merkezi kilit

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

merkezi kilit

İleti WXW » 22 Haz 2009, 23:52

arkadaşlar merhaba

sizler mutlaka taktırmışsınızdır. benim ihtiyar delikanlı reno 19 a alarm taktıracam, uzaktan şööle basınca "wıyk wıyk" yapsın havamız olsun diye.tavsiyeniz varmıdır. ucuz çin mallarının içinde kaybolmadan, şöyle evladiyelik???

Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan
Nereden: Ankara

İleti nolies » 23 Haz 2009, 00:37

valla bir ara bende bakıyordum. favoriti satmadan taktırmak nasip olmadı. ama www.ebay.co.uk de çok uygun fiyatlı ve kaliteli malzemeler vardı. alacaktım bi tane ama nasip olmadı hatta park sensörü arka kamera felan da çok ucuzdu türkiye ile kıyasladığında. yanlış hatırlamıyorsam 7-8 pound civarı bişey tutuyordu kargosu. hatta bakarken türkiyede bulunmayan birçok orjinal skoda ürününe rastlamıştım. koltuk kılıfı anahtarlık vs vs.

mesela şöyle bişey düşünebilirsin
http://cgi.ebay.co.uk/CAR-ALARM-IMMOBIL ... 7C294%3A50

birçok özelliği var.
20 saniye araçta hareket olmazsa kapıları otomatik kilitler
hafızası varmış eğer araç kurcalandıysa hafızasına alıp 4 kere sinyal vererek haber verir.
bagaj açma
camları kaldırma
uzaktan kumanda ile motoru çalıştırma (soğuk kış günlerinde arabaya gitmeden arabayı ısıtabilirsiniz.)
kaçırmaya karşı sistem. siz aracın içinde değilken birisi aracı kaçırmaya kalkarsa 15 saniye içinde motoru durdurur.
yardım çağırmak için sireni uzaktan kumanda ile kullanabilirsiniz.
otoparkta aracınız bulamazsanız uzaktan kumanda ile 15 saniye boyunca dörtlüleri yakar ve sesli sinyal verir.

bu da biraz daha pahalı ama janjanlı bir model
http://cgi.ebay.co.uk/2-WAY-LCD-PAGER-R ... 7C294%3A50

nolies
CLASSIC
CLASSIC

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir