İZMİR'DE İYİ KALİTELİ AMA UCUZ KAPORTA VE BOYACI ARANIYOR

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İZMİR'DE İYİ KALİTELİ AMA UCUZ KAPORTA VE BOYACI ARANIYOR

İleti onurhan2006 » 22 Eyl 2010, 12:12

Arkadaşlar favomun motoruyla sanzumanıyla ve de alt takımıyla ilgili bir sorunum kalmadı çok şükür, sadece yağ yakıyor ama yağını sık sık kontrol ediyorum, sekman attırıp arabamın çekişini azaltmak istemediğimden dolayı 200000 km ye kadar motoru kurcalatmak istemiyorum bu yüzden dolayı şimdiki hedefim favomu komple bir kaporta boyaya sokmak.

izmir'de bildiğiniz kaliteli kaporta ve boyacı tanıdıgınız varsa telefon ve asagı yukarı bır fıyat beklıyorum saygılarımla...

Volkan İtfaiye Araçları San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ve Teslimat Şefi
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ONUR DURMAZ
Nereden: İzmir
Arabanız: 1993 SKODA FAVORİT LX MEKATRONİK

İleti msakdogan » 22 Eyl 2010, 22:05

Selam sana kaporta -boyada 10 numara iş yapan birini tavsiye edebilirim. Bir sorun olduğunda kaskolu yada ücretli ben hem kendi arabamı hemde şirketin arabalarını burada yaptırıyorum. İsmi Süleyman usta 1. sanayiden garaja giden yol civarında dükkanı. Rahatlıkla benim ismimi verebilirsin. Ben Cumartesi yanına gideceğim istersen beraberde gidebiliriz. Bakar sana fiyat verir, işine gelirse yaptırırsın, işine gelmezse yaptırmazsın. Ama işçiliği ve esnaflığı 10 numaradır. Telefonu 4865162. Murat Akdoğan dan aldım diye bilirsin.
"İnsan..İlk önce kendisine dürüst olmalı."
Kullanıcı avatarı
msakdogan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Murat Akdoğan
Nereden: İzmir
Arabanız: FABİA 2001 1.4 101 ELAGANCE+

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir