Samsun Asal Otomotiv

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Samsun Asal Otomotiv

İleti serdar_55 » 22 Haz 2010, 23:13

Merhabalar.1993 model skoda favorit lx'imi daha önce açtığım konudaki şikayetimden dolayı asal otomotiv samsun skoda servisine götürdüm.Test ettiler.Fren diskleri tornadan geçicek,fren merkezinde bir bilye varmış o değişicek(parça istanbuldan gelicek),birde aks körüğü biraz çatlamış değiştirecekler.Bu işlemlere işçilik dahil 330 tl civarı dediler.Bana biraz fazla geldi.Tamam servis temizlik,itina falan iyi de ben yağ(castrol),yağ filtresi,debriyaj baskı balata komple,şanzıman yağı,fren hidroliği,sol fren hortumu,ön fren balataları ve işçiliğe daha 1 ay önce 300 tl verdim ya.Servis olayını pek beğenmedim fiyat yüzünden.Demekki bakım yaptırsak 600-800 tl bulacak.3 kere bakım yaptıracağına bitane daha favorit al.Çok canım sıkıldı ne ümitle gitmiştim belki ucuza kurtarırız hemde temiz olur.Galiba vazgeçicem yaptırmaktan.Asal Otomotiv gerçekten aç çıktı beyler bence yine sanayideki ustalara bişey demeyelim.Bir aks körüğü 40-60 tl olurmu ya internette 7 tl.

serdar_55
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Serdar Cinek
Nereden: Samsun
Arabanız: Favorit

İleti serdar_55 » 23 Haz 2010, 16:17

Arkadaşlar ben paraya kıydım ve Samsun Asal Otomotiv Skoda Servisinde aracımın yukarıda belirttiğim şeylerini ve birde sağ fren hortumunu değiştirttim.Tüm parçaları orjinal takıldı.Sprey yağ ve benzer malzemelerle heryeri kapıları dahil yağlandı.Tertemiz iç dış serviste yıkandı ve temizlendi.Motordaki yağ sızıntısı olan yerler temizlendi.Yapılanlar;
1-Sağ ön fren hortumu
2-Sağ ön rulman,poyra
3-Ön disklere torna
4-Balata temizlik spreyi
5-Kapılar yağlandı
6-Motor temizlendi
7-İç&dış temizlendi
8-Kalkarken egzos sisteminden gelen gıcırtı yağlandı giderildi
9-Komple aks körüğü değişti
Fiyat olarak:290 TL ödedik.Maximum karta 5 taksit yaptılar.Parçaların hepsi yapılan işlemlerde garantili herhangi sorunda gelin parasız halledelim dediler..Allah razı olsun tertemiz ve darbesiz bir işçilikle önden gelen o iğrenç metal sürtmesi sesini giderdiler.Samsunlu arkadaşlara tavsiye ederim.Yukardaki sözlerimi kesinlikle geri alıyorum hatta özür diliyorum.Adminler üstteki mesajımı silebilirsiniz aslında arkadaşları yanlış yönlendirmeyelim.Bundan sonra bakımlarda Samsun Asal Otomotiv Skoda Servisindeyim.Herkesede tavsiye ederim.Başınız ağrımaz en azından...
serdar_55
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Serdar Cinek
Nereden: Samsun
Arabanız: Favorit

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir