araba çürük çıktı iyimi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

araba çürük çıktı iyimi

İleti symsek » 13 May 2010, 19:57

s.a. arkadaşlar.yaklaşık 6-7ay önce aldığım 92 favomun (135 L) altına iyice bakmıştım ve çürük yoktu.havaların iyileşmesiyle döşemeyi komple söktüm.bide ne göreyim araba sag ön koltuğun ayak basılan yerin tabanından içerden çürümeye başlamış.önceleri ön cam fitillerinden içeriye su giriyomuş silikonla suyu kestim ama demekki çürüme daha önce başlamış ama farkedemedik.arabanın heryeri orjinaldi aldık tabii altta orjinalmiş:D neyse acaba alttaki o sacın adını bilmiyorum komple değiştirtsem arabanın ekseninde bi kayma falan olurmu.ve komple altın orjinali bulunurmu acaba.fikirlerinizi almak istedim.eger aracı etkilerse sadece o bölmeye yama yaptırcam.oda pek sağlıklı olmayacak ama neyapalım.

symsek
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: murat şimşek
Nereden: Antalya
Arabanız: favorit 135 l

İleti akan-kan » 13 May 2010, 20:01

ordaki saçları kesip yerine yeni saç kaynatıyorlar ama eskisi kadar sağlıklı olmaz, çürükte olamaz sonra yürür gider. en iyisi yeni saç kaynattır çürüyen yerler varsa düzelttir yürümesin.
İskeletler Diyarında Bir Et Parçası
Kullanıcı avatarı
akan-kan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Hakan TOPALOĞLU
Nereden: Eskişehir
Arabanız: Tipo Sx 1997

İleti asongur » 14 May 2010, 19:15

alırken ucuza aldım dıye sevınırsınız normaldır böyle durumlar... ucuz etin yahnisi:)
asongur
CLASSIC
CLASSIC

İleti quickcan » 14 May 2010, 20:55

geçmiş olsun...

OCTAVIA
V
ıRS
Kullanıcı avatarı
quickcan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Can ÇAKMAK
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Octavia A4 Ambiente Plus

İleti symsek » 15 May 2010, 20:32

sonuçta 92 favo ucuz olsa ne olacak yada pahalı olsa ne olacak 4-5 bin liralık arabada.bütçe buna yetti. olabilir böyle durumlar. ben eski sahibinede kızmıyorum.ustadan fiyat aldım komple alt sacı değiştirelim dedi herşey dahil 300 lira fiyat çekti.benim merak ettiğim arabanın ekseninde kayma olup olmayacağı.arabadan genede memnunum.sadecealttaki basettiğim yer dışında çarpığı çürüğü boyası yok.evet alırken motorunun bitik olduğunu bilerek piyasasından 1500 lira falan ucuza aldık.onuda arabaya yamıyacaz hiçolmazsa kafam rahat olacak.teşekkürler.
symsek
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: murat şimşek
Nereden: Antalya
Arabanız: favorit 135 l

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir