BUGÜN BİR FAVORİTE TALİP OLDUM LÜTFEN YARDIM EDİN

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BUGÜN BİR FAVORİTE TALİP OLDUM LÜTFEN YARDIM EDİN

İleti BaTeRRiiSStt » 17 Oca 2010, 22:33

neden illa skoda arıyosunkı onu anlamadım. felicialar ne kadardır bılmem ama madem ılk araban tipo yada palio tarzı bısey al derım..yada reno ..

BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti iceman70 » 17 Oca 2010, 22:36

istemeye gidelim o zaman iki gönül bir olduktan sonra :))))
iceman70
CLASSIC
CLASSIC

İleti e_r_c_i_006 » 18 Oca 2010, 00:25

[quote="akinerkan"]

skoda ustası 4000 liralık favoların servisten çıkmayacağını söyledi bana. 16 yaşındaki arabayı alırsan model yükseltmek için de elden çıkaramazsın dedi. ha şu olur yıllardır kendi favonu kullanırsın çok memnunsundur o zaman satmazsın kullanırsın.. ancak benim gibi ilk arabasını alcak birinin en azından bir felicia alması gelecek için de daha umut vericidir. ustamın bu fikrine ben de katıldım 97-98 model temiz felicia arıyorum artık .

[/QUOTE]
mesela 10 yıldır favorit kullanıyoruz biz çokda memnunuz ama sen ilk araba alacağın için bundan sonra favo almasan iyi olur bencede brodwayları çabuk elden çıkarabiliyorsun..
e_r_c_i_006
CLASSIC
CLASSIC

İleti 34SCU59 » 18 Oca 2010, 00:51

[quote="alpino"]94 model bir araç ve gerçekten 80.000 km'de ise fiyat açıkçası çok uçuk değil. fakat iyi bir ustaya götür kaportaya motora baktır. o parayı sokakta bulmadığını unutma. direksiyon, vites topuzu, pedallar aracın gerçek kilometresi hakkında ipuçları verir. ne kadar çok aşınmışsa o kadar çok kullanılmıştır.

bizim eski forman'in buji kablolarından biri kopmuştu. araba 3 silindir ile 4kişi ve bagaj yükünü yaklaşık 1300 km taşıdı. favolar güzeldir yani :)[/QUOTE]

sizi haklı buluyorum aynı durum basıma gelmişti yolda giderken biraz yuksek devirle 4 silndiri aratmıyordu :=)))
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti alperen öztürk » 18 Oca 2010, 22:14

aman iyi bir ustaya gösterin almadan evvel. Bir problem çıkardımı ardı arkası kesilmiyor. Ama tofaş kuş serisinden çok daha iyi ve daha az yakar. ancak parçası tofaş kadar ucuz     değildir sevimli bir arabadır. Bağımlılık yapıyor.
alperen öztürk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sonerx » 18 Oca 2010, 22:21

bende felicia var. memnunum.gecenlerde bir arkadaş bu forumda yüksek hızlarda kendi aracı olan fabia dan felicianın daha iyi yola yapıştığını yazmıştı. iyi arabalardır ,3 yıldır bende bir türlü satmak istemedim.
Bu ustalar adamı USTA eder!
Kullanıcı avatarı
sonerx
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yaşar balcı(soner)
Nereden: Trabzon
Arabanız: Hyundai Getz 1.5 CRDİ 2006

İleti ormancı » 19 Oca 2010, 20:46

merhaba arkadaşım.
bende 93 favorit 135lx vardı. vardı diyorum geçen sattım. ama şu an çok pişmanım

senin anlattığın kadar temiz değildi. çürük çoktu, lastik yoktu, akü bitikti 4.300 tl ye verdim. ama o haliyle bile çok arabadan daha ii di. kolay kolay arıza yapmayan, yoda bırakmayan kısacası sorun çıkarmayan bir emektardı. hiç düşünmeden al derim ama biraz fiat kırdırmaya çalışırsan ii olur. şimdiden hayırlı olsun.

ormancı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti xsilverlinex » 19 Oca 2010, 23:38

akt 145 arkadaşım araba almak bir tercih meselesidir.öncelikle elinde ne kadar paran var ve ne alabiliyorsun? bu sorunun cevabını kendine bir ver öncelikle.ikincisi Broadwayın favodan daha üstün yanları nelerdir merak ettim şimdi.Ama ne alırsan al alınmış alınmıştır şimdiden hayırlı olsun.

xsilverlinex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fıratt » 20 Oca 2010, 00:04

[quote="xsilverlinex"]

akt 145 arkadaşım araba almak bir tercih meselesidir.öncelikle elinde ne kadar paran var ve ne alabiliyorsun? bu sorunun cevabını kendine bir ver öncelikle.ikincisi Broadwayın favodan daha üstün yanları nelerdir merak ettim şimdi.Ama ne alırsan al alınmış alınmıştır şimdiden hayırlı olsun.

[/QUOTE]
brodway fazlası vardır eksiği vardır..
uçabilme özelliği vardır brobwayin az hızlı girdinmi viraja uçabilirsin,uçurum v.s denk geldimi yemede yanında yat.Big%20smile

camlar elektrikli kapılar merkezi kilit.

orj çelik jant var

ısıtmayan kaloriferi var
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti sanitabey » 20 Oca 2010, 00:29

92 model favoritle 1996 yılında bi kaza yapmıştım .o kazayı eğer bi brodway le yapmış olsaydım şu anda bu satırları size yazamıyor olacaktım...
sanitabey
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kayzer » 20 Oca 2010, 18:56

broadway favoritten farklı araçlardır;aynı sınıf görünseler bile.
broadwayin en önemli özelliği çabuk elden çıkarılabilmesidir,

broadway daha atak bir araçtır,

güvenlik işine gelince bence favorit daha başarılı

yakıt tüketimi benzer diyebiliriz.

iç kabin broadwayin çok dardır.favorit nisbeten daha daha geniş ama bagaj çok küçük

parça fiyatları birbirinre yakındır hatta broadway biraz daha pahalıdır

aynı yılın ürünleri olan araçlardan broadway yaklaşık 1000 tl daha pahalıdır

brodwayin bir çok modelinde otomatik kapı ve cam vardır favorit maalesef bunlardan yoksundur.sonradan takılanları da çok uyduruk durmaktadır.

alacak olan arkadaşım kendi boyutlarına(kilo boy) ve birilerini taşıyacak ise onların boyutlarına bakarak karar versin iri yapılı ise kesinlikle broadway önermem ne önde ne arkada favorit ona 5 çeker

bagaj ihtiyacı var ise de favorit önermem ben kendim sıkıntı çekiyorum

özellikle favoritin ön koltukların oturum alanı bir çok yeni model araçtan bile daha

geniş arka koltuklar ise idare eder.

favoritin satılması zor olayına gelince;aracınız temiz ise satmak zor değil temiz değil ise ucuz satmak zorunda kalırsınız o kadar ha broadway kadar hızlı el değiştirmeyebilir.

İmkanı var şartlarını zorlayabiliyor ise daha yeni en azından 10 senelik bir araç düşünsün derim ama bütçeniz işte 5-6 gibiyse zaten bu fiyatlara fazla seçenek yok ya temiz bir favorit yada dağılmış bir broadway veya şahin ne ise(aynı model yılı için) şimdiden hayırlı olsun
kayzer
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti rechanerr » 21 Oca 2010, 00:11

[quote="kayzer"]broadway favoritten farklı araçlardır;aynı sınıf görünseler bile.
broadwayin en önemli özelliği çabuk elden çıkarılabilmesidir,

broadway daha atak bir araçtır,

güvenlik işine gelince bence favorit daha başarılı

yakıt tüketimi benzer diyebiliriz.

iç kabin broadwayin çok dardır.favorit nisbeten daha daha geniş ama bagaj çok küçük

parça fiyatları birbirinre yakındır hatta broadway biraz daha pahalıdır

aynı yılın ürünleri olan araçlardan broadway yaklaşık 1000 tl daha pahalıdır

brodwayin bir çok modelinde otomatik kapı ve cam vardır favorit maalesef bunlardan yoksundur.sonradan takılanları da çok uyduruk durmaktadır.

alacak olan arkadaşım kendi boyutlarına(kilo boy) ve birilerini taşıyacak ise onların boyutlarına bakarak karar versin iri yapılı ise kesinlikle broadway önermem ne önde ne arkada favorit ona 5 çeker

bagaj ihtiyacı var ise de favorit önermem ben kendim sıkıntı çekiyorum

özellikle favoritin ön koltukların oturum alanı bir çok yeni model araçtan bile daha

geniş arka koltuklar ise idare eder.

favoritin satılması zor olayına gelince;aracınız temiz ise satmak zor değil temiz değil ise ucuz satmak zorunda kalırsınız o kadar ha broadway kadar hızlı el değiştirmeyebilir.

İmkanı var şartlarını zorlayabiliyor ise daha yeni en azından 10 senelik bir araç düşünsün derim ama bütçeniz işte 5-6 gibiyse zaten bu fiyatlara fazla seçenek yok ya temiz bir favorit yada dağılmış bir broadway veya şahin ne ise(aynı model yılı için) şimdiden hayırlı olsun
[/QUOTE]
guzel bi acıklama....
rechanerr
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir