favorıtim nasıl

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

favorıtim nasıl

İleti bozkurt_51 » 29 Nis 2010, 21:31

geçmiş olsun kardeş.nasıl yandı acaba.gaz kaçağı falan mı vardı acaba?
biz muayeneye gitmeden LPG sızdırmazlığa gitti.orda her yerini kontrol ettiler.hatta yeni yönetmeliğe göre tadilat yapmışlar bir sorun çıkmamış.ben LPG beynini de yeni taktırdım.gazcı arkadaşa kontrol ettirdim hortumların falan sağlam sorun yok dedi.tekrardan geçmiş olsun kardeş.

Her lafa verilecek bir cevabım vardır.Lakin ; bir lafa bakarım ,laf mı diye? Birde adama bakarım , adam mı diye ?
Kullanıcı avatarı
bozkurt_51
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: alpaslan baba
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: favorit 136L

İleti fıratt » 29 Nis 2010, 21:36

direksiyon logosu iğrenç:mrgreen:
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti BURAK MYSTERİO » 30 Nis 2010, 07:10

bozkurt_51 yazdı:geçmiş olsun kardeş.nasıl yandı acaba.gaz kaçağı falan mı vardı acaba?
biz muayeneye gitmeden LPG sızdırmazlığa gitti.orda her yerini kontrol ettiler.hatta yeni yönetmeliğe göre tadilat yapmışlar bir sorun çıkmamış.ben LPG beynini de yeni taktırdım.gazcı arkadaşa kontrol ettirdim hortumların falan sağlam sorun yok dedi.tekrardan geçmiş olsun kardeş.

valla nie yandığını bizde bilmiyoruz ama büyük ihtimal gaz kaçağı çüünkü arabanın içi acayip şekilde gaz kokuyodu

SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)
Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: BURAK YAMAN
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)

İleti bozkurt_51 » 07 May 2010, 21:31

kardeş bende benim favonun fotolarını koymak sitoyrum ama nasıl eklyeceğim fotoları bir türlü bulamadım.
en kısa zamanda yardımcı olur musun?
Her lafa verilecek bir cevabım vardır.Lakin ; bir lafa bakarım ,laf mı diye? Birde adama bakarım , adam mı diye ?
Kullanıcı avatarı
bozkurt_51
CLASSIC
CLASSIC

İleti BURAK MYSTERİO » 07 May 2010, 21:35

abim otomobilim kısmına gir sol üst köşede yeni başlık yazıyo ona bas sonra yazı yazdığın yerin hemen üstünde yukarı doğru bakan mavi bi ok var ona tıkla gözata bas ordan seç ekle ama ilk önce resmin çözünürlüğünü düşürmen gerekiyo yüksek olunca olmuyo programı var ara bulursun hadi sana kolay gele takılı olduğun yer olursa sorabilirsin ;)

SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)
Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: BURAK YAMAN
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)

İleti bozkurt_51 » 12 May 2010, 21:54

kardeş aracımın fotolarını nasıl koyabilirim buraya?
sen nasıl yükledin fotoları.ben o kadar bakındım nasıl yükleneceğini bulamadım. cil cevap verir misin?
Kullanıcı avatarı
bozkurt_51
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir