ACİL!!! Ankara'da LPG ci lazım.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ACİL!!! Ankara'da LPG ci lazım.

İleti Schukru » 06 Eyl 2010, 17:43

Arkadaşlar LPG tankımın süresi dolmuş.10 yıl dolunca değiştirmek gerekiyormuş.Ankara'da tavsiye edebileceğiniz bi LPGci varsa bekliyorum.

KANIMIZDA ALPLİK VAR; GÖNLÜMÜZDE DERVİŞLİK...
Schukru
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Şükrü Karaçam
Nereden: Ankara
Arabanız: Favorit 136L

İleti syossett » 06 Eyl 2010, 20:51

Ben temmuzda şaşmazda atıker taktırdım gayet memnunum .. telefonunu ıstersen yazabılırım.. Ama bıldıgım kadarı ıle 10 yılı gecınce sadece tank degısıyor
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Asım Erdoğan
Arabanız: Favorit

İleti delidolu » 06 Eyl 2010, 21:39

10 yıl geçtiğinde tank değiştiği doğrudur ancak aynı zamanda olayın bir de ruhsat tarafı olması lazım (beyin kısmı ile tank kısmının seri numarası uyuşması diye bi olay olması lazım), tabi ki bu işlem sonunda yeniden sızdırmazlık raporu istenecektir. yoksa birileri parayı nasıl kazanacak değil mi!
ankara da anelsan (http://www.anelsan.com/) diye bir yer var 1-2 kere gitmişliğim var. çevremde biçok kişiden duymuşluğum ve de memnun olmuşluğum var. ancak fiyatları sanki yetkili servis gibi pahalı...
3-4 sene evvel eski paliomun tek lpg filtresini onlarda 30 tl ye değiştirtmişken, şu an octimin her 2 lpg filtresini 25 tl değiştirtebiliyorum, buradan pay biçin yani...
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti canfezzz » 07 Eyl 2010, 16:26

Komple yenileyeceksen Ostimde Damla otogaz var Lovato Ankara ana disbrütörü benim tavsiyem budur...
---BaŞKeNTLi---
Kullanıcı avatarı
canfezzz
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Muhammed yılmaz
Arabanız: 94 Favorit lx

İleti crazyboy3506 » 07 Eyl 2010, 17:56

ben özlem otoya gidiyorum şaşmazda.
Kullanıcı avatarı
crazyboy3506
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ibrahim

İleti Schukru » 08 Eyl 2010, 11:25

Abi komple yenilemeyeceğim. Tank, şamandra ve içerideki düğme değişecekmiş yalnız.Bi yerden fiyat aldık:250 tl diyor. İyi midir sizce? Tüpün markası önemli midir?
Schukru
CLASSIC
CLASSIC

İleti canfezzz » 12 Eyl 2010, 09:38

Tank ve şamadıra yeniliyeceksende bence iyi marka taktır...Ama ginede sen bilirsin...Tankın pekbi önemi yok...Ama şamandıra önemli gerçi bi saatten sonra gaz göstergesine hiç bakmıyosun...Depoyu fulledikten sonra sadece km hesaplıyosun...kaçta bittiğini öğrenincede o km ye gelmeden gidip gaz alıyosun sorun kalmıyo...Benim yakın bi arkadaşımda aynen senin gibi tank şamandıra değişti haliyle gaz göstergeside değişiyo...Atiker taktırdı ama çok sorun yaşadı....Ve hala yaşıyo şamandıra sürekli bozuluyo garantili ama çocuk tamirciye gidip geldiği gaz parasına bi şamdıra daha taktırırdı piman oldu...Gaz işinde montaj çok önemli işi bilen bir yerle çalışıcaksın... Marka önemli ama işçilik daha önemli kardeşim sana tavsiyem budur...
---BaŞKeNTLi---
Kullanıcı avatarı
canfezzz
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Muhammed yılmaz
Arabanız: 94 Favorit lx

İleti Schukru » 12 Eyl 2010, 09:50

Abi bir iki ustaya sorduk.Hemen hemen yakın fiyat verdiler.Tankın markasını istediğinizden takarız (tabi sac kalınlığı aynı olan seriden) diyorlar ama şamandra hakkında ağzına marka adı alan olmadı hiç.Şamandranın tankla aynı marka olacağını düşünüyordum. Uyarın için teşekkür ederim. Bu şaşmazda LPGci öneren arkadaşlar bana özel mesajla ya da buradan yerlerini tam olarak bildirirlerse memnun olurum
Schukru
CLASSIC
CLASSIC

İleti Schukru » 25 Ekm 2010, 23:38

NİHAYET bizim favo nun problemini çözdük.Aslında çok oldu çözeli ama ben henüz paylaşma fırsatı buluyorum. Başkent oto sanayi'nde Kale LPG de yaptırdık. Ustamız oldukça iyi. Lüzumu halinde tavsiye ederim!
Schukru
CLASSIC
CLASSIC

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir