NEREDEN BULABİLİRİM ACİL YARDIM !!!!!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

NEREDEN BULABİLİRİM ACİL YARDIM !!!!!

İleti rotcu_osman » 07 Ağu 2010, 16:55

Arkadaşlar hepinize merhaba foruma yeni katıldım.Aracım skoda favorit 1993 lx yeni aldım ve severek kullanıyorum. ancak gel gelelim aracın gösterge çerçevesinde çatlak var ve beni görüntü olarak inanılmaz rahatsız ediyo.aractan aldığım keyfi yarıya indiriyo da diyebilirim. bu meret çerçeveyi aramadığım yer kalmadı.yedek parçacılar, skoda servisi, çıkmacılar vs. vs. bir sürü zaman kaybı ve neticesinde sonuç yok.bu konuda siz skoda gönüllülerinin yardımına ihtiyacım var. nerde bulacağım konusundan fikri olanlar lütfen yardımını esirgemesin.....

rotcu_osman
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: favorit

İleti skodaizm » 07 Ağu 2010, 23:03

Aracını güle güle kullan. Hoşgeldin.

Aracının gösterge konsolu üzerindeki yumuşak çerçeve parçayı yedek olarak veya çıkmacılarda temizini bulman imkansız. Ancak üzerini suni deri kaplattırabilirsin. Aynı sorun birçok arkadaşta da var; onlar belki başka çözümler önerebilir.

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti efboacestc » 07 Ağu 2010, 23:05

herhalde istanbul anadalo yakasındasın kartal sanayi sitesinde güven aırbag var ana kapıdan girdiğin zaman sağa dön o duvarı takip et 500 metre yukarıda sol tarafta kalıyor merdiven arasında bi tamirci orada torpido filan kaplıyorlar istersen bi fiyat al komple kaplatırsın tertemiz
efboacestc
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Golf GTİ (limited edition)

İleti ozantavsan » 07 Ağu 2010, 23:19

benim favorittede hislerim aynıydı.Üstü çatlak yırtıktı.Döşemeciye sordum kaplarım ama aynısı gibi olmaz ,köşeler tam olmaz ,memnun kalmazsın dedi.Fiyat 30-40 tl.

Bende bu salı pazarı , milyoncu gibi yerlerde satılıyor , yapışkanlı kaplamalar var.Genelde ahşap kaplama için düz renk var , desenli var.Siyah aradım bulamadım , ablam yemek masasını kaplamıştı ,onda görmüştüm.Elinde kalan parçayı bana verdi sağolsun.Ben de onunla kapladım gösterge konsolunu ön çerçeve kısmına ek kullandığım için o kısımlar biraz gözer batıyor ama eskisinden kat kat iyi hem de parlak siyah.Foto çeker koyarım.
Fiyat 2 tl ... Elinde malzemede kalır.Bence dene beğenmezsen sökersin.Kaybedecek bir şey yok.
Bu sıcaklarda bile atmadı ,kalkmadı yapıştığı yerden.KEndinden yapışıyor bant gibi , hava kabarcığı kalırsa yüzeyde , toplu iğneyle hafif delip havayı alıyorsun..
SKODA YOLDA
YOUTUBE Http://www.tinyurl.com/skodayolda
FACEBOOK Https://www.facebook.com/SkodaYolda
Kullanıcı avatarı
ozantavsan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ozan TAVŞAN
Nereden: Balıkesir
Arabanız: 94 Skoda Favorit GLX - LPGli

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi