fovoritimin elektrik sorunu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fovoritimin elektrik sorunu

İleti scorpion 2 » 21 Nis 2007, 14:46

arkadaşlar favoritimde bi teknik sorun var yardımcı olursanız sevinirim bazı zamanlarda aracamın kontağını çevirdiğiimde göstergeler  gelmiyor ayreten araba çalışmaya başlıyor ama hiçbir ibre yerinden oynamıyor belli bir zaman gidiyorum gaza sonuna kadar yükleniyorum ibreler bi anda hepsi birlikte kalkıyo benden önceki sahibinde  araba bayağa garajda kalmış acaba akü sorunumu vardır  ....?????  görüşlerinizi bekliyorum
Wink

scorpion 2
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 21 Nis 2007, 15:41

[quote="scorpion 2"]arkadaşlar favoritimde bi teknik sorun var yardımcı olursanız sevinirim bazı zamanlarda aracamın kontağını çevirdiğiimde göstergeler  gelmiyor ayreten araba çalışmaya başlıyor ama hiçbir ibre yerinden oynamıyor belli bir zaman gidiyorum gaza sonuna kadar yükleniyorum ibreler bi anda hepsi birlikte kalkıyo benden önceki sahibinde  araba bayağa garajda kalmış acaba akü sorunumu vardır  ....?????  görüşlerinizi bekliyorum
Wink
[/QUOTE]

Motor çalışıyorsa akü sorunu değil tahminimce. Sorun bazı noktalardaki temmassızlık. Gaza sonuna kadar bastığınızda ise titreşim nedeniyle temas oluyor ve göstergeler çalışmaya başlıyor.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti ünsal » 22 Nis 2007, 01:47

bencede aküde problem olsa ateşleme ve çalışmada zorluk çekersiniz marş basmaz vb. sainz arkadaşımızında dediği gibi bir yerde temassızlık olabilir....

AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti scorpion 2 » 23 Nis 2007, 02:22

arkadaşlar banada öle geliyo galiba elektirk aksamında bi sorun var acaba ankarada bildiğiniz güzel bi elektirkçi varmı ......
scorpion 2
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti erali » 02 May 2007, 14:57

sigortalarını kontrol et
gözlemleme deneyerek yap
benide başıma söyle bir şey gelmişti
geri vites ve bazı lambalar yanmıyordu sigortaları kontrol bakıyorum sağlam gözüküyor
ama dikkatli bakınca temasızlık olduğunu gördüm
NOT:  elkitabına göre sigorta dizilimi sağdan başlıyor yani kitapta soldaki birinci sigorta arabada sağda birinci bende 90 favorit var
erali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti scorpion 2 » 02 May 2007, 15:53

erali saol kardeş bugün bi bakayım haklısın bi temassızlık olabilir ama bence sorun biraz da aküde olabilir çünkü ben arabayı garajdan aldıımm yani araba biraz yatmış teşekkürler i....
scorpion 2
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti driftboy » 02 May 2007, 19:50

sen o arabayı çöpe at olum  uğraşma la ne o ole çalışmıyo yok çalışıyo ibresi kalkmıyo neyin peşinde olum  bu araba amacı ne anlamadım sat sen onu sat alalım sana bi spring bin bnm arabanın her tarafı kalkıyo valla..:):):):):)

driftboy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti scorpion 2 » 11 May 2007, 19:26

arkadaşlar bu drift boy nickli kişi benim kuzenim kendisi aslında içten içe benim arabya hasta ama bunu dışarı kötülemeyle vuruyo çünkü kendisi renault SİPİRİNG sahibi iyi günler
scorpion 2
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti amonra06 » 11 May 2007, 20:48

araba mal oldu tabi garajdan cıkınca:)hafta bi gun cıkar yada bulusmadan bulusmaya bi sorun kalmaz emin ol:))bu arada benim sinyalde duzeldi kurusda almadı elaman:)ama ben attım 3 5 bişi:)stoplarda yanıyo satıyom yaa elden gecirdim arabayı bulusmaya farklı bi arabaylan gelebirim yani:)sürpiz yapacam sürpiz:)))

amonra06
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti scorpion 2 » 12 May 2007, 14:22

süprizlerini büyük bi özlemle bekliyoruz amonra murattttt
scorpion 2
Yeni Üye
Yeni Üye

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir