LX ile Sport-Line Arasındaki fark nedir

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

LX ile Sport-Line Arasındaki fark nedir

İleti asongur » 27 Arl 2009, 13:21

Merhaba Usta Favocular LX ile -Sport-Line arasında ne gibi farklar var bilen arkadaşlar cevaplayabilirmi?

asongur
CLASSIC
CLASSIC

İleti gokyuzu70 » 27 Arl 2009, 13:57

aynı ya sadece iç mekan farklı bıraz lx lerın kapı dosemelerı daha konforlu sıyah ıc mekan gıbı ok
gokyuzu70
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 27 Arl 2009, 16:05

Hiç bi fark yok, sadece lx in tasarımı biraz daha estetik sportline dan.. Ve daha yeni..

Yani öyle sportline demesine bakmayın, hiç bir esprisi yok, bildiğiniz L serisi favorit..
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti vipsezgin » 30 Arl 2009, 20:07

pekı sılver lıne nasıldır bunların en fulü hangı modelı yada en cok tutulan dıyeyım :)
Just Men kuaför
vipsezgin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Sezgin
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: Silver line

İleti by wodoo » 30 Arl 2009, 20:15

[quote="vipsezgin"]pekı sılver lıne nasıldır bunların en fulü hangı modelı yada en cok tutulan dıyeyım :)[/QUOTE]

Silverline en üst modeli favoritlerin.. Diğer favoritlerden farkla ortopedik koltuklar, metalik gri renk, ve varsada bazı modellerinde sunroof ve ön 2 otm. cam var..
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

İleti vipsezgin » 30 Arl 2009, 20:55

[quote="by wodoo"] [quote="vipsezgin"]pekı sılver lıne nasıldır bunların en fulü hangı modelı yada en cok tutulan dıyeyım :)[/QUOTE]

Silverline en üst modeli favoritlerin.. Diğer favoritlerden farkla ortopedik koltuklar, metalik gri renk, ve varsada bazı modellerinde sunroof ve ön 2 otm. cam var..
[/QUOTE]

anladım bilgilendırme için teskkür ederım peki ilandaki aracın fıyatı uygunmudur ben butceme uygun bır arac almak ıstıyorum suan favorıt ıle broadway arasında kaldım :(

Just Men kuaför
vipsezgin
CLASSIC
CLASSIC

İleti ihsan » 31 Arl 2009, 00:34

benım aracım 93 forman lx ama rengi metalik turkuaz o nasıl oluyo aceba :)
bu arada ilandakı arac bılmıyorum ama bana suphelı geldı yerınde gormeden fotoda yorum yapmak zor ama black lıne sılvırlıne o fıyata cok rahat bulursun sw alırsan dah aoturaklı duruyo bence
Kullanıcı avatarı
ihsan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ihsan ACAR
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia special 1.4 16v 101hp

İleti quickcan » 31 Arl 2009, 00:35

black line var birde o nedir?..

OCTAVIA
V
ıRS
Kullanıcı avatarı
quickcan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Can ÇAKMAK
Arabanız: 2005 Octavia A4 Ambiente Plus

İleti ihsan » 31 Arl 2009, 00:41

siyah renkli suunruflu donanım olarak favo serısının en ust modellerı black line ve silverline dir. adı ustune gumus giri ve siyah sadce renk farkı . ancak favorıt degılde forman gibi yanı sw tavsıye ederım arkadasım. mumkunse 93 94 model al.  
Kullanıcı avatarı
ihsan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ihsan ACAR
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia special 1.4 16v 101hp

İleti by wodoo » 31 Arl 2009, 00:48

[quote="vipsezgin"][quote="by wodoo"] [quote="vipsezgin"]pekı sılver lıne nasıldır bunların en fulü hangı modelı yada en cok tutulan dıyeyım :)[/QUOTE]

[/QUOTE]

anladım bilgilendırme için teskkür ederım peki ilandaki aracın fıyatı uygunmudur ben butceme uygun bır arac almak ıstıyorum suan favorıt ıle broadway arasında kaldım :(

[/QUOTE]

Araç silverline evet, silverline için fiyat uygun diyende olabilir ama broadwayde iyi bir tercih olur bence..
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

İleti Kahraman » 31 Arl 2009, 11:10

EVET RESİMLERDE ARABA COK ORJİN CIKMIŞ SİLVERLİNE ETİKETİ BİLE DURUYOR AMA  ARABAYI CANLI GORMEK LAZIM BİDE ALDIGINIZ ŞEHİRDE BUNUN DİLİNDEN ANLAYAN USTA VARMI YOKMU  DİYE ARAŞTIRIN DERİM HAYIRLISI OLSUN
Kahraman
CLASSIC
CLASSIC

İleti vipsezgin » 01 Oca 2010, 19:20

[quote="Kahraman"]EVET RESİMLERDE ARABA COK ORJİN CIKMIŞ SİLVERLİNE ETİKETİ BİLE DURUYOR AMA  ARABAYI CANLI GORMEK LAZIM BİDE ALDIGINIZ ŞEHİRDE BUNUN DİLİNDEN ANLAYAN USTA VARMI YOKMU  DİYE ARAŞTIRIN DERİM HAYIRLISI OLSUN[/QUOTE]

dilinden anlıyormu bılmıyorum ama amcam motor ustası ve elınden her ıs gelıyor onunda 93 model orta kasa broadwayı var orjınal garaj arabası 84000 bın km de :) ve 6 mılyar ıstıyor... yukardakı sılver lıne model favorıt sahıbınıe mesaj gönderdım en son 59000 olur dıyor  pazarlıksz ama o yasta arabada orjınal km bulmak cok zor kararsz kaldım :(
Just Men kuaför
vipsezgin
CLASSIC
CLASSIC

İleti gandak » 02 Oca 2010, 22:01

VALLA BRODWAY 6000 MİLYAR KİŞİSEL GÖRÜŞÜMDÜR ASLA VERMEM ONUN YERİNE FAVORİT KESİNLİKLE İYİDİR AMA TABİİ SENİN TERCİHİN İYİ ARAŞTIR VE BİLEN BİRİSİNE MUHAKKAK GÖSTER ANLAŞMA YAPMADAN ÖNCE  
gandak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: adil tarakcıoğlu
Nereden: Denizli
Arabanız: favorit 94 glx

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir