Tavan lambası gecikmesi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Tavan lambası gecikmesi

İleti xufuk » 31 Tem 2010, 21:43

Selam arkadaşlar Bir arkadaştan duyduğuma Tofaşların Tavan lambası gecekme rolesi Diğer araçlara Yapıla biliyormuş pek pahalı bir şeyde değilmiş Daha önce yaptıran tecrübesi olan arkadaşların bilgi ve tecrübelerini bekliyorum...

xufuk
CLASSIC
CLASSIC

İleti junior » 31 Tem 2010, 22:02

evet bende var ve 15 senedir sorunsuz kullanıyorum
junior
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: arman boyacı
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: favorit 1994 glx

İleti xufuk » 31 Tem 2010, 22:08

Nasıl taktınız Sadece role sanırım Alarm gibi başka bir parça daha lazımmı? yoksa tofaş araçların rolesi yetrlimi Tavan lambasında üçtane Kablo var biri toptak diğer Kapı açıkken çalıştıran diğeride direk çalıştıran ben kapı açıkken çalışsın istiyorum iki kablo ile çözeriz işi sanırım tavana bir yerede roleyi gizlerim?
xufuk
CLASSIC
CLASSIC

İleti junior » 31 Tem 2010, 22:22

elektrikçi baglamıştı ufak kutu şeklinde bir parça ama tavana sıgmaz ben on kapının yan taraftaki boşluguna doşemenin arkasına koymuşdum.kapı açılınca normal tavan lambası yanıyor sonra kapıyı kapatınca yaklaşık 15 saniye sonra iç lamba sonüyor ben ayrıca arka kapılara da buton yaptırmışdım bir de arka direklere de dogan iç lambası takmışdım yuvarlak küçük bir lamba yani kapı açıkken on tavan ve arka direklerde de lamba yanıyor arka tatraf da aydılanıyor
junior
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: arman boyacı
Arabanız: favorit 1994 glx

İleti xufuk » 31 Tem 2010, 22:41

Siz bayağı güzel yapmışınız Arka kapılar arka direkler Benimde aklımayattı ama önce şu Gecikme rolesini halldeyim kendi imkanlarımla yapmak hoşuma gidiyor beceremezsem en son elektirikçiye götürürüm Yinede bağlantılarda yardımcı olacak arkadaş varsa bekliyorum sanırım Doğan Roleleri 5 ayaklı neyi nereye bağlayacağımı bulmam lazım.
xufuk
CLASSIC
CLASSIC

İleti Ali Emre » 11 Mar 2011, 19:33

abi sağlam bir kondansatör bağla al sana gecikme :D
[i]Önemli olan arabayı sevebilmek. Bir kızı sevmekten çok daha içten, kolay ve anlaşılır olduğu kesin... =D[/i]
Kullanıcı avatarı
Ali Emre
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ali Emre SÖZER
Arabanız: 92 favorit 135L

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir