teyp işini çözdüm

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

teyp işini çözdüm

İleti kerdeme » 27 Mar 2007, 23:49

Merhaba,
Daha önce sizlere danıştığım radyo teyp işini şöyle çözdüm.İtfaiye meydanından Jameson marka 2 yıl garantili teyp.Ekolayzerli cd girişli lcd ekranlı:65 ytl.

Esat ta Karakoçlar oto teyp servisinde montaj :10 ytl.Elimdeki mevcut mp3 çalarımı cd girişe ara kabloyla takıyorum.Ses fena değil.Benim ihtiyacımı karşılayacak gibi.Yalnız teyp montajı yapan servisler moral bozuyor.'Niye bundan aldın, geri götür ,radyosu çekmez ' diye..

Ben de mükemmel bir sistem almadığımın farkındayım ama ekonomik gücümüz buna yetiyor ne yapalım.

'tıss tıss' yedinci caddede gezecek yaşı da geçtik çoktan.SmileHanımla 'bi köroğlu bir ayvaz' arabada bir ses olsun uzun yolda sıkıntıyı alsın diye aldık bir teyp.

Beklentisi yüksek olmayan arkadaşlara tavsiye ederim.Ekonomik bir çözüm.Embarrassed

kerdeme
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umutkubat » 27 Mar 2007, 23:57

hayırlı olsun..
umutkubat
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Ankara
Arabanız: 2014 Octavia Elegance 1.6 TDI DSG

İleti hans35 » 28 Mar 2007, 00:10

Kim demiş Jameson kötü diye?Ayrıca radyosuda mükemmel çeker. Yalnız yazınızdan da pek birşey anlayamadım.Jameson mu aldınız?O paraya mı aldınız?mevcut Mp3 playerınızı mı takıyorsunuz?
hans35
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 28 Mar 2007, 00:23

hayırlısı osun ....
hiç önemli değil gönüller bir olsun .... 
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti kerdeme » 28 Mar 2007, 10:46

Merhaba,

sevgili hans35; evet aldığım teyp 2 yıl garantili Jameson marka.Yeni.Ancak Mp3 ya da cd çalarlı değil.Bildiğimiz oto radyo kasetçalar.Sanırım js 785 modeli.Ankara 'da İtfaiye Meydanı denilen bir bölge var.Hurdacılar,eskiciler,2.elciler ve Urfa-Mardin toptancıları var.Onların birinden aldım.

Sanırım piyasa fiyatının altında oldu.Bir Samanpazarı(bir diğer bölge) esnafının selamıyla gittim.

Fiyatı 65 YTl.Ama sanırım piyasada 85-100 civarında bulunuyor.Montaj için 10 ytl verdim.

Cihazın üzerinde harici cd çalar ya da mp3 çalar bağlayabilmek için CD giriş Jackı var.Anahtar özellik bu.

Kendi kişisel mp3 çalarımı bağlıyorum.Fena olmadı.Bence elde mevcut kişisel bir mp3 çalar ya da discman varsa bu seçenek değerlendirilebilir.Tek tek mp3 cdsiyle de uğraşılmaz.Örneğin 1 gb kapasiteli bir mp3 çaları kabloyla cd girişe takıp yüzlerce parça dinleyebilirsiniz.

Ama dediğim gibi tercih meselesi.Beklentiniz nedir?Ses size yeter mi?Marka tercihiniz var mı?Değerlendirmek lazım..

Herkese teşekkürler,kazasız sağlıklı huzurlu günler..

kerdeme
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti firarim19 » 30 Mar 2007, 00:27

modeli araştırdım güzel işte fena değil, sanırım bu model 10 yıl kadar önce pioneerda da vardı... Hayırlı olsun.
93 Favorit L
99 Felicia GLX LPG
03 Fabia Elegance 1.4 LPG
11 Fiesta TDCI
15 Rapid Spaceback 1.2 MPI

Skoda bir bakış açısı, bir yaşam tarzıdır. Mütevaziliğin simgesidir.
firarim19
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Samsun
Arabanız: Rapid Spaceback 2015

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir