silver line

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

silver line

İleti xsilverlinex » 20 Oca 2010, 02:37

broadway meraklılarına uyarak favorit zevkinden mahrum kalma velev ki silverline modellerinidi normal favolara benzetme aralarında fark vardır fiyat kıyaslamasını ona göre yap. Silverlineda orjinal sunroof,alaşım cant,koltukların şekli favoya göre farklıdır, iç döşeme farklıdır, far yıkama , merkezi kilit , motorundaki pistonlar bile farklıdır silverline/blackline ların çekişi daha iyidir , piyasası iyidir her zaman rahatlıkla alıcısını bulabilirsin.Silverlina gri deyip geçme çünkü rengi griden farklıdır açık mavi ile gri arası rengi vardır rengi çok tatlıdır ruhsatta safir gümüş diye geçer.Broadway alırsın broadway aldım dersin ama favo silverline aldıysan silverline blackline ise blackline aldım dersin farkları saydım.Her iki arabayı kulanmış biri olarak söylüyorum.halihazırda 3 yıldır silverline kullanıyorum çok memnunum.Yolda giderken çok broadway görürsün broadwaydir işte kimsenin dikkatini çekmez Ama Favorit dikkat çeker bertone tasarımıdır hele bir de silverline/blackline ise ayrı bir havası vardır iyi düşün dayı-amca akraba işlerine girme derim, 5000-5500 arası normal 5900 fazla söylemiş

xsilverlinex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 20 Oca 2010, 13:38

[quote="xsilverlinex"]...normal favolara benzetme aralarında fark vardır...   ...motorundaki pistonlar bile farklıdır silverline/blackline ların...[/QUOTE]
135L, 135LX, 135GLX, Silverline, Blackline araçların motorları birebir aynıdır; 136L' lerin pistonları bunlardan farklıdır sadece.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti sonertevfik » 20 Oca 2010, 15:16

BEN ANLAM VEREMİYORUM, BROADWAY İLE SKODA KLASİĞİ SİLVERLİNE'LERİ NASIL BİR TUTUYORLAR? BU İKİ ARABANIN İSİMLERİNİ BİLE YANYANA GÖRMEK BENİ RAHATSIZ EDİYOR...
100.000 (YÜZBİN) DEFA SEÇİM YAPACAK OLSAM 100.000 (YÜZBİN) KERE SİLVERLİNE'Yİ TERCİH EDERDİM. (6 YIL 93 MODEL FAVORİT LX'E BİNMİŞ VE TADINA DOYAMAMIŞ BİRİ OLARAK SÖYLÜYORUM) Kİ SİLVERLİNE BENİM BİNDİĞİM LX'TEN KAT KAT DAHA DONANIMLI, GÖRÜNTÜSÜ VE TASARIMI DA MÜKEMMEL. ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM.
HERTARAFI UHU İLE YAPIŞTIRILMIŞ DANDİK BİR ARABA İSTİYORSAN BROADWY AL... BROADWY'İ ÖNERENLERE SADECE GÜLÜYORUM...
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti Kahraman » 20 Oca 2010, 15:33

Arkadaşım bende skoda diyorum eger arabayı kullanırken keyif almak istiyorsan  brodweyden üstün bazı dezavantaşları olabilir  bende iki senedir 94 forman silverline kullanıyorum ufak tefek sorunlarım oldu ama aşılmayacak birşey cıkarmadı yeterki aldıgın araba hoşaf olmasın sagısoluyla oynanmamış olsun seni üzmez

Kahraman
CLASSIC
CLASSIC

İleti ugur_clskn » 21 Oca 2010, 01:32

abi blackline silverline ya. bende felicia var silverline görünce hala dönüp bakıyorum acaba silverline mı alsaydım diye.
PEUGEOT 306 1.6 SEDAN
Kullanıcı avatarı
ugur_clskn
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur çalışkan
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: felicia 1.3lx idi

İleti vipsezgin » 03 Nis 2010, 07:08

herkese çok tsk edıyorum o resimdeki araç kısmet olmadı ama aynısını ankarada buldum orj. 87240 KM de aldım cok ama cok güzel bır araca sadece bır gun alısana kadar zahmet cektım oda ılk arabam sıfır ClioIII tü :) ama şimdi alıstım ve parca fıyatları cok komık gelıyor bana Clioya nazaran herkese tsk edrm dostlar tavsıyelerınıze uydugum ıcın cok mutluyum yasasın skoda kardesliği
Just Men kuaför
vipsezgin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Sezgin
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: Silver line

İleti vipsezgin » 17 Nis 2010, 08:59

ilk foto ancak yükleye bıldım :(

Just Men kuaför
vipsezgin
CLASSIC
CLASSIC

İleti vipsezgin » 24 Eyl 2010, 10:39

vipsezgin yazdı:herkese çok tsk edıyorum o resimdeki araç kısmet olmadı ama aynısını ankarada buldum orj. 87240 KM de aldım cok ama cok güzel bır araca sadece bır gun alısana kadar zahmet cektım oda ılk arabam sıfır ClioIII tü :) ama şimdi alıstım ve parca fıyatları cok komık gelıyor bana Clioya nazaran herkese tsk edrm dostlar tavsıyelerınıze uydugum ıcın cok mutluyum yasasın skoda kardesliği

selam dostlar sımdı anlatacaklarıma ınanamıyacaksınız ben bu konuyu cok önceden acmıstım ve sımdı actıgım konuyu tesaduf gördum ve resımlere baktıgımda gözlerımeme ınanamadım benım baktgm arac ankaraya satılmıs ve ben ınternetten yıne aynı aracı almısm :D cok sasırdım arabamı cok sevıyorum cok memnunum suan 95000 km oldu masallagı var yanı nasıpse kısmetse gelır hıntten yemenden derlerdı ınanmazdım aynı arabayı satın almsım :love:
Just Men kuaför
vipsezgin
CLASSIC
CLASSIC

İleti zekrek » 24 Eyl 2010, 18:36

vipsezgin yazdı:
vipsezgin yazdı:herkese çok tsk edıyorum o resimdeki araç kısmet olmadı ama aynısını ankarada buldum orj. 87240 KM de aldım cok ama cok güzel bır araca sadece bır gun alısana kadar zahmet cektım oda ılk arabam sıfır ClioIII tü :) ama şimdi alıstım ve parca fıyatları cok komık gelıyor bana Clioya nazaran herkese tsk edrm dostlar tavsıyelerınıze uydugum ıcın cok mutluyum yasasın skoda kardesliği

selam dostlar sımdı anlatacaklarıma ınanamıyacaksınız ben bu konuyu cok önceden acmıstım ve sımdı actıgım konuyu tesaduf gördum ve resımlere baktıgımda gözlerımeme ınanamadım benım baktgm arac ankaraya satılmıs ve ben ınternetten yıne aynı aracı almısm :D cok sasırdım arabamı cok sevıyorum cok memnunum suan 95000 km oldu masallagı var yanı nasıpse kısmetse gelır hıntten yemenden derlerdı ınanmazdım aynı arabayı satın almsım :love:

:? :D
Kullanıcı avatarı
zekrek
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Zeki
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 94 Favorit

İleti BURAK MYSTERİO » 24 Eyl 2010, 20:25

favorıt sonuna kadar fa-vo-rittttttt ;)

SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)
Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: BURAK YAMAN
Arabanız: SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)

İleti vipsezgin » 25 Eyl 2010, 15:17

bugun bakıma gırdı arabam arka fren sıstemo komle yenılendı
Just Men kuaför
vipsezgin
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakand » 25 Eyl 2010, 17:23

favolar güzel araba fakat yakıt sarfiyatı konusunda ister benzin olsun ister lpg olsun.manyak gibi yakıt yakan bir araç.benzini lıkır lıkır içer gazıda vakum gibi çeker.onun dışında başka bir eksisi yok bu araçların.
hakand
CLASSIC
CLASSIC

İleti golgetolga » 26 Eyl 2010, 00:17

hayır yakıt konusunda yanılıyorsunuz ekonomiktir seşhir içi 17 18 kuruş gazda şehir dışında 12 13 kuruş yakıyor bizzat test ettim bunada çok diyorsanız zaten ona diyecek sözüm yok=)
Kullanıcı avatarı
golgetolga
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: tolgahan baş
Nereden: Sakarya
Arabanız: Favorit silver line glx

İleti vipsezgin » 07 Ekm 2010, 09:09

Arkadşım bencede yanılıyorsun ben Tekirdağ çorludan Çanakkaleye yanı tam 230 Km yolu tam 31 tl gazla gecıyorum 3 sefer denedım bence cok normal yanı yakıtı :mrgreen:
Just Men kuaför
vipsezgin
CLASSIC
CLASSIC

İleti BURAK MYSTERİO » 07 Ekm 2010, 09:38

by wodoo yazdı:5500 çok para, tamam silverline modeli ama satarken silverline olduğuna bakmazlar, 136L ile bir tutarlar.. Çünkü bilmeyen adam için 136L de favorittir glx de ! Yani anlayacağınız aldığınız fiyata satmanız zor olur..Benim tertemiz özenle yapılmış favo bile 4000 e gitti, 2 ay 4000 den yukarı fiyat söyleyende olmamıştı zaten..Yerinizde olsam yine söylüyorum, tofaş hariç başka arabalara bakardım, öncelikle broadway..

arkadaş 136l yi biraz küçümsemiş ama şöle bişey var 136l deki motor silverline blackline ve glx te yok ;)

SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)
Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: BURAK YAMAN
Arabanız: SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)

İleti blackline51 » 16 Ekm 2010, 03:00

KM Sİ AKILDA SORU İŞARETİ BIRAKIR GİBİ.
ÇÜNKÜ FAVOLARDA KM SAATLERİ BELLİ KM DEN SONRA BOZULUYOR .
OYNANMIŞ OLABİLİR DİKKAT ET.
FAVO BLACKLİNE '93
Kullanıcı avatarı
blackline51
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: yasin kara
Nereden: Niğde
Arabanız: favorit blackline

İleti vipsezgin » 16 Ekm 2010, 09:33

blackline51 yazdı:KM Sİ AKILDA SORU İŞARETİ BIRAKIR GİBİ.
ÇÜNKÜ FAVOLARDA KM SAATLERİ BELLİ KM DEN SONRA BOZULUYOR .
OYNANMIŞ OLABİLİR DİKKAT ET.

dostum aracı aldık hıc bır sorun yok ustamada gösterdım oda bastan ınanmadı ama sonra onayladı :)

cevap ıcın tesekkürler
Just Men kuaför
vipsezgin
CLASSIC
CLASSIC

İleti Turkoven » 05 Kas 2010, 18:14

merhaba arkadaşlar ben bu forumda yeniyim.favoları araştırırken burayı buldum.vipsezgim kardeşimizin ki gibi temiz bi silverline düşünüyorum.uygunmudur acaba? yoksa 5 lira gibi bi fiyata daha başka optimum karar açısından bi araba önerirmisiniz.broadway ve kuş serisini saymayın.onları düşünmüyorum.yardımlarınızı bekliyorum.saygılar..
Turkoven
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mustafa
Nereden: Ankara

ÖncekiSonraki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir