Gaz teli

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Gaz teli

İleti weehawken » 22 Arl 2009, 23:38

Arkadaşlar bugün gaz telim koptu dikmende bulamadım şaşmaz da uzak .. Ulusta k karabekırde yedek parçacı varmı ? Teşekkurler..

weehawken
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 23 Arl 2009, 00:16

Elimden iş gelir derseniz sanayiye kadar gitmek için geçici olarak bisikletlerin fren tellerinden alıp takabilirsiniz.. Benimde başıma gelmişti aynı şey, bisiklet fren teli takmıştım hatta o halde 1-2 hafta dolanmıştım Big%20smile Zaten gaz telide aynı şey, bitek başları farklı, onuda ayarlarsanız devamlı bile kullanma şansınız olur..

Bisiklet fren telide 50krş..
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti weehawken » 23 Arl 2009, 00:25

İşte türk aklıııı walla dostum helal olsun .. Yaparım onu beaaa :D en azından tee şaşmaza gitmektense ... saol dostum en azından sanayıye arabamla gıdene kadar ıdare eder...

weehawken
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 23 Arl 2009, 00:32

[quote="weehawken"]İşte türk aklıııı walla dostum helal olsun .. Yaparım onu beaaa :D en azından tee şaşmaza gitmektense ... saol dostum en azından sanayıye arabamla gıdene kadar ıdare eder...

[/QUOTE]

Dediğim gibi sağlam yaparsan sanayiye gitmekte acele etmeyedebilirsin LOL Ben biraz sıkı yapmıştım gaz tepkimeside on numara olmuştu söyleyim LOL
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti esri » 23 Arl 2009, 02:17

bunu nsıl yaptınız yaa:) detaylı anlatsanız da biz de istifade etsek??
esri
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Çanakkale
Arabanız: ford focus (2008) 1.6i + still paket

İleti weehawken » 23 Arl 2009, 13:34

Arkadaşlar bisiklet fren teli 1 liraya aldım taktım buyuk sanayıden de gaz telini aldım. Bence siz, by wodoo nun fikrini yabana atmayın gaz teliniz sağlam dahi olsa arabanızda bir tane bisiklet fren teli bulundurun . Bu hepımızın basına hıc umulmadık bır anda gelebılır. Nasıl takıldıgını soran dostuma; eskı telı sokerken zaten durum bellı oluyor. Ama eli iş tutmayan anlamayan kısının de denemesını tavsıye etmem. Saygılarımla...
weehawken
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti zekrek » 24 Arl 2009, 23:54

Benim Favoritin gaz teli çapaklanmıştı, gaz takılı kalıyordu. Sanayiden 10 Tl karşılığı aldım ve kuytu bir yerde kendim taktım. İyiki de öyle yapmışım 94 dedim ve çıkardığım telle verdikleri tel epey farklıymış, benimki eski modelmiş:( neyseki değiştirme işine para vermedim..
Kullanıcı avatarı
zekrek
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Zeki
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 94 Favorit

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir