FAVORİT ve FORMAN

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FAVORİT ve FORMAN

İleti efsanea_06 » 19 Ekm 2009, 22:04

[quote="onurhan2006"]favomla dunyanın yolunu yaptım halada yapıyorum ınsallah kurban bayramnından sonra tekrar mersin yoluna düşecegiz beraber hiç sorun yasamadım bir kez olsun nedensız yere stop etmedi yahut motor arızası olmadı lastikleri bile patlamadı Smile [/QUOTE]
maaşallah diyelim nazar değmesinSmile

efsanea_06
CLASSIC
CLASSIC

İleti RAZOR10 » 19 Ekm 2009, 22:44

ön takımına nazik bak, hayatta yolda bırakmaz, ama meretin en büyük kronik tarafı aks körüklerinin sık sık yırtılmasıdır
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: selçuk ÇİMŞİR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia ambiente 2005

İleti kayzer » 20 Ekm 2009, 13:46

ARKADAŞA AYNEN KATILIYORUM AKSLAR VE KÖRÜKLERİNE DİKKAT
ÖN TAKIMLARDAN GELEN "UYARILARI" ERKEN FARK EDERSENİZ
SORUNSUZ KULLANACAĞIMIZ EKONOMİK BİR ARAÇTIR.

PARÇA FİYATLARI ÇOK UYGUNDUR;YOLDA BIRAKMAZ(YA DA CANINI TESLİM ETMEDEN BIRAKMAZ)

KISACASI O PARALARA(4-6BİN) ALINACAK EN EKONOMİK ARAÇLARDIR.

AMA TEMİZ ARABA UCUZ ARABADIR(4 BİNE ALIP 2 BİN MASRAF ETMEK MANTIKLI DEĞİL)
kayzer
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti onurhan2006 » 20 Ekm 2009, 17:46

[quote="RAZOR10"]ön takımına nazik bak, hayatta yolda bırakmaz, ama meretin en büyük kronik tarafı aks körüklerinin sık sık yırtılmasıdır[/QUOTE]

benim favonunda sag aks korugu devamlı yırtılıyordu hatta bu yuzden sag aks kafası bozulmustu içine su ve camur girmesinden dolayı ama tamir etmeyi basarmıstık fakat surekli olarak aynı korugun yırtılması uzerınde aracıma lada samara korugu taktım ve koruk yırtılması derdınden kurtuldum tavsiye ederim arkadaslar Smile
Volkan İtfaiye Araçları San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ve Teslimat Şefi
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ONUR DURMAZ
Nereden: İzmir
Arabanız: 1993 SKODA FAVORİT LX MEKATRONİK

İleti hengame » 26 Ekm 2009, 11:44

bir söz vardır herkes elindekini iyi bilir bir arabanın iyiligi yolda bırakıp bırakmamsı ilemi ölcülür bu paralara bu model renonalara tofaslara bin sonra kıyasla avrupadan söz etmiyorum yerli ve bu paralara alınacak arac bunlar avrupa araba yerliden iyi ise o araca binilir YAHU skoda arabamı allah askına aldık bindik işte gördük tek kelime TAKUR TUKUR ön takımı berbat sürekli abuk subuk arızalar cıkartan bir araba bu arabaya iyi diyen baska araba görmemiş ben öyle anlarım.
hengame
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Metazolog » 26 Ekm 2009, 18:14

Metazolog
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hengame » 26 Ekm 2009, 19:48

demek istedigim su bu arabaya verilecek paraya bir reno bir sahin al bin bakıyorum millet burda söyle böyle övüyor yahu neyini övüyorsun he senin gibi ihtiyac binmek dersin alınır iş görülür favorit ve forman en iyisine verilecek para 3500 gecmemeli bu kadar sert ön takımı bozuk kötü bir araba görmedim bana birisi felicia dese tamam ama favorit ve forman cok kötü araba
hengame
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti onurhan2006 » 26 Ekm 2009, 21:39

[quote="hengame"]demek istedigim su bu arabaya verilecek paraya bir reno bir sahin al bin bakıyorum millet burda söyle böyle övüyor yahu neyini övüyorsun he senin gibi ihtiyac binmek dersin alınır iş görülür favorit ve forman en iyisine verilecek para 3500 gecmemeli bu kadar sert ön takımı bozuk kötü bir araba görmedim bana birisi felicia dese tamam ama favorit ve forman cok kötü araba[/QUOTE]""""meraklısı varsa 6000 satıyorum istanbuldan gelip görebilir emsalsiz
araba hiç aksesuar yok brc tüplü sıfır masrafsız orjinali nasılsa öyle
0532 521 13 03""""bu mesajı sitede kac forman var adlı konuya yazmısın dostum sıfır masrafsız orjınal demişin bide 6000 lira para istemişsin Big%20smile hani bu arabaların en babası 3500 bile etmezdi???? durum böyleyken hangi sıfatla 3500 bile etmiyecek arabana neredeyse iki katı bir fiyat istiyorsun anlamak cok zor? belki acıklarsın bizde forumdan arkadaslar olarak anlarız tabi boş laf konusmazsan yoksa yine seni anlamakta güçlük çekeriz bilmem sen anladınmı?Wink
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti efsanea_06 » 27 Ekm 2009, 00:52

[quote="hengame"]demek istedigim su bu arabaya verilecek paraya bir reno bir sahin al bin bakıyorum millet burda söyle böyle övüyor yahu neyini övüyorsun he senin gibi ihtiyac binmek dersin alınır iş görülür favorit ve forman en iyisine verilecek para 3500 gecmemeli bu kadar sert ön takımı bozuk kötü bir araba görmedim bana birisi felicia dese tamam ama favorit ve forman cok kötü araba[/QUOTE]
bende megane 2 de var tabiiki arasında çok fark var ben skodayı köy yolları için almıştım ama çok sevdim bu arabayı beni hiç yormuyor çok yumuşak bir sürüşü var şahine,broadway a bin basar millet 94-95 model broadway a 7-8 bin lira veriyor 5500-6000 lirayı skodaya verseler daha konforlu bir araç almış olurlar.ayrıca favorit,forman çok kötü araba diyemezsiniz çünkü ne kadar ekmek o kadar köfte yani
efsanea_06
CLASSIC
CLASSIC

İleti skodaizm » 27 Ekm 2009, 01:53

Birkaç arkadaş zamanında elindeyken  değerli göstermiş, şimdi satınca kurtuldum diye bayram yapıyor.
   Arkadaşlar bahsettiğiniz araç yaklaşık 25 yıl öncesi dizayn edilip üretilmiş ve en son üretim tarihide 15 yıl önce  sona ermiş. Simdi bu durumda ''yumurta kabuğundan çıkmış , kabuğunu beğenmemiş. '' durumu söz konusu.

Keşke zamanında da böyle konuşsaydı kötüleyen arkadaş. Ama ozaman elimizdekini nasıl satardık ki!

Neyse şimdi favorit ve formanına benim gibi gönülden bağlılara birkaç görsel şölen:

Kim ne derse desin ben yine 1994 Skodamı severim

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti hengame » 27 Ekm 2009, 11:04

ilk anda yazmıştım aldıgım araba piyasada bulunacak en orjinal en süper skoda idi 20 yıldır arabacıyım bu işten anlarım yasım 40 araba orjinal degişensiz boyasız tertemiz bir araba idi ve 5500 sattım. ben SKODA favorit ve forman araba degil diyorum. bunu anlamak için baska bir emsal arabaya binmek yeterli boş konuşmayın dünkü cocuklardan ögrenmicem bu işi
hengame
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hengame » 27 Ekm 2009, 11:12

bişey daha sahibindene bak formanlar ne fiyatta favoritler kac para eline almısın bir araba altın sanıyorsun elli tane arabaya bindim bil öyle konuş istemekle olmuyor sat bakalım kac para edecek ben sanslıyım iyi bir müşteri buldum. komsum süper silverlineyi 5600 alıp 700 mafraf etti 4000 müşteri bulabildi ben acık konusuyorum bir enayi buldum bir enayide benmisim bu arabayı aldım. skoda felicia alırım ama formanmı favoritmi kapıma sokmam. konu kapanmıştır ne haliniz varsa görün:))))))
hengame
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Kahraman » 27 Ekm 2009, 11:13

BENDE SKODAMI SAVUNACAM  İKİ SENEDİR  FORMAN SİLVERLİNE KULLANIYORUM BUNDAN ÖNCEKİ ARABAM 92 KARTALDI  ARABADA  ALMAN ELİNİN DEGMİŞLİGİ HİSSEDİLİYOR BENCE  16YAŞINDAKİ ARABANIN ŞU HALİ BENİ TATMİN EDİYOR ŞAHİNE BRODWEYE DEGİŞMEM BİR ARABA ZAMAN İÇİNDE ARIZA VEREBİLİR İYİ USTA ORJİNAL PARCA BU ARABANIN ÖMRÜNÜ UZATIR 
Kahraman
CLASSIC
CLASSIC

İleti hengame » 27 Ekm 2009, 11:18

bir skodaya cekostavakyada binmek burda sahin dogana binmek gibidir bol orjinal parca ve aksesuar resimdeki gibi bir arabayı türkiyede yapmak mümkünmü eksilen her parcayı çin malı bir parcayla degişmek zorunda cogu kimse arkadaşlar tamam herkes arabasını sever ama sapkamızı önümüze koyalım arkadaş 6000 binden söz ediyor bir bakın bakalım 6000 neler alınır. şimdi marka vermicem ayıp olur siteye bırakın bu işleri samimi olun kırk yıllık arabacıyım sah damarını bilirim araba işinin denemek için sekline bakıp üstelik ucuza aldım kar edip sattım. ama gene söylüyorum forman ve favorit araba degil AT arabası:)
hengame
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Kahraman » 27 Ekm 2009, 12:07

BEGENMEYEN BİNMEZ ARKADAŞIM SONUCTA GÜCÜMÜZ BUNA YETTİ DAHA İYİLERİ OLABİLİR BEN SAHSEN YAKITI KM0,180KRUŞ VERGİSİ 20X2 40YTL  TAMİRE GİTTİGİM ZAMANDA BÜYÜK MALİYETLER CIKARMADIGI İCİN MEMNUNUM
Kahraman
CLASSIC
CLASSIC

İleti onurhan2006 » 27 Ekm 2009, 18:49

[quote="hengame"]bişey daha sahibindene bak formanlar ne fiyatta favoritler kac para eline almısın bir araba altın sanıyorsun elli tane arabaya bindim bil öyle konuş istemekle olmuyor sat bakalım kac para edecek ben sanslıyım iyi bir müşteri buldum. komsum süper silverlineyi 5600 alıp 700 mafraf etti 4000 müşteri bulabildi ben acık konusuyorum bir enayi buldum bir enayide benmisim bu arabayı aldım. skoda felicia alırım ama formanmı favoritmi kapıma sokmam. konu kapanmıştır ne haliniz varsa görün:))))))
[/QUOTE]

konustugunuz kelımelerde ticaret ahlakı denen hiçbirşey yok.Yurdum insanı böylesi ahlaksızlıklar yüzünden hep birilerine özeniyor zaten 40 yasına gelmişiniz ama hala bazı değerleri öğrenememişiniz demek ki, farkında değilsiniz galiba ama siz o enayi dediğiniz insanın parasını yediniz sofranızda, varsa aileniz çolugunuz çocugunuzda yedi o parayı ve buna ragmen sizden o paraya satın alan adamı enayi yerine koyuyorsunuz ne kadar ayıp birşey insanın birazcık vicdanı sızlar, sırtından para kazandıgınız adamı öveceğinize hakaret ediyorsunuz gerçekten acınacak bir durum
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti turgut10 » 27 Ekm 2009, 20:23

KATILIYORUM
turgut10
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hengame » 28 Ekm 2009, 11:08

ticaret yapmıyorum 1 bir enayide benim dedim 2 ....                  3500 tl verirsen gelip izmirden arabanı alırım satış almam vekalet alırım :)fazla etmez zaten iyi günler.
hengame
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 22 misafir