fitiller

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fitiller

İleti alibahadır26 » 07 Ekm 2009, 02:20

arkadaşlar arabam 94 favorit malum 14 senelik araç artık fitllerin değişmesi gerekiyor ama kime sorduysam bulamadım bu fitilleri parsan otoya da sordum ondada yok skopar dada yok nerden bulurum bu fitilleri kapı ve cam sıyırıcı fitiller bunları değişcek ama bulamadım istanbuldayım nerden bulabilirim bilgisi olan

alibahadır26
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alibahadır26 » 07 Ekm 2009, 19:24

ya deli olcam bugün  gezmediğim yer kalmadı yüce otoya sordum parsan abimize sordum kartal sanayide gezdim dolaştım ama bir türlü bulamadım kapı fitillerini araba çürücek yağmurlu havada su giriyo arabaya yüce oto ya soruyorum çıkmacılarda bulursunuz diyo koskoca yüce otonun söylediği kelimeye bak ya araba çürüsünmü diyorum yapacak bir şey yok diyo bu nası saçmalık analamadım gitti koskoca skoda kapı fitilini bulamıyo
alibahadır26
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gokyuzu70 » 07 Ekm 2009, 19:38

FELICANINKI UYAR EGER FAVONUNKINI BULAMADIYSAN BENIMKI FELLICA
gokyuzu70
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti copyright5 » 07 Ekm 2009, 20:05

[quote="alibahadır26"]ya deli olcam bugün  gezmediğim yer kalmadı yüce otoya sordum parsan abimize sordum kartal sanayide gezdim dolaştım ama bir türlü bulamadım kapı fitillerini araba çürücek yağmurlu havada su giriyo arabaya yüce oto ya soruyorum çıkmacılarda bulursunuz diyo koskoca yüce otonun söylediği kelimeye bak ya araba çürüsünmü diyorum yapacak bir şey yok diyo bu nası saçmalık analamadım gitti koskoca skoda kapı fitilini bulamıyo
[/QUOTE]

cam sıyırıcı konusunda ben türkiyeyi aştım artık , çek cumhuriyetindeki favorit club sitelerine notlar yazdım ama gel gelelim bi cevap yok , hatta çek cumhuriyetindeki yedek parça satışı yapan bi satıcıya ingilizce e- posta attım ama bi cevap yok , sanırım cam sıyırıcı fitilleri bulunmaz hint kumaşı gibi bi şi :(
copyright5
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti copyright5 » 07 Ekm 2009, 20:08

en sonunda kafam bozulacak bi kazalı favorit bulucam parçalıcam kullanıcam parçalarını ihtiyacı olanada satıcam , o derece kafam bozuluyo anlıyacağın kardeş !
bi örnek daha vermek gerekirse arka sol stop arıyorum , ama orjinalini arıyorum ( yoksa tawian malı var ) çin malıda var !
copyright5
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alibahadır26 » 07 Ekm 2009, 21:49

orijinal parçada dünya para kardeşim bi jikleyi yüce otoya  sordum 140 ytl dedi skopradan aldım yan sanayi 40 ytl napim o kadar parayı vermezdim bi jikle için  40 ytl aldım aynı işi görüyo soğuk havalarda motor ısıncak diye beklemiyorum dicem şuki o fitilleri orijinalini bulsak bile dünyanın parasını isterler bizden 94 model bi araba sanki mercedes
alibahadır26
Yeni Üye
Yeni Üye

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir