Hız Göstergesi Arıza !

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Hız Göstergesi Arıza !

İleti xufuk » 21 Ağu 2009, 20:13

Selam arkadaşlar Geçen gün gösterge panelini söktüm sonra yerine montajını yaptım takarken fan müşürünü direk bağlama yaptıkları için çok zorlandım Kilometre telini zar zor yerine taktım ve sıkıştırdım.. Benim sorunum bundan sonra başladı taktıktan sonra çalışıyormu diye yolda giderken bakıyım dedim
 Test için hafif çukurlara girip çıkmamla beraber Hız göstergesi Kadranı çok zıplıyo sıfırla otuz kilometre arası çok zıplamaya başladı acaba önceden de bukadar çotuda dikkat etmemişmiydim bilemiyorum Yoksa Kilometre telini takarken bir yanlışlıkmı yaptım iyice sıkmıştım ama tatlı sıkı...

Bu zıplama sizin favoritlerdede varmı merakım bu bir arıza belirtisimidir sorunu daha önce yaşan ve çözen arkadaşlar varmı varsa yardımcı ola bilirlermi şimdiden sağolun..

xufuk
CLASSIC
CLASSIC

İleti asongur » 21 Ağu 2009, 20:42

sevgili arkadaşım  benim kilometrenin rakamları çalışmıyordu dün konyada  bir kikometre tamircisi ile tanıştım bugun kilometreyi söküp kargoya verdim yapıp geri gönderecek.. fiyatı bana uygun geldi..işine yararsa adres ve telefon bilgilerini verebilirim.Saygılar.Adil
asongur
CLASSIC
CLASSIC

İleti xufuk » 22 Ağu 2009, 01:02

Bir hata yaptım hız göstergesi sıfırla 20 arasında zıplıyor...Konya çok uzak bana istanbuldayım burda bir kilometrecide halletiririm sağolasın
xufuk
CLASSIC
CLASSIC

İleti xufuk » 22 Ağu 2009, 01:03

Daha çok Kendim halletmeye çalışıyorum
xufuk
CLASSIC
CLASSIC

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir