALLAH BEN KENDIMINKINI EKLEYEYİM RESMİNİ ONE GÖRE YAPIN ON NUMARA BEŞ YILDIZ BI KUMANDAYA EKLETEMEDIM ONADA BAGAŞ GİRİŞİ OLMADIĞINDAN MERKEZİ KİLİDİN
BALALI
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: ibrahim özdemir
Nereden: Ankara
Arabanız: FORMAN GLX

İleti Onur » 01 Mar 2014, 21:19

favorit-forman/favorit-merkezi-kilit-t32317.html

Arkadaşlar bu konuya son noktayı koyuyorum sitede bundan iyi paylaşım yoktur linki ziyaret edin anlarsınız bu siteye özel tamamı kendi paylaşımım ve yapmış olduğum montaj sorun yaşamazsınız ve kendiniz sayfaları sıkılmadan tamamen okursanız montajı kendiniz yapabilirsiniz herşey en ince ayrıntısına kadar anlattım ve resimledim ve siteden bi arkadaşa uzaktan yardımlarımla montajını kendi yapmasını sağladım sakın kimseye aldanmayaın yok çalışmaz yok elle aç daha ii bunlar kırmızı başlıklı kız hikayeleri biraz cesaret gerisi gelir kendine güven takılırsan özel msj at cvplanır...
Onur
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ONUR SERGÜL
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir