Kilometre Sayacı Çalışmıyor ? Yardım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kilometre Sayacı Çalışmıyor ? Yardım

İleti xufuk » 03 Tem 2009, 01:31

Link için sağol ama felica paneli favoritinki farklı ola bilirmi? Bide kilometre neden bozulmuş olabilir sorusuna araba hareket halindeyken sıfırlanmıştır demiştir ama sonradan bu mümkün değil cevabı gelmiş Neden oldu peki sıfırladıktan sonra durdu!

xufuk
CLASSIC
CLASSIC

İleti AhmetH » 03 Tem 2009, 02:59

olacağı varmış deyin.

ben inceledim  iyice   alt tarafta günlük  sayaç  var  sıfırlanan  bunun  sürekli dönen  tamburları aşınıyormudur  nedir  ilk hane 9 dan 0 a  dönerken  yanındakin de çeviriyor  10  yazıyor  işte  9 dan  0 a dönerken takıldığını  ve  sistemi zorladığını  farkettim.

bir ara günlük  bozuk  olsa bile  üstteki toplam kilometre çalışıyordu bende..

sonradan  heralde  onunda  çarkı yalama mı olmuş nedir  oda  durdu..

ama  giderken sıfırlamak sorun  yapmaz sayacı  açtığınız zaman sizde farkedeceksiniz mekanizmayı bozulması çok zor.

şimdi  tekrar açacağım müsait bir zamanda  günlük  sayacın  az  dönen  sol  taraftaki  tamburları ile  daha çok dönen  tamburları değiştireceğim  birbirinin aynısı..

yada şeytan dürtüyor  hız  göstergesi  komple  satılıyorsa  alayım  geçeyim.. 
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti xufuk » 03 Tem 2009, 23:13

açtınızda resimleride paylaşırsanız çok güzel olur...

xufuk
CLASSIC
CLASSIC

İleti rodney » 05 Tem 2009, 04:03

abi bende tamircinin yalancısıyım :) ilk bozuldu diye gittiğimde giderken sıfırladınmı diye sordu.  bi bildiği vardır diye düşündüm.
rodney
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir