BAŞLIĞA GEREK YOK HARCANAN EMEK ÇOK BUYRUN SEYRE

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BAŞLIĞA GEREK YOK HARCANAN EMEK ÇOK BUYRUN SEYRE

İleti by wodoo » 18 Ekm 2009, 14:14

[quote="ertan1973"]yok be usta o kadar zengin değilim toplam boya ve tiner fiber 100 lira civarı tuttu sayın profesyonel arkadaşlar benden 1500 tl istediler kusura bakma ama o kadar keriz değilim ve babamın parası yok zaten babamda yok para alacak  amatörcede olsa arabanın karşısına geçip bakıyorum ve el emeğim olduğu için kötü de olmuş olsa kendimce seviniyorum mutlu oluyorum  işte ne yaparsın kuzgunz yavrusu karga gözükür derler saygılar [/QUOTE]

Kesinlikle yaptığın işe saygı duyuyorum, çünkü bende aracımın herşeyini kendim yapıyorum, forumdada herkes bilir benim favoyu, her yerini sıfırdan el emeğiyle kendim yaptım, ve kendi el emeğinle yaptığını bilmek kadar güzel bişey olamaz..

Kimseye aldırış etme, kendi el emeğinle yapmanın zevki nedir bilmeyenler anlayamaz bu işlemleri nasıl özenerek, ne uğraşlarla yapıldığını!

Bende aracımın çamurluklarını kendim yaptım, yapmayan yada nasıl uğraşlarla yapıldığını bilmeyen biri için basit yada dandikten bi çamurluk şişirme gibi gözükür gözüne, ama nasıl uğraşlarla yapıldığını bilmez.. Smile Bende uğraştım, 3 gün durmadan çamurluk yaptım (macunu, zımparası, astarı, boyası vs..) Beğenirler yada beğenmezler, 200 tl lik işi aynı kalitede üstelik dahada özenerek ben 20 tl ye hallettim ya, ona bakarım ben.. Big%20smile

by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti cevdetustun » 28 Oca 2010, 17:37

Emek verildiği belli, aynaları coşturmuşsunuz.
cevdetustun
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti quickcan » 28 Oca 2010, 19:13

el emeği yapmak zevkli olsa gerek.. bir gün bende böyle şeyleri yapmayı isterim..

OCTAVIA
V
ıRS
Kullanıcı avatarı
quickcan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Can ÇAKMAK
Arabanız: 2005 Octavia A4 Ambiente Plus

İleti FLEYLAK » 28 Oca 2010, 19:50

gerçekten güzel olmuş
FLEYLAK
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti junior » 28 Oca 2010, 22:17

[quote="by wodoo"] [quote="ertan1973"]yok be usta o kadar zengin değilim toplam boya ve tiner fiber 100 lira civarı tuttu sayın profesyonel arkadaşlar benden 1500 tl istediler kusura bakma ama o kadar keriz değilim ve babamın parası yok zaten babamda yok para alacak  amatörcede olsa arabanın karşısına geçip bakıyorum ve el emeğim olduğu için kötü de olmuş olsa kendimce seviniyorum mutlu oluyorum  işte ne yaparsın kuzgunz yavrusu karga gözükür derler saygılar [/QUOTE]

Kesinlikle yaptığın işe saygı duyuyorum, çünkü bende aracımın herşeyini kendim yapıyorum, forumdada herkes bilir benim favoyu, her yerini sıfırdan el emeğiyle kendim yaptım, ve kendi el emeğinle yaptığını bilmek kadar güzel bişey olamaz..

Kimseye aldırış etme, kendi el emeğinle yapmanın zevki nedir bilmeyenler anlayamaz bu işlemleri nasıl özenerek, ne uğraşlarla yapıldığını!

Bende aracımın çamurluklarını kendim yaptım, yapmayan yada nasıl uğraşlarla yapıldığını bilmeyen biri için basit yada dandikten bi çamurluk şişirme gibi gözükür gözüne, ama nasıl uğraşlarla yapıldığını bilmez.. Smile Bende uğraştım, 3 gün durmadan çamurluk yaptım (macunu, zımparası, astarı, boyası vs..) Beğenirler yada beğenmezler, 200 tl lik işi aynı kalitede üstelik dahada özenerek ben 20 tl ye hallettim ya, ona bakarım ben.. Big%20smile
[/QUOTE]        tamamen aynı fikirdeyim tebrikler
junior
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: arman boyacı
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: favorit 1994 glx

İleti hitfavorit » 14 Mar 2010, 13:52

tebrikler dostum güzel çalışma olmuş emeğine sağlık güle güle kullan...
hitfavorit
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet KAYA
Arabanız: Favorit LX

İleti xMEGANx » 14 Mar 2010, 13:55

[quote="Balki, Burak"] [quote="MEGAN"][quote="Balki, Burak"]el emeği ve mukemmel olmus.tebrikler :) [/QUOTE]
Hey Alllahım yaaa.! Yalan Söyleme bari..! Burak [/QUOTE]

Otur o kadarını sen yapta seni görelim :)
[/QUOTE]
307'me ters bu tür hareketler kanka :D
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti FabiaElegance » 14 Mar 2010, 13:56

[quote="hitfavorit"] tebrikler dostum güzel çalışma olmuş emeğine sağlık güle güle kullan...
[/QUOTE]
Hortlatmışsın konuyu ;)
FabiaElegance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti xMEGANx » 14 Mar 2010, 13:59

[quote="FabiaElegance"] [quote="hitfavorit"] tebrikler dostum güzel çalışma olmuş emeğine sağlık güle güle kullan...
[/QUOTE]
Hortlatmışsın konuyu ;)[/QUOTE]
Vallahi Billahi yaaaa :)
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT