araç muayenesi hakkında

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

araç muayenesi hakkında

İleti brl » 09 Mar 2010, 22:06

arkadaş motar no şase no yu muayene istasyonunda dolduruyorlar

brl
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: favorit sportline

İleti T.T. » 10 Mar 2010, 01:18

Muayene istasyonunda gönderiyorlar... Yani dışarıda yaptır getir diyorlar. Servisler ve bazı sigortacılar ek1 doldurarak sorunu çözüyorlar. Abimin  arabası 2006 albea da da bu sorun çıktı fiat servisinden aldığımız bir kağıtla hallettik. Tekrar kolay gelsin çok problem çıkarmışlar ama ... Bence artık felicia yayı satıp SUBERB ye geçme zamanınız gelmiş. LOL
Kullanıcı avatarı
T.T.
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia 2004 1.2 47 Kw Kit : Lovato EasyFast

İleti repunk » 10 Mar 2010, 11:05

[quote="caglarkrbyk"] [quote="repunk"]Arkadaşlar muayenede stepne zorunlu mudur? Bir de bu araç ekipmanlarını nerden temin edebilirim. (ilk yardım seti, yangın tüpü, üçgen reflektör)[/QUOTE]

ben normalde yedek lastiği taşımıyorum odunlukta duruyor muayene sırasında attım bagaja ne olur olmaz diye..ilk yardım setini hepsiburadadan aldım 23 liraya mı neydi yangın tüpüde dahil... sorunsuz geçtik..
[/QUOTE]
Sağol üstad, ben de internetten sipariş verdim. Kargo elime ulaşsın da randevumu alıyım.
repunk
CLASSIC
CLASSIC

İleti pojeck » 11 Mar 2010, 18:29

arkadaşlar bende ek1 belgesimi muamelecilere doldurttum
cumartesi günü tekrar muayeneye gideceğim
muayenenin tamamlanması için ruhsat ve trafik tescil belgesinin yenilenmesi gereklimi?
Ruhsatı ve trafik tescil belesini doldurtmazsam ne olur? Çok sorun çıkarmı?
150 lira gibi bir masrafı var hemde hiç yoktan yere :(
pojeck
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir