Forumumuz çok güzel ,yabancılarla kıyaslayınca

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Forumumuz çok güzel ,yabancılarla kıyaslayınca

İleti ozantavsan » 17 Ağu 2010, 15:53

http://www.skodagarage.com
Yabancı forumlar bizim forumun eline su dökemez.Mesela yukarıdaki düzeysiz bir site.Teknik yardım bölümünde bile adamlar birbirlerine p*rn* fılm soruyorlar ,site soruyorlar.Skodayla kelalaka.

http://briskoda.net/forums
Bu site biraz daha iyi ama felicia ,favorit gibi alt modelleri dışlamışlar hoşuma gitmedi.Nasılki eski arabalar daha rağbet görüyor ,bizimkilerde öyle olmalı.Cillop gibi sıfır arabaya binmek tabiki güzel ama onunla uğraşamıyorsunki.Sağını solunu düzelteyim ,şunu yapayım , şöyle birşey oldu onu gidereyim.Birde kendin uğraşınca daha zevkli oluyor.Eskilerin at , avrat , silah üçlemesindeki at ,artık bizim skodalar.Bir pazar gününü onunla geçirmek hangimize haz vermiyor ? Soruyorum Sizlere.

Bu sebepten belli bir dönemin araçları bana daha hoş geliyor.Eski ford granadalar ,chevroletler ve bizimkiler.

Yaşasın favoritler ,felicialar ve diğerleri. Yaşasın skoda kardeşliği ve bu güzel forumumuz.

Herkese çok selamlar , kazasız belasız sürüşler.Allah yüzünüzden tebessümü deponuzdan yakıtınızı eksik etmesin.

SKODA YOLDA
YOUTUBE Http://www.tinyurl.com/skodayolda
FACEBOOK Https://www.facebook.com/SkodaYolda
Kullanıcı avatarı
ozantavsan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ozan TAVŞAN
Nereden: Balıkesir
Arabanız: 94 Skoda Favorit GLX - LPGli

İleti felicia_3437 » 17 Ağu 2010, 18:00

elbetekı yenı arabalar artık p.c ye bağlanmadan arızasını bıle söylemıyor bızımkılerde hıc bırşekılde söylemıyor ama olsun ufak bır sıkıntısını bır ppazarınızı harcıyarak kendı ewmeğinız le haledıyorsunuz ya o işte benım cok hoşuma gıdıyor ve benı bırkezdaha felişime aşık edıyoryanı bana kalırsa sokodadan vaz gecılmez yakıt konfor ve rahat suruş hangı modelı olur sa olsun cok iyi
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti AhmetH » 17 Ağu 2010, 19:18

www.skodovka.pl

bu adamlarda hatrı sayılır bilgi var ama dilini anlamıyorum :lol:
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti Henien » 18 Ağu 2010, 08:52

Forum güzel ama mesajların bir kısmı facia. Arkadaşlar Türkçe yazıyoruz ve Türkçe'de cümle bitince NOKTA (.) konur. Yeni cümle büyük harfle başlar. Bazı arkadaşlar Orhun kitabeleri dümdüz yazıyor geçiyor. Böyle mesajları okumak ve anlamak zorlaşıyor.

Bir de büyük harf kullananlar var ki onlarınkini üşengeçliğe değil cahilliklerine yormak lazım. Nette devamlı büyük harf bağırmak anlamına gelir ve nezaketsizlik kabul edilir. Birinin bu kuralları ara sıra hatırlatması gerekiyor sanırım.
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Nereden: Ankara
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti Schukru » 20 Ağu 2010, 08:44

Forumumuzun gerçekten seviyeli olduğu aşikardır. Ufat - tefek problemleri "Henien" arkadaşımınki gibi uyarılarla çözeriz inşallah.Herkesin menfaat beklemeksizin birinin sorununu çözmeye çalışması beni çok memnun ediyor.Herkese teşekkür ederim...
KANIMIZDA ALPLİK VAR; GÖNLÜMÜZDE DERVİŞLİK...
Schukru
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Şükrü Karaçam
Nereden: Ankara
Arabanız: Favorit 136L

İleti xMEGANx » 20 Ağu 2010, 08:54

eskilerle dahada güzel. fakat eskiler artık pek girmiyor :S
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S