Paylaşım Tüv Türk için Hazırlık...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Paylaşım Tüv Türk için Hazırlık...

İleti xufuk » 16 Oca 2010, 21:00

Merhaba arkadaşlar Aracım 93 model LX tüv türk muayenem haftaya cumartesi Bu yüzden Bu gün Servis işlerini hallettim.

Önce egzos değişti Son susturucu ve Manifotta bağlı olan çatal boru 150 TL. sonra rot balansçıda rapor çıkartırdım ustamla .

Salıncakların değişmesi gerek dedi ustam Salıncak fişeklerini değiştirerek kurtardı Ön fren boruları değişti Aks körüğü Değişti. Direksiyon kutusund Boşluk olduğu için açıldı tamir edildi tıkırtı burcu değişti Rotil Değiştive süspansiyon takozları değişti en sonda rot balans yapıldı ve 500 TL yi buldu masraf geriye far ayarı kaldı ama bendede para kalmadığı için yaptıramadım.

Yangın tüpü ilk yardım çantası Reflöktör derken Tüv Türk muayene ücreti 750-800 TL yi bulacak gibi Bu arada usta Triger zincirini değiştirmemi önerdi oda 200 TL bu iş bayağı tuzlu olacak gibi muayeneye gideceklerin Allah yardımcısı olsun. Bide geçemezsem vay halime!!!!

xufuk
CLASSIC
CLASSIC

İleti AhmetH » 16 Oca 2010, 21:03

el freni  ve  ayak freni  % kaç sapıyor   ona  baktırın  onun  makinasını  almışlar  sanayiciler.

bizim  felicia  dandik  arka  fren  balataları  yüzünden  kaldı  güç bela  yaptırdım..

stress bildiğin,  bir  test  15  lira  millet  yolunu  bulmuş.. makina  20 milyar  alıp  sanayide 

dükkan  açmak  lazım, günde 3-5 araba  gelse ayda milyar para kazanılır.
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti xufuk » 16 Oca 2010, 21:10

Frenleri sormuştum el frenini ölçemediklerini söylediler zaten balaatalarıda değişsek 1-2- haftada frenler ancak iyi tutar dediler ilk değişmde tutmuyormuş balatalırı değiştimizde el frenim iyi gibi yalnız yokuşta dik bir yokuşta kayıyor tutmuyor normal yokuşta durumu iyi

xufuk
CLASSIC
CLASSIC

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir