SKODA BLACK LINE YARDIM

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SKODA BLACK LINE YARDIM

İleti siyah inci » 15 May 2007, 23:31

ARKADAŞLAR ARANIZDA YENİ KATILDIM VE İLK DEFA BİR ARABAM OLDU ASLINDA BİR KAÇ KEZ ALDIM SATDIM AMA RUHSAT'DA

İLK NEYSE BU ARABAYA EN AZ 2 YADA 3 SENE BİNMEYİ HEDEFLİYORUM MADDİ DURUMU GÖZE ALIRSAK BLACK LINE NASIL BİR ARABA HENÜZ BİLMİYORUM LBG TAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM

SİZCE DOĞRU BİR KARARMI SANKİ ŞUANDA BENZİNDEYKEN BİLE RAMPADA ÇEKİŞ ÇOK DÜŞÜYOR VE ÇOK ZORLUYOR BİRDE LBG DÜŞÜNÜRSEK NE OLUR ACABA BİRDE ARLADAŞLAR MALTEPEDE OTURUYORUM BANA YAKIN İYİBİR TAMİRCİ TAVSİYE EDEBİLİRMİSİNİZ ŞİMDİDEN SAYGILARIMLA 

siyah inci
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti favo94 » 16 May 2007, 20:15

kaliteli bir sistem taktırırsan çekiş sorunu yaşamazsın kartal sanayinde mavi ay lpg var işlerini iyi yapıyorlar.lpg taktırırsan yakıttan ciddi oranda kar edersin. aracın hırpalanmamışsa sorun yaşamadan yıllarca kullanırsın. hayırlı olsun bu arada

favo94
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 16 May 2007, 20:49

Favorit serisinin motorlarının torku düşük olduğundan yüksek vites düşük devirde hızlanmak problemli olur. Yokuşlarda da çıkmaya başlamadan önce -tabii ki yokuşun dikliğine bağlı olarak- bir alt vitese geçip tırmanmaya başlarsanız pek fazla sorun yaşamazsınız.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti siyah inci » 16 May 2007, 22:15

ARKADAŞLAR AYRI AYRI TEŞEKÜREDERİM ARANIZDA OLMAK GÜZEL ENGİN TECRÜBELERİNİZDEN FAYDALANMAK HOŞ
siyah inci
Yeni Üye
Yeni Üye

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir