BURSADA İYİ SKODA USTASI

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BURSADA İYİ SKODA USTASI

İleti elvis » 05 Şub 2010, 15:05

Arkadaşlar,benim favonun ekzantrik dişlisini değiştirmem ve sübap ayarı yaptırmam gerekiyor.Ayrıca lpg de çalışma problemlerim var.Hem çok yakıyor,lpg de motor ısındığı zaman hararet biraz yarıya yaklaştığında bile devir yavaş yavaş düşüp araba sonunda stop ediyor.Giderken bile gaz yememeye başlıyor sonunda stop ediyor.Bunlar sadece lpg de oluyor,benzinde hiçbir problemi yok,ama hep benzin alıp da binemediğmiz için mecburen lpg koyuyorum,sırf bu yüzden haftasonu yolda kaldım,motor sıcakken vurdurarak çalıştırmayı denedimse de tık yok.sonunda akü de bitti.soğuyana kadar bekledim,anca o zaman alıyor.Soracağım şu ki bu sorunun nereden kaynaklandığı ve Bursa da oturan arkaşlar; Bursada iyi bir Skoda ustası bilen arkadaşlar var mı?

elvis
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Gürsel
Nereden: Bursa
Arabanız: 93 Bordo Favorit LX

İleti ensari » 07 Şub 2010, 13:32

selam.
 küçük sanayi sitesi 3,blok no.57-58 de ATASOY oto .ben arabamı motorunu komple oraya yaptırdım..tavsiye ederim..
ensari
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti somet » 07 Şub 2010, 15:10

kemerçeşme caddesinin  girişinde ceyhun oto var  skoda lara bakıyor
Kullanıcı avatarı
somet
CLASSIC
CLASSIC

İleti elvis » 08 Şub 2010, 18:02

Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.LPG ile olan sıkıntımı çok şükür şimdilik aşmış bulunmaktayım.Küçük sanayi de 59 blok BELLA Otomotiv'e götürmüştüm,hem benim LPG dönüşümün bayisiymiş(VİKARS).Sağolsunlar hemen ilgilenip problemimi çözdüler.Sorun benzin hortum bağlantılarındaymış.Karbüratöre benden habersiz benzin geliyormuş Stern%20Smile
Bu arada Bahadır arkadaşım,çok teşekkür ederim cevabın için,fakat bi zamanlar ATASOY'a yürüyenlerin conta ve takozlarını değiştirmek için götürmüştüm,adamlar bi fiyat verdi gözlerim açıldı,o yüzden pek yanaşmıyorum ne ATASOY'a ne de TOMURCUK OTO'ya.(Kişisel görüşüm)

Ağırlık skoda ve lada yaptıkları için biraz yukarıdan gidiyorlar.

Yine de teşekkürler.Şimdi sübap ayarı falan kaldı,bi de onlar oldumu tamamdır.
elvis
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Gürsel
Arabanız: 93 Bordo Favorit LX

İleti suysal76 » 13 Şub 2010, 03:16

yunuseli girişinde yeni bi cami yapılıyo sol tarafta orada bi usta var kendi de favorit kullanıyo iii diyolar iki arkadaşım gidiyo ismi aklıma gelmedi evinin altına caminin arka tarafında
Kullanıcı avatarı
suysal76
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Disco Mralı » 13 Şub 2010, 12:52

yalova yolunda bms otoda iidr Fabiama bakmıştı...Adamlar servis gibi  profesyoneller...
Disco Mralı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti suysal76 » 22 Şub 2010, 02:50

ustanın adını hatırladım yazayım dedim belki sana uyar emin usta arkadaşlar garanti veriyolar birde hesaplı olması yeni aldığım arabayı ona götürdüm ilk defa bir ustanın bu kadar incelediğini gördüm bence iyi bi denersiniz saygılar

Kullanıcı avatarı
suysal76
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti somet » 22 Şub 2010, 03:01

[quote="suysal76"]

ustanın adını hatırladım yazayım dedim belki sana uyar emin usta arkadaşlar garanti veriyolar birde hesaplı olması yeni aldığım arabayı ona götürdüm ilk defa bir ustanın bu kadar incelediğini gördüm bence iyi bi denersiniz saygılar

[/QUOTE]
arkadaşım ladasını emin ustaya götürüyor iyi bir usta olduğunu sölemişti
Kullanıcı avatarı
somet
CLASSIC
CLASSIC

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir