favorit hakkında bilgi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

favorit hakkında bilgi

İleti c.varol » 23 Ağu 2010, 05:25

Herkeze selam Arkadaşlar ben bu siteye yeni üye oldum sizlerin bilgilerine ve tecrübelerine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim .
Arkadaşlar favorit hakkında bilgi almak istiyorum bunların birçok modeli var ve farklı özelliklere sahipler yakıt tüketimi az diye biliyorum dogrumu ?
benim düşüncem şimdilik bleck line modeli hoşuma gitti sanroflu ve çelik jantlı yakışıklı keratalar :)
bunlardaki artı ve eksileri benimle paylaşırsanız çok memnun olurum .
bu aracı alırken nelere dikkat etmeliyim yıllık vergileri ne kadardır çok masraflımıdır
merkezi kilit ön cam otomatikleri sonradan mı takmadır sanroflerın orjinal oldugunu biliyorum .
benim kafama yatan bleck line modeli oldu bunların nelerine dikkat etmeliyim
bilgileriniz için şimdiden teşekkür ediyorum saygılar ...

bu tip bir araç almak istiyorum yorumlarınızı bekliyorum resim alıntıdır araç sahibinin iznini arz ediyorum .

Eklentiler
big_29408466vrh.jpg
c.varol
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: cevat varol
Nereden: Bursa
Arabanız: Black Line

İleti Favocu » 23 Ağu 2010, 06:20

Evet yakıt tüketimleri azdır km'de aracın ve yolun durumuna göre lpg ile 15 - 18 krş arasında yakar.
Yıllık vergisi en az olan otomobil sınıfına giriyor yılda 45 tl.
Kullanıcı avatarı
Favocu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Favorit 135 L

İleti hakand » 23 Ağu 2010, 12:26

lpg yi bilmiyorum ama benzinde yakıtı lıkır lıkır içiyor.gidişi falan çok güzel bir araba rahattırda.tek sıkıntısı yakıt sarfiyatı bence.
hakand
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)

İleti c.varol » 23 Ağu 2010, 14:12

onurcelikors bilgi için çok saolun 45 tl gerçekten az saygılar.

hakand arkadaşım araştırdıgımkadarıyla benzinde şehir içi 20 tl benzinle 90/100 km gidiyormuş buda normaldir sanırım yinede çok saolun teşekkürler .
c.varol
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti c.varol » 23 Ağu 2010, 14:15

benim meragım bleck line de bunlar hakkında bilgisi olan arkadaşlar varmı veya kullananlar varsa artısı eksisi nedir saygılar ..
c.varol
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti xufuk » 23 Ağu 2010, 15:22

Benzinde 20-30 Krş arası yakıyor Benim Favorit Lx im Şehir içi Dışı karışık Blacline ile aynı motor dur.
Farkı :BlackLine Biraz makyajlanmışı Koltuk Kılıfları Sis farları Karlık Sanruf Ama motor Aynı Kasa Aynı....
xufuk
CLASSIC
CLASSIC

İleti c.varol » 24 Ağu 2010, 16:11

xufuk yazdı:Benzinde 20-30 Krş arası yakıyor Benim Favorit Lx im Şehir içi Dışı karışık Blacline ile aynı motor dur.
Farkı :BlackLine Biraz makyajlanmışı Koltuk Kılıfları Sis farları Karlık Sanruf Ama motor Aynı Kasa Aynı....

bence bunlarada lpg olmadan binilmez şuanda benim s320 mersombile lpg de şehir içi 40 krş yakıyo 3200 motor şehirdışı yani bursa yalova arası 50 tl lpg ile 167 km yol yaptı .
not bu arada bu s 320 93 model satılıkilgilenen olursa bilginiz oplsun dedim :) bleck line hakkında biraz daha bilgi sahibi olmak istiyorum şayet kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim bursadan sevgiler...
c.varol
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti golgetolga » 24 Ağu 2010, 16:53

Silver line modeli var bendede 1.3 brc tüplü uzun yolda 12 kuruş yakıyor şehir içinde 18 19 kuruşa kadar çıkabiliyor.öncelikle sürüşü keyif veren bir araba park etmesi çok kolay görüş mesafesi çok güzel silver black line modellerinde ekstra olarak döşemeleri filan çok güzel arka koltuklar yatıyor bagaj hacmi büyüyor ön far yıkama var.direksiyonu hidrolik olmamasına rağmen çok sert değil direksiynu.bence parasına göre çok güzel kesinlikle çürük tofaş alınacağına 5 bin 6 bin lira para istiyorlar 94 modellerine skoda favoritin temizini bulun çok çok memnun kalırsınız..
Kullanıcı avatarı
golgetolga
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: tolgahan baş
Nereden: Sakarya
Arabanız: Favorit silver line glx

İleti c.varol » 24 Ağu 2010, 18:07

Tolga bey öncelikle yapmış oldugunuz açıklamalardan dolayı çok teşekkür ederim aslında Silver line modelinide begeniyorum ama black line biraz daha hoş duruyor dediginiz gibi bütün özellikleri aynı bazı ilanlarda direksiyon ayarı var demişler acaba bu standartmı bazı araç sahiplerini aradım haberleri yok .
tekrardan bilgilendirmelerinizden dolayı çooook saolun hayırlı ramazanlar
paylaşıma devam ....
c.varol
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti golgetolga » 25 Ağu 2010, 00:18

Pek dikkat etmedim,ihtiyaç duymadım galiba fakat bindiğimde iyice bir kurcalarım,direksiyon yükseklik ayarı varmıdır yokmudur diye:) bu arada skoda favorit hakkında çok detaylı bir yazı var bu linkte buyrun..

http://tr.wikipedia.org/wiki/Skoda_Favorit
Kullanıcı avatarı
golgetolga
CLASSIC
CLASSIC

İleti c.varol » 25 Ağu 2010, 01:11

Tolga bey gerçekten çok yararlı bir link aydınlatıcı olmuş güzel paylaşım çok saolun he buarada hala black line arıyorum temiz bilginize..
c.varol
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti golgetolga » 25 Ağu 2010, 09:28

tamamdır inşallah gönlünüze göre temiz bir black line nasip olur.. :)
Kullanıcı avatarı
golgetolga
CLASSIC
CLASSIC

İleti c.varol » 25 Ağu 2010, 15:47

çok saolasın kısmet inşallah bu fotodaki araçta niyetliyim kısmetse yol uzun bursa rize 1200 km herşeyin hayırlısı olsun .
c.varol
Yeni Üye
Yeni Üye

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 21 misafir