lütfen yardımcı olun.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

lütfen yardımcı olun.

İleti gokyuzu70 » 14 Arl 2009, 21:19

eleman sen kayboldun gittin nerelerdesin

gokyuzu70
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alperen öztürk » 15 Arl 2009, 19:38

[quote="gokyuzu70"]eleman sen kayboldun gittin nerelerdesin[/QUOTE]
Sorma... Bizim araba bu seferde benzinden gaza geçmiyo.LOLdalga geçiyo bizle bu araba galiba. Sabahları yine zor çalışıyor.İstikrarsız o konuda da Confused. Mevla görelim neyler. Neylerse güzel eyler.

alperen öztürk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gokyuzu70 » 16 Arl 2009, 20:04

eleman benımkıde aynısını yapmıstı benzınden gaza gecmemıstı karburotorude temızlettım ben ama nafıle
gokyuzu70
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gokyuzu70 » 19 Arl 2009, 22:52

nerdesın eleman
gokyuzu70
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alperen öztürk » 27 Arl 2009, 17:54

bilgisayarda problem vardı kullanamıyorudum. Şükürler olsun Allah'a (c.c) ve nazar deymesin ki araba düzeldi. soğutma sisteminde hava varmış. hararet ondanmış. havası alındı üst kapak taşlandı conta değişti . otomatik jiklenin ayarı yapıldı. Şimdi saat gibi maşaallah. Sende ne haber
alperen öztürk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gokyuzu70 » 27 Arl 2009, 18:58

ben satıyorum abı kapak taslamayla bu omur bıtmez cok narın bır araba helekı bızım buralara bırde bızım buralarda usta yok zaten ıyı bır usta yok satıyorum
gokyuzu70
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alibahadır26 » 27 Arl 2009, 19:28

[quote="gokyuzu70"]ben satıyorum abı kapak taslamayla bu omur bıtmez cok narın bır araba helekı bızım buralara bırde bızım buralarda usta yok zaten ıyı bır usta yok satıyorum[/QUOTE]

arkadaşlar forumda gezen konuların çoğunu bende ama sıkıntı şu öyle her gördüğümüz ustaya arabayı teslim edersek bu iş olmuyor işte bende çok gezdim o dükkan senin bu dükkan benim sonunda gerçek br skodacı buldum çin malı hiçbir şey bulmassın adamda herşeyi orijinal kullanıyor ve skodanın prir adamlar bir kez bakmayla neyin ne olduğunu anlıyorlar yani iş ustaya bağlı bu arabayı her usat bakamaz anlamaz bir skodacı lazım tabi heryerde bulmak zor
gokyuzu70 arkadaşım sana daha öncede söylemiştim bu kadar yaptığın masrafa iyi bir usta bulup sıfır motor yapsaydın araba seni 3 sene daha sorunusuz götürürdü daha dün amartisörleri değiştirdim fıstık gibi oldu tık ses yok arabada bir kere yaptığım işi ikinci kez götürmedim daha adama
alibahadır26
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alperen öztürk » 31 Arl 2009, 00:56

[quote="alibahadır26"] [quote="gokyuzu70"]ben satıyorum abı kapak taslamayla bu omur bıtmez cok narın bır araba helekı bızım buralara bırde bızım buralarda usta yok zaten ıyı bır usta yok satıyorum[/QUOTE]

arkadaşlar forumda gezen konuların çoğunu bende ama sıkıntı şu öyle her gördüğümüz ustaya arabayı teslim edersek bu iş olmuyor işte bende çok gezdim o dükkan senin bu dükkan benim sonunda gerçek br skodacı buldum çin malı hiçbir şey bulmassın adamda herşeyi orijinal kullanıyor ve skodanın prir adamlar bir kez bakmayla neyin ne olduğunu anlıyorlar yani iş ustaya bağlı bu arabayı her usat bakamaz anlamaz bir skodacı lazım tabi heryerde bulmak zor
gokyuzu70 arkadaşım sana daha öncede söylemiştim bu kadar yaptığın masrafa iyi bir usta bulup sıfır motor yapsaydın araba seni 3 sene daha sorunusuz götürürdü daha dün amartisörleri değiştirdim fıstık gibi oldu tık ses yok arabada bir kere yaptığım işi ikinci kez götürmedim daha adama
[/QUOTE] Abi doğru söylüyosun da özellikle küçük illerde bu tarz arabaları yaptırmak anlayanını bulmak zor. Çünkü buralarda Karaman ,Afyon gibi yerlerde genelde tofaş renoult tutulur ve ustalar da bunlardan anlar genellikle .Bizimkilerle kafa yormak istemiyorlar. ama bizim bu usta çok iyi niyetli çıktı sağolsun.Allah razı olsun.Bence favolar tofaş kuş serisinden daha konforlu. Anlayışa ve beklentiye göre değişir tabii.
alperen öztürk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alperen öztürk » 18 Oca 2010, 22:06

naaptın elman sattın mı arabayı
alperen öztürk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alperen öztürk » 18 Oca 2010, 22:07

naptın eleman arabayı... sattın nı?

alperen öztürk
Yeni Üye